Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle 2008 zespoły. Strona: 1

Artykuł: Castle 2008 zespoły

Castle 2008 zespoły Wysłany: 2007-11-05 10:42

[color=red:5843c92aa6]ekm... no dla samego Deine Lakaien warto się wybrać :) przy czym wcale bym się nie obraziła gdyby powrócono nieco do korzeni i CP było lekko oldskulowe zamiast soł elektro srekto :P...[/color:5843c92aa6]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-05 11:34

[color=red:016f562e1f]DR - czy ja marudze? wyraziłam ino swoją opinie! moją własną na ten temat i kropka kurde!!! oldsklulowość CP to nie tylko powrót do bardziej rockowego/metalowego grania jak próbujesz to mi tutaj ten tego :P... zasugerować! oczywiście wśród kapel, które wymieniłeś są i takie, które lata temu występowały jak i takie, które od początku się pojawiają z roczną, dwuletnią przerwą - ale mnie chodzi też o sam klimat... to już nie wróci! niestety, kiedyś ludzie po prostu przyjeżdzali posłuchać muzyki, poznać ludzi z kręgów, którzy nie tylko lubili szeroko rozumianą muzykę gotycką - a nie bawić w przebieranki... jak to jest teraz i możesz mi tu gadać, że tak nie jest - ale tak właśnie jest - lans lateksowy podstawą CP :) i urozmaicenie urozamaiceniem ale ja jednak wolałabym proporcje 70% muzyki nieelektronicznej do 30% takiej właśnie dicho micho... żebym mogła w tym czasie coś zjeść aha... i żeby zaraz nie było riposty - niektóre elektro srekto lubię i to bardzo nawet, ale bez przesady! :) [/color:016f562e1f]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-05 13:04

[color=red:91fd5047f7]piszący czepiak [/color:91fd5047f7]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-05 14:13

[color=red:a0eb6ce94a]no z niektorymi się da nawet wymieniać zabawne złośliwości... :)

anyway wracając do tematu - ja to bym sie nie obraziła na XIII Stoleti to byłby oldskul na maksa [/color:a0eb6ce94a]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-05 15:42

Na XIII też bym się nie obraziła, ale z tego co wiem to wzięli się rozpadli niestetyż.

A Inkubus Sukkubus, tak tak tak! Wspaniały zespół.


:)


Wysłany: 2007-11-05 20:04

[quote:390f30034a="dr_Faustus"]XIII Stoleti i oldskul TAK - ale pod warunkiem, ze byliby gwiazda wieczoru, tak jak pare lat temu... [/quote:390f30034a]

Dżizassss...Bracie! Ich płytka z [2005] Vampire Songs, to badziew do kwadratu kwadrata kwadratowego :lol: Nie rań mego czarnego złego serducha :twisted:

a co do oldskul...to powiedziałbym raczej T.R.H , grali od początki 1994-1997 ja to akurat pamiętam :D i na Daimoniona bym się nie pogniewał :lol:

ale żeby nie było co do Inkubus Sukkubus przyznam Ci rację.

Po cichu marzy mi się Dom Snów :) polski stare jare i dobre, szczególnie płytka X


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-11-05 20:37

:arrow: Faustus:)

moim zawałkiem się nie martw:)
XIII-stka przez ową płytkę spadła dla mnie z ciepłej ugruntowanej na pewnym poziomie "posadki" na top listę kapel kilku przebojów. Nagrali szlagiery, które swego czau porwały kilkakrotnie publikę...i...owa płytka o której wspomniałem wychynęła z powijaków. Dobiła mój smak muzyczny całkowicie i nader dobitnie. Jeśli mieli by się pojawić na CP i zagrać materiał z owej płytki + parę szlagierów rodem z Ciechocinka to ja mówię...tam są drzwi XIII-stce dziękujemy :lol:

Nie podważam Twego sentymentu mój Drogi 8) ale patrząc przez mój subiektywizm, ja mówię nie dla XIII-stki :)

Pozdrawiam Kolega Czepialski
Dżo-Dżo


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-11-05 21:23

:arrow: @ll
wiem, wiem, wiem...a raczej wiemy :) prawda Czepialski Kolego?...że temat o XIII-stce już był :wink:

:arrow: Bracie F.
lubię Twoje cytujące mnie rozkładówki :) hmnm...riposta rodziła się w bólach :wink: jak zapewne owa płyta XIII-stki :lol:

Napisałeś ,,cyt. Hmm - rzecz gustu Semjanie.kon.cyt." to stwierdzenie mówi wszystko, o gustach się nie dyskutuje. Podkreślam wszystko co pisałem powyżej to moja subiektywna ocena zespołu i opinia o nim.
Czy sobie przeczę? nie sądzę. Nie zakochałem się w XIII od pierwszego posłuchania ale i nie powiem..polubiłem ich. Ugruntowali sobie w mojej dyskografii ciepłą posadkę <mówimy tu oczywiście o początkach tej kapeli>..potem już tylko zajmowali ciepłą posadkę...później już gdzieś w głowie snuł się tylko sentyment do tej kapeli i "odkryłem" drążącą mnie myśl przy dźwiękach XIII-stki, że to tak naprawdę kapela kilku hitów. Mówię kapela, gdyż teraz odbieram ich jak zespół hitów rodem z Ciechocinka:) Śmiem twierdzić, że raczej nie wrócę do ich twórczości, myślę, że się wypalili, przynajmniej dla mnie.
Nie uważam, że skreślam ich po jednej płytce gorszej, uważam, ze mieli ku temu odpowiedni narastający trend.
[b:2274ec6fd9]Czego wiec nie rozumiesz? jakież to sprzeczności chcesz zdemaskować Holmes'ie?[/b:2274ec6fd9]
Co do owej płytki, posłuchaj.Ja nie polecam :)

B.T.W. niektórzy mówią, że Lacrimosa - skończyła się po Angst, Metallica po - Master of Pupets, Closterkeller - po Blue, Nightwish jak rozstali się z Tarją...hmmm...każdy ma gust, swoje zdanie i interpretuje sobie jak chce otaczającą go rzeczywistość:)

Ale jak powiedziałeś mój Drogi mam prawo veta dla XIII. i je nie skromnie podtrzymuję.

Pozdrawiam Kolegę, który zawsze musi przybić własny palec wraz z ostatnim gwoździem do trumny.:lol:

Z uszanowaniem
Brat Semjan


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-11-05 23:15

[color=red:8a7ee3d05e]nudy... :P[/color:8a7ee3d05e]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-06 07:09

<Semjan łypnął okiem, ziewnął...i...poszedł w inne tematy> :lol:
Faustus...po dziennikarku odpowiem, BEZ KOMENTARZA ! :lol: :lol: :twisted:

Miłego Dnia dla Wszystkich Czepialskich :P


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-11-06 08:52

Najbiardzie ciesze się z: Die Krupps, Anne Clark, 32CRASH poza tym Garden Of Delight.

The Cruxshadows - fajnie moze tym razem zagraja do końca
Red Emprez - tez ok dawno nie widzialem.

Reszta ok, choc brakuje mi jeszcze jakiejs duzej gwiazdy. Mam nadzieje ze w ostatniej chwili ktos jeszcze potwierdzi wystap.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-11-06 23:14

[color=red:17c8d37ca0]DR - bo ja to tak lubię... :) to ja bym jeszcze raz z wielką przyjemnością obejrzała... tak tak elektro srekto w wydaniu DAS ICH! a co... podobało mnie się choć to aż tak duży OLDSKUL nie jest... ile to...? 5-6 lat? :P... ehhh starość... skleroza...[/color:17c8d37ca0]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-10 08:21

fajnie, że zagra deine lakaien. choć obawiam się, że skłonności vejlanowa do fałszowania mogą się jeszcze bardziej uwidocznić na żywo... mimo to zaryzykuję
poza tym chętnie zobaczę garden of delight. no i pati yang.
a dlaczego na głównej stronie cp nie został wymieniony alien sex fiend? podobno potwierdzili uczestnictwo...
a moim cichutkim marzeniem jest london after midnight


life * is a state * of mind


Wysłany: 2007-11-10 09:56

[color=red:4ab72e32dd]kto przepraszam faUszuje?... oj oj... koleżanka chyba nie była w 2004 roku na CP [/color:4ab72e32dd]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-11-10 10:02

nie była, ale za to przesłuchała kilka koncertówek, a uszka działają jak powinny. i na pełnometrażówkach też mu się zdarza. ale nie jest to jakiś znów wielki mankament.


life * is a state * of mind


Wysłany: 2007-11-10 21:52

[color=red:7cebedf838]no cóż, ja jakoś się tego wtedy nie dosłuchałam :) aczkolwiek uszy i młodsze i sprawniejsze wtedy były z pewnością - tymniemniej - to co oni razem robią na scenie (tak tak wiem jak to zabrzmiało :) ) jest warte tego, żeby to zobaczyć :) a nawet jeśli były jakieś nie dociągnięcia... to ja nie zarejestrowałam :) [/color:7cebedf838]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-12-04 23:39

najświeższe nowości w składzie:
sieben (gb)
oraz
the moon and the nightspirit (hu)!!!!!

zobaczywszy to drugie o mało nie zeszłam na zawał :D *radośnie podskakuje w stanie totalnej euforii*


life * is a state * of mind


Wysłany: 2007-12-07 12:57

Gdybym miała porównać CP 2008, to lepiej się ono dla mnie z różnych względów zapowiada niż minione CP 2007.
A co do zespołów, to:
:arrow: przekonują mnie [b:2a3609e960]Deine Lakaien i The Cruxshadows[/b:2a3609e960]
:arrow: spodobał też mi się [b:2a3609e960][:SITD:][/b:2a3609e960].
:arrow:[b:2a3609e960] Closterkeller[/b:2a3609e960] chętnie zobaczę ze względu na sentyment z dawnych czasów
:arrow: natomiast bardzo chciałabym zobaczyć jeszcze raz [b:2a3609e960]VnV Nation[/b:2a3609e960] i cholernie żałuję, że nie pojawią się w Bolkowie. Ale cóż - to nie jest koncert życzeń.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2008-01-04 03:01

AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!Absolutnie powalający skład i to jescze nie koniec,chyba... :D

Deine Lakaien.... DZIEWCZYNY CHŁOPAKI, SZYKUJCIE CHUSTECZKI, POPŁACZEMY sobie przy drżącym wokalu Veljanova :D Z pewnością występ będzie udany, chyba że gwiazda zedrze sobie gardziełko na polskiej wódeczce... :twisted:

Die Krupps...Co tu dużo gadać... SUCCESS!!!! :D mam tylko nadzieję, że wokalista nie będzie zaciągać a'la country/metallica(ble:P)jak to mi się miejscami zdawało... :D nieważne... WAŻŃe, że to prawdziwy powrót do brudnych korzeni, odrośla industrialu :D

Cruxshadows!!! TA TA TA!!! Drugie moje ulubione gotyckie smutne,melancholijne brzdękanie zaraz po Xymox'ach,ach.aaachhh... BĘdzie wybornie!!!:D

32crash!!!! Widzieć ICH w akcji, to tak jakby widzieć połowę FRONT242 w akcji!!!:D:D:D OOOOOO TAK!!! ( wyjątkowo mam to w poważaniu, iż zalatuje z lekka naziowskimi-opowieściami rodem z krainy Valhalli :D)

In Strict Confidence!!! ... Cause 7 times i ressurect ... say no more ... :D:D:D:D:D

Rzucający Cień W Ciemności, czy jak kto woli Siedzący W Ciemności, TAK TAK TAK!!! :D

Bardzo jestem ciekaw występu RedEmprez i mam dobre przeczucia (chyba ich gdzieś już widziałem :D ).
To samo tyczy się Reapusia - tyle to z pewnością będzie udany występ :D:D:D

Co tam jeszcze...Nie dość, że Anne Clark (ach ten british akcent OiOiOi :D to do zestawu Implant!!!GRAtka,że HOHO!!!:D

Colony5!!! :twisted:. W sumie tyle gwiazd, że na nich się mogę akurat zawieść ( co nie znaczy, że muszę :D).

Wiadomo, Closterkeller obowiązkowa pozycja archeologiczna :D

OJOJOJOJOJ... Reszta może być dla mnie również miłym zaskoczeniem, no może poza Xess, których nie znam, ale pewnie skopią bo włosi są kiepscy (przeważnie) w klocki muzyczne :D:D:D

WNIOSEK:JAK NIE TRZĘSIENIE ZIEMI, TO DESZCZ METEORYTÓW, CZY NAWET SAM SZATAN/BÓG muszą przeszkodzić w odbyciu się tychże występów, ponieważ... TO ZBYT PIĘKNE BY BYŁO PRAWDZIWE!!!!!! :D:D:D:D:D TRZYMAJMY KCIUKI!

Ps.: Aż się nie chce wierzyć, że mr.Rakowsky zakupił tyle gwiazd :D:D:D:D

Ps.2:

ALIENsexFIEND!!?? nie nie nie... To z pewnością niemożliwe... ale nie obraziłbym się gdyby wystąpili ( ba, SZAAALEŃSTWO!!!! ).


PALENIE NIE ZABIJA (przynajmniej bezpośrednio), NIE POWODUJE PRZEDWCZESNEGO STARZENIA SIĘ I NIE WYWOŁUJE NIEWYWOŁANIA EREKCJI( impotencji) ... :D


Wysłany: 2008-01-04 09:34

nic dodać nic ująć Jahu :D

no może tylko to dodam że teledysk z Castle Party 2007 promujący 2008 jest już w sieci, można znaleźć do niego link np na http://www.myspace.com/dj_attack



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło