Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Out Of Line Festival ODWOŁANY !!!. Strona: 1

Artykuł: Out Of Line Festival ODWOŁANY !!!

Out Of Line Festival ODWOŁANY !!! Wysłany: 2007-11-10 00:11

I kaszana a sie nastawilem na koncert....


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-11-10 00:22

[color=red:dd324fb082]ja bym to skwitowała słowem DUPA! [/color:dd324fb082]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-10 01:06

:///// co sie stao? fakin szit..



Wysłany: 2007-11-10 11:42

Według mnie to wina ludzi, tzw. fanów, tak, tak, niestety...bilet można było kupić w przedsprzedaży, a wiele osób na różnych forach pisało, że właśnie idzie kupić ten bilet ( na dwa dni przed koncertem). Po to można kupować wcześniej, żeby organizator wiedział, jak będzie frekwencja, czy będzie musiał dopłacić, czy pójdzie z torbami etc. Druga sprawa to lenistwo ludzi, jak sie koncert nie odbywa w miejscu zamieszkania to już jest katastrofa.
Jestem strasznie wk...,że koncert się nie odbędzie, ale jeszzcze bardziej na tych, którzy najpierw jęczą, że nic się nie dzieje w naszym kraju, a potem im się nie chce d...ruszyć. :evil:



Wysłany: 2007-11-10 11:59

Hmmm... jestem zażenowany wiadomością.Ja się wybierałem na koncert spoza Poznania, skład mnie satysfakcjonował, szczególnie Hocico. Szkoda, że będę musiał ich zobaczyć gdzieś indziej, jak to stwierdził RuczajDJ, najszybciej poza granicami Polski.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-11-10 12:04

No ładnie :/ to pozostaje sobie zrobić zdjęcie z bilecikiem i iść go oddać :/


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-11-10 14:31

No właśnie, Ruczaj masz wiele racji w tym co piszesz.
Ja chociaż nie uważam się za fana ich muzyki i nie pochwalę się posiadaniem ich kolekcji w oryginałach to na koncert się zapaliłem i bilet kupiłem. Denerwuje mnie postępowanie "torrentowych" fanów, którzy dużo gadają o tym jak to jakiś zespół kochają a jak ma przyjść do obejrzenia zespołu na żywo to od razu zaczyna się dyskusja pt. "dlaczego tak drogo?"


Fuck you dude!


Out Of Line Festival ODWOŁANY !!! Wysłany: 2007-11-10 16:44 Zmieniony: 2007-11-10 18:25

nie wybierałem się na ten festiwal , ale tak to już u nas jest kiedy nie przyjeżdżają do nas kapele to odbywa się ogólno Polski lament że nikt nie przyjeżdża do nas , że nic w tym kraju się nie dzieje , nawet kiedy imprezy(koncerty)są darmowe a zdarzają się takie imprezy to także nikomu nie chce się ruszyć dupy na taką imprezę więc mamy to co chcemy , i pozostają nam niestety wyjazdy na koncerty do Niemiec :P


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2007-11-10 16:49

[color=red:050f62132b]po prostu DUPA i tyle...[/color:050f62132b]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-14 16:49

pare slow bo widze ze niektorzy dedukuja a nie maja pojecia.

organizator byl polski a nie niemiecki.
z cytowanego maila od kobiety z OOL wynika ze szukaja nowego terminu i opowiedzialnego organizatora,bo chcieliby by fest sie odbyl.

tez myslalem nad poznaniem,odpuscilismy berlin i dupa wyszla z tego.

i wina nie jest fanow,bo bylem na takich koncertach gdzie niebylo przed sprzedazy i koncert i tak sie odbyl - nawet dla 20 fanow vide Noisex w Berlinie.



Wysłany: 2007-11-15 00:01

powodem odwolania rzeczywiscie byla za mala ilosc sprzedanych biletow..



Wysłany: 2007-11-15 07:46

Ja miałem bilet z numerem 396, Kiris, która kupowała pół godziny po mnie 395. Kupowaliśmy w CIMie chyba w czwartek minionego tygodnia. Pewnie numeracja szła od 500 lub 400 w dół

A tak w ogóle to portale promujące tą muzykę też są trochę winne. Jakoś reklamy z petycją na Mansona pojawiają się w nagłówku forum co chwilę, a Out Of line to jakoś nie atakowało swoim logo? Dlaczego - czyżby organizatorzy byli aż tak zamknięci na współpracę, żeby ich nie promować? Jeśli się mylę niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo fakt, że ostatnio mało zaglądam na portal, ale...


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-11-15 09:17

z tego co wiem to wszelkie info na portalach bylo wlasnie z inicjatywy samym mediów - organizator zaczal o tym myslec moze na tydzien 'przed' (NIECO za poźno)

wedle mnie sprawa wyglada tak że zrobili wszystko aby to sie nie powiodło: termin najgorszy z możliwych, dziwne akcje z biletami (ściema że w dniu koncertów nie da sie ich kupić od początku mi 'zaśmierdziała'), brak promocji, plakatow itp

i tak jak gdzieś napisałem już - może lepiej agencja od wyjazdów intergracyjnych IKEA itp nie zabiera się za koncerty tego typu - tylko ludziom smaku narobili



Wysłany: 2007-11-15 23:52

No ja mialem bilety numer 001 i 002 z Bluenota.. ale nic. I tak wpadlem do poznania. Zwiedzilem I.Q po raz wtory.. i Cafe Miesna ;]


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2007-11-16 00:15

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:035e18d290="RuczajDJ"]Na czwartkowe attakowe granie na nerwach tez raz przyszlo nas tylu, ze na palcach jednej reki mozna zliczyc ....[/quote:035e18d290]

taaaa, nie ma to jak imprezy w środku tygodnia . :roll:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-11-16 00:25

hehe od wspolorganizatora...............
tak mysle,ze jakby zsumowac liczbe osob,ktore kupily bilety to bedzie ok 50 urazonych na roznych forach.........
troszke malo.. masa ludzi zwlekala z kupnem biletu...........

a plakaty byly!!!sama widzialam!!! :P



Wysłany: 2007-11-16 01:41

[quote:ad5e0fd661="uzekamanzi"]A tak w ogóle to portale promujące tą muzykę też są trochę winne. Jakoś reklamy z petycją na Mansona pojawiają się w nagłówku forum co chwilę, a Out Of line to jakoś nie atakowało swoim logo? Dlaczego - czyżby organizatorzy byli aż tak zamknięci na współpracę, żeby ich nie promować? Jeśli się mylę niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo fakt, że ostatnio mało zaglądam na portal, ale...[/quote:ad5e0fd661]

Zatem ja cie wyprowadze z bledu gdyz bylem opowiedzialny za nawiazanie wspolpracy z "organizatorem" w ramach DP. Oczywiscie sam zaczatek wspolpracy medialnej byl owocny i sprawny. Pozniej natomiast rownia pochyla w dol. Przez tydzien prosilem organizatora o notke prasowa, ktora w ostatecznosci stworzylem sam (bark profesjonalizmu). Nie otrzymalem tez informacji o odwolanym koncercie i dowiedzialem sie o tym z "drugiej reki". Wina portaliw tm zadna.... pozatym niestety w Polsce chyba ta zasada nie obowiazuje, ze to organizator zalega o promocje mediow a nie odwrtonie....


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-11-16 19:30

No tak, a ja jak oddawałam bilety, to dowiedziałam się od babeczki w BlueNote, że nie było tak źle z tą przedsprzedażą i generalnie odbywały się koncerty na które sprzedało się mniej biletów. Powiedzmy sobie szczerze - tak to jest jak za organizację bierze się ktoś, kto tak naprawdę nie wkłada w to odpowiednio dużo pracy i liczy, że koncert się zwróci z samych biletów,co oczywiście jest niemożliwe. Może szanowny pan organizator zabrał się za szukanie sponsora, tak jak za promocję, NIECO za późno...



Wysłany: 2007-11-16 19:45

Tak więc po raz kolejny realia IV RP dają nam o sobie znać z głośnych hukiem Skoro organizator zlewa wszelkie formy kontaktu i nawet nie informuje osób odpowiedzialnych za promocję o odwołaniu koncertu to chyba powinien trafić na jakąś czarną listę. Żeby wytwórnie i artyści chcący się promować w tym kraju omijali takich fachowców...
W takim wypadku zwracam honor portalom :D


Fuck you dude!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło