Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Evil Sound's. Strona: 1

Artykuł: Evil Sound's

Evil Sound's Wysłany: 2007-11-06 09:54

Evil Sound's

ul. Ratajczaka 14

Re:Master
jacup_H

Muzycznie:
Roots/Urban/French - Dub
Rhythm ‘n industrial
Dark Disco/Evil Electro

Godzina: od 20
wstęp bezpłatny

wizualizjacje : klimaty filmów begotten / baraka /
Lesbian - (Vintage Compilation) Historic Erotica - Lesbian Love Slaves /

www.mypace.com/samiamratticus
www.myspace.com/jacup_h
www.myspace.com/cafemiesna


Wybiera sie ktoś ?

Z tego co wiem wizuale opracuje Nathashah , z materiałów jacup_H'a , zatem moze byc ciekawie.
Muzycznie/stylistycznie wygląda to tak :

Re:Master (Dark Disco/Evil Electro)

jacup_H (Roots Dub/Urban Dub/French Dub ,
Rhythm ‘n industrial czyli InDUBstrial :> ).



[b:786c59cf2c][/b:786c59cf2c]



Wysłany: 2007-11-06 15:28

Zapowiada sie iscie ciekawie wiec napewno ja i Mandy pojawimy sie obowiazkowo


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-11-09 09:23

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Ja także intensywnie będę myśleć czy warto iść w piątek do pracy z kacem... :twisted: :P


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


:> Wysłany: 2007-11-10 13:59

Jakiś czas temu zauważyłam że jacup_H będzie grał w Mięsnej co mnie troche zaskoczyło&ucieszyło że taka impreza w nocym miejscu,innym niż Bazyl czy Bunuba;> więc może warto sie wybrać tymbardziej że będzie "dobre" towarzystwo :D


Nasze życie jest tym czym czynią je nasze myśli...


Wysłany: 2007-11-12 18:01

jacup_H nigdy nie grał w bunubie, a poza Bazylem to ona grał w bardzo wielu miejscach .

pozdrawiam i juz nie moge sie doczekac czwartku ,kto bedzie ?



Wysłany: 2007-11-12 20:30

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Ojj-dwie imprezy jedna po drugiej-to za dużo na moją głowę :twisted: Zatem piątek sobie odpuszczę.. :wink: Ale i w sobotę jest-więc to mogę przemyśleć...sese ^V^ :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


:> Wysłany: 2007-11-12 23:48

Nie mówie że jacup_H grał w Bunubie ale mówie o imprezie electro że przyda sie jakiś inny lokal niż obecne :>


Nasze życie jest tym czym czynią je nasze myśli...


Wysłany: 2007-11-13 11:58

Na pewno będzie inaczej, bo przede wszystkim jacup_H nie będzie grał electro , ani tego co zazwyczaj gra gatunkowo (może troszkę R 'n I ale głównie będzie grał DUB i jego rodzaje ( tak jak w info ).

Pozdrawiam i mam nadzieje że ludzi przyjdzie trochę bo fajnie by było zrobić z tego cykliczną imprezę inną od innych ,ponieważ gatunkowo odbiegająca od imprez w Bazylu , bunubie czy forcie .



Wysłany: 2007-11-13 12:03

Oczywiscie to nie bedzie typowa impreza w klimatach rasta , zresztą sami zobaczycie



:> Wysłany: 2007-11-13 13:11

DUB też jest dobry :D


Nasze życie jest tym czym czynią je nasze myśli...


Wysłany: 2007-11-15 17:28

Hmm, jestem co prawda laikiem w tym klimacie, ale gdyby nie jutrzejsza praca to bym się pewnie wybrał. Za stary już jestem na balowanie w czwartki
Udanej imprezki...


Fuck you dude!


;] Wysłany: 2007-11-17 19:06

poczfara (Bicz)
poczfara
Posty: 5
poznań miasto doznań

czas ... potańczyć ... czas znowu zalać pałe ... goodbye sober day ... :twisted:
pomimo, że jak zwykle sie tyłka z łózka zciągnąć nie chce :P


"...You're own personal lizus , someone who lick You're ass, someone who's fast ;] ... [img:91e81bc4bb]http://republika.pl/blog_cg_358810/574813/sz/inky_cat_by_ninjaweasel_1_.jpg[/img:91e81bc4bb]


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło