Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Koty, Kociska, Kotowate... czyli wszystko co robi MIAU I MRR. Strona: 2

Wysłany: 2006-07-15 21:37

Koty i wzbudzanie litosci? Ja w kocie widze zimną krew i wyrachowanie. Prędzej nad psem się zlituje niż kotem.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-07-15 23:30

oj KostucH... nad kotami jak najbardziej można się litować bo one wyglądaja na takie bezbronne... ale tylko wyglądają :wink:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-15 23:46

Zależy jakie wyglądają...bo nie wszystkie dają się tak litować nad sobą. Yhhh...nie cierpie kotów :evil: :!:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-07-16 11:44

oj Bracie drogi ale z ciebie maruda...
i jak mozesz mowic ze kotów nie cierpisz.... uraziles zapewne naszego slodkiego kociaka....


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-16 12:02

mozesz nawet rzucic się z pazurkami... w koncu zasluzyl na to :wink:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-16 12:12

Koty zasługuja na kult jako jedyne zwierzeta powiązane z człowiekiem. I najmniej się zdegenerowały przy dwunogach.


Ludzie przeważnie są źli (Bias z Priene) Nie chodzi tu o czynne zło, ale o bierność i chodzenie na łatwiznę. Pod tym względem moralność drobnomieszczucha nie różni się od moralności dresa i innych ślepych uliczek ewolucji. Świadomość tego własnego "zła"


Wysłany: 2006-07-16 12:33

Na logikę. Poza tym to chyba jedyne zwierzęta niestadne jakie udomowiliśmy. Może poza jedwabnikami :lol:


Ludzie przeważnie są źli (Bias z Priene) Nie chodzi tu o czynne zło, ale o bierność i chodzenie na łatwiznę. Pod tym względem moralność drobnomieszczucha nie różni się od moralności dresa i innych ślepych uliczek ewolucji. Świadomość tego własnego "zła"


Wysłany: 2006-07-16 21:04

...drogi kolego lepiej się kotkowi nie podkładaj bo może być z tobą źle...=)



Wysłany: 2006-07-17 08:39

...jestem ciekawy kto jest bardziej agresywny..moja Kicia czy alphar:] :twisted: :wink:



Wysłany: 2006-07-17 17:01

...no wiesz kolego...się ciesz bo nie jeden by chciał być chyba podrapany przez takiego kotka jak Alphar =]



Wysłany: 2006-07-17 19:16

To jak.. kult kotów i kult aplhar? :D :twisted:
Moja kotka, czarna z białym brzuszkiem, to dopiero kotka :D jest Panią nocy w okolicy :] młoda a każdego kocura ustawi :]



Wysłany: 2006-07-18 08:16

...a czy ktoś tu ma złe zamiary? :twisted:



Wysłany: 2006-07-18 11:01

...ale mam, nadzieje ze nikogo nie podejrzewasz :twisted: :twisted:



Wysłany: 2006-07-19 09:49

...a my nadamy ci ich jeszcze kilka =)



Wysłany: 2006-07-19 12:38

...ale tylko kilka i bardzo znaczących :]



Wysłany: 2006-07-19 13:29

...a wracając do tematu to Kicia dziś mi wyżarła wszystkie ciastka które dla mniej schowałem pod łózkiem=] Zdolna cholera z niej :]



heha Wysłany: 2006-07-19 13:33

a twoja kicia probowala juz ci we snie odgrysc glowe??


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-19 14:22

...jeszcze nie ale po niej można się dosłownie wszystkiego spodziewać :]



heh Wysłany: 2006-07-19 14:49

moja krew ta kicia..moja krew........ :twisted:


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-07-19 19:51

Skoro wiedzą jak nas podejść tym bardziej się nadają do sacrum. Moja wizja takiego kultu: kobiety jako kapłanki (pazurki!), indywidualizm jako dogmat szukania własnej ścieżki, w roli księgi: KOT W BUTACH (propaganda ludzkiego sukcesu z wydatną rolą kota; dla pokazówki spisany na pergaminie ze szczurzych skórek i przechowywany jako relikwia w jakimś miejscu pielgrzymek). Na temat pierwszego soboru proponuję ekskomunikowanie Toma (od Jerry'ego) jako heretyckiego wizerunku kota i założenie nowego kalendarza - KOTOLICKIEGO. :lol:


Ludzie przeważnie są źli (Bias z Priene) Nie chodzi tu o czynne zło, ale o bierność i chodzenie na łatwiznę. Pod tym względem moralność drobnomieszczucha nie różni się od moralności dresa i innych ślepych uliczek ewolucji. Świadomość tego własnego "zła"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło