Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

CO SĄDZISZ O GG ??. Strona: 1

CO SĄDZISZ O GG ?? Wysłany: 2007-11-12 22:48

Wielu z nas powoli zaczyna męczyć to co chwile psujące sie gg. Wątek ów założyłem gdyż z rozpędu zrobiłem troche off-topu u pewnej Zacnej Damy, a już troche mam dosyc czytania wszedzie o tym zakichanym jego mać gadulcu. DAWAĆ :!: Pisac swoje skargi i zażalenia :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-11-12 23:00

Kto jak kto ale najlepiej o gg wyraził sie sam prezydent:

[quote:3b09524607="Kaczyński"]Spieprzaj dziadu :!: [/quote:3b09524607]
:twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-11-12 23:37

Jezeli sie uzywa gg aby z kims nawijac o dupie Maryni to sie zgodze nie jest to nalepsza forma komunikacji nie mowiac juz o tym ze ciagle nawala (podobnie jak wiele innych rzeczy w naszym pieknym kraju ;P)przydaje sie jedynie jezeli chcemy uzyskac od kogos informacje w miare krotkim czasie a tak poza tym irytuja mnie ciagle wyskakujace okienka "masz nowa wiadomosc"
tyle na ten temat:)


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2007-11-12 23:42

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

okienka nie muszą wyskakiwać - wystarczy zmienić w opcjach żeby wiadomość pojawiała się w pasku na dole :wink: i przede wszystkim wyłączyć dźwięk dostępności kontaktów!! albo w ogóle go zmienić :/


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-11-13 12:21

Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie lubiłem GG. Kiedyś używałem ICQ i było fajnie, bo wszyscy znajomi to mieli, niestety z czasem pojawiło się "coś polskiego" i wszyscy nagle z ICQ zniknęli. [color=green:8373640d67]Jeśli o mnie chodzi to najchętniej bym widział migrację użytkowników GG na jabbera, jest wolny(nie w sensie szybkości ale jego protokół jest dostępny dla każdego programisty), stabilny, można mieć JID do wyboru, a nie jakiś bezduszny numer...[/color:8373640d67] Zamkniętą siecią bazującą na jabberze jest np. Tlen, którego też nie lubię dlatego, że jest właśnie zamknięty:)

Dlatego GG suxx, Tlen suxx, Jabber rządzi!


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-11-13 13:30

ja tam od paru miesięcy tłumacze skrót gg jako g*wno-g*wno :P a sam siedze w aqq od jakiegoś czasu i mnie szlag trafia, że wszyscy korzystają tylko z gg. Jak gg padnie, a trzeba pilnie pogadac, to jest dostępnych 5 innych sieci w tym samym komunikatorze. alternatywnie - miranda.


"Bycie wilkiem w ludzkiej skórze to sztuka."


Wysłany: 2007-11-13 13:32

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Jak mi gg padnie, to zawsze moge wejsc na skype, tylko mam tam zaledwie z 1-2 % mojej listy kontaktow z gg :?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-11-13 17:10

A ja prawie z ludźmi na gg nie gadam... Problem w tym, że pada akurat jak mi jest potrzebne, żeby sie czegoś dowiedzieć... Normalnie szlag człowieka trafia i nie wiem, co jeszcze... Z tym jest jak z Windowsem - w sumie do dupy ale zrobił się standard i i tak wszyscy mają... :?


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-11-13 20:04

Pani szefowo (czyt---->Minawi wszystko mam ustawione tak jak wspominalas ale i tak jest to irytujace;P
btw critical error choinki nie bedzie :evil: :evil:
chwala tworcy gg!!! niech go jasny....


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2007-11-13 21:44

GG?Nie cierpię tego dzwięq, dlatego jak juz jestem na gg to go wyłanczam!!! Mam kilku znajomych na gg z różnych części Polski i fajnie nam się gada. Ale faktycznie od jakiegoś czasu gg sie psuje i to notorycznie. Nie to żebym z tego powodu szczególnie ubolewała, tylko wkurzam sie, jak juz z kims gadam a tu nagle klops!



Wysłany: 2007-11-14 01:37

gg i jego zawiechy mnie wkurzają, ale co zrobić :cry: jak na gg mam ponad 100 kontaktów, na tlenie tylko jeden, a innych komunikatorów nie obejmuje moja komputerowa inteligencja :cry: :twisted:



Wysłany: 2007-11-14 10:39

mnie ostatnio kumpela namówiła na AQQ... i muszę powiedzieć, że wcale to nie jest takie złe :D obsługuje też kontakty z GG, a więc jest spoko :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-11-14 10:50

GG mnie denerwuje, bo: zawiesza się, jest pełno reklam, czasem nie dochodzą do/ode mnie wiadomości... Nie ma co rozmawiać przez gg ze swoim facetem, bo to [u:ad38d7d169]zazwyczaj[/u:ad38d7d169] prowadzi do kłótni. Przez gg nie można przekazać wszystkiego, co by się chciało. Nie widać reakcji drugiej osoby... Wymieniać mogłabym dłuuugo...

Ale poza tym jest ' w porządku' 8)



Wysłany: 2007-11-14 11:58

taaa, najfajniejsze są kłótnie tego typu:

Schwei - kuuuuuuuuuuu**a, czemu mi nie odpisujesz, buuuu, nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie kocha, no ty chamie, co ty sobie wyobrażasz, że ile ja będę sterczała przed tym komputerem i czekała na odpowiedź, co za niewychowani ludzie, pierrrrrdzielone pokolenie komputera, ............... (cenzura)


Rozmówca Schwei - ee? ale ja nic od ciebie nie dostałem 8O 8O 8O :roll:



Wysłany: 2007-11-14 12:20

[color=green:f778fcad81]Uzywam gg i tlena jako protokolow, obecnie komunikatorem jest tlen, przez dlugi okres uzywalem mirandy, ale zaczela strzelac fochy: nie wysylac wiadomosci, albo konkretnych linkow co prowadzilo do wielkich klotni, sprobowalem aqq, ale tez dalo ciala: i ja i rozmowca bylismy online na tlenie, ale ja nie dostawalem zadnych wiadomosci. Wiec na razie uzywam starego dobrego tlena. (i msn i icq i gtalk i skype :P)
A na gg mowi sie padu-padu w moich stronach :)[/color:f778fcad81]



Wysłany: 2007-11-14 17:00

Moje gg ostatnio wariuje, np. nie chce mnie zrobić dostępną albo nie wysyła moich wiadomości.......



Wysłany: 2007-11-14 17:51

ja po kilku latach walki z gg zainstalowałam sobie konekta i bardzo zadowolona jestem. obsługuje kontaktyz gg,a nie wiesza się, nie ma problemu z dostarczaniem wiadomości. serdecznie polecam :D

boli mnie tylko ze czesc ze znajomosci lepiej rozwija sie u mnie na gg niż w realu. szkoda szkoda...


[url=http://www.lastfm.pl/user/bloodflower_87/?chartstyle=purple] [img:c7f7fdac9a]http://imagegen.last.fm/purple/recenttracks/4/bloodflower_87.gif[/img:c7f7fdac9a][/url]


Wysłany: 2007-11-14 22:03

Kiedyś na dzwięk dostępności i wiadomości ustawiłem sobie piosenkę xD To było najgorsze co mogłem zrobić :P


Gdy Ktoś umiera w szponach gniewu rodzi się klątwa, a jej gniew pożera każdego kogo spotka...


Wysłany: 2007-11-18 11:53

[quote:a36a8e2d6c="RuczajDJ"]ICQ. Polecam! Niestety, w Polsce radzi gowniana tandeta o nazwie gg.
Ale kogo moge to teraz przekonuje na ICQ.
Sam uzywam multikomunikatora, wiec ze wszystkim pisuje z jednego programu -mam kontakt z tymi od gg, mac.com, icq, msn, google, yahoo itd itd
ICQ to swiatowy standart, o wiele mniej zawodny niz zasciankowe gg.
pozdro[/quote:a36a8e2d6c]
Ja mimo wszystko zdecydowanie bardziej wolę jabbery od ICQ, chociaż ICQ też stawiam o himalajskie szczyty wyżej niż GG i tlena, którego powinno się bojkotować za odcięcie się od sieci jabberowej z której w prostej linii się wywodzi :D

btw: czy mac.com nie jest przypadkiem właśnie jabberem?


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-11-19 08:42

Dla mnie istnieje tylko jeden program: Miranda IM - na dysku niewiele, modulowa budowa, ponad 1000 pluginow (jak ktos lubi sie bawic), no i obsluga wielu sieci jednoczesnie. A z tych co obsluguje, to najlepiej siedziec albo na ICQ albo na QQ (chinska siec rls!) :D


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło