Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Jak to się zaczęło...? :). Strona: last

Jak to się zaczęło...? :) Wysłany: 2007-11-14 21:43

W tym temacie chciałbym, żebyscie się wypowiadali na temat jak zaczęliście słuchać tego czego teraz słuchacie :D Na pewno musieliście jakoś do tego dojść, więc pytam: jak ? :) Ja na przykład chcoiaż miałem kolegów metalów i punków to jeszcze 2 lata temu słuchałem popu, hip hopu i reszty tego rodzaju muzyki :P Później zainteresowałem się tym znienawidzonym przez Was Evanescence. Miałem taką manię na pukncie tego zespołu że hej :oops: I jeden z moich kolegów polecił mi Nightiwsh, nagrał mi dyskografię i się zakochałem po raz drugi :D Szukając czegoś na necie o Amy Lee i Tarji z NW zobaczyłem na youtube 10 minutowy filmik nazwany Queens Of Metal, dzięki czemu poznałem Lacuna Coil, Arch Enemy czy Theatre of Tragedy. Później zakumplowałem się z fanką Marlina Mansona i Rammsteina. Ona "zaraziła" mnie tym czego słuchała a ja ją tym czego ja słuchałem. Przez Liv Kristine (czy jakoś tak :) ) z ToT poznałem Cradle of Filth. Spytałem się kolegów czy znają taki zespół a oni w odpowiedzi nagrali mi dyskografię + zespoły jak Dimmu Borgir, Behemot czy Vader :D I tak oto na przestrzeni 2 lat z osoby słuchającej popu zamieniłem się w to czym jestem teraz :D


Gdy Ktoś umiera w szponach gniewu rodzi się klątwa, a jej gniew pożera każdego kogo spotka...


Wysłany: 2007-11-14 21:54

To się cieszę :twisted: Ludzie Ludzie... Forum jest chyba po to zeby dzielić sie pewnymi historiami, nieprawdaż?

ps: Znam Cię :D Kiedys podobał Ci się mój blog z wierszami :)


Gdy Ktoś umiera w szponach gniewu rodzi się klątwa, a jej gniew pożera każdego kogo spotka...


Wysłany: 2007-11-14 22:23

Ja to mam w genach!!! :twisted: :twisted:


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2007-11-14 22:31

[quote:a565475f41="Woland"]Ja to mam w genach!!! :twisted: :twisted:[/quote:a565475f41]

ja też :twisted: tato mi puszczał Kat'a jak miałam pół roczku i grzecznie leżałam w kołysce :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-11-14 22:33

Mamy tego samego tatę?? 8O


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2007-11-14 22:57

Wychowałem się na Metallice, Judas Priest, Black Sabbath i Ozzym, AC/DC, Accepr i Kiss :) Jakoś tak mi już zostało :twisted:. Później zacząłem dokopywać sie do mocniejszych kapel, trochę edukacji poprowadziły kuzynki i teraz słucham tego, czego słucham :) W skrócie to by było na tyle :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-11-14 23:42

[quote:e00bc58414="Woland"]Mamy tego samego tatę?? 8O[/quote:e00bc58414]

:lol: a co - Twój też Ci puszczał Kat'a do kołyski? :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-11-14 23:47

HEHEHEHE nie puszczał ale miał wpływ na twórczość Romana, jeżeli wiesz o czym mówie


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2007-11-15 10:20

To chyba naturalna ewolucja - zaczynałem od Quenn - oni grali wszystko, wiec łatwiej było przyswajac inne gatunki, a potem przypadkowo pojawiło sie kilka albumów, które dały poczatek temu czego lubie słuchac:

Hail to:
Dream Theater "Awake"
Death "Individual thought patterns"
Opeth "Still life"


.


Wysłany: 2007-11-15 13:44

DO Dr Faustus: Może Cię z kimś pomyliłem, ale jeżeli masz/miałeś bloga z krukiem/krukami a w polecanych link do bloga "szeptem-wykrzyczane" to na pewno Ty :P Możesz nie pamiętać bo to było gdzieś tak pół albo i więcej roku temu :P Ale mniejsza o to :P

Zawsze mnie interesowało jak zaczynają się pewne historię u pewnych ludzi :)


Gdy Ktoś umiera w szponach gniewu rodzi się klątwa, a jej gniew pożera każdego kogo spotka...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło