Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Kryteria 'banowania'. Strona: last

Wysłany: 2007-10-23 13:05

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:eb3146542e="SCHWEIGENDE"]ciekawią mnie również kryteria banowania użyszkodników ... jakim cudem osoby, które wielokrotnie łamały regulamin, nadal są wśród nas, a Noone dostała bana za kłotnię z Minawi :?: :?: :?:
[/quote:eb3146542e]

JAką kłótnię :?: Nawet słowa z nią nie zamieniłam.
Zresztą to zbyt błahy powód, żeby kogoś banować :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-23 13:15

[quote:78c8ca4c43="SCHWEIGENDE"]ciekawią mnie również kryteria banowania użyszkodników ... jakim cudem osoby, które wielokrotnie łamały regulamin, nadal są wśród nas, a Noone dostała bana za kłotnię z Minawi :?: :?: :?:

zaraz mi się oberwie, że jestem stronnicza - gówno prawda, lubię Minawi i nic do niej nie mam, ciekawi mnie jedynie powód banowania niektórych, przy jednoczesnym pozwalaniu innym na zachowania poniżej wszelkiego poziomu :!:[/quote:78c8ca4c43]

Bo banowanie to kwestia sympatii użytkowników względem siebie :wink:


.


Wysłany: 2007-10-23 13:24

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:21a01f0b03="Harlequin"][quote:21a01f0b03="SCHWEIGENDE"]ciekawią mnie również kryteria banowania użyszkodników ... jakim cudem osoby, które wielokrotnie łamały regulamin, nadal są wśród nas, a Noone dostała bana za kłotnię z Minawi :?: :?: :?:

zaraz mi się oberwie, że jestem stronnicza - gówno prawda, lubię Minawi i nic do niej nie mam, ciekawi mnie jedynie powód banowania niektórych, przy jednoczesnym pozwalaniu innym na zachowania poniżej wszelkiego poziomu :!:[/quote:21a01f0b03]

Bo banowanie to kwestia sympatii użytkowników względem siebie :wink:[/quote:21a01f0b03]

i tu się Gniewku mylisz - gdyby tak było to wywaliłabym trochę szkodników :wink: Zresztą, nawet nigdy nikomu nie dałam jeszcze bana(na) :P

Mogę prosić o nie off-topowanie? Wydaję mi się, że to miała być dyskusja na temat nowej wersji prowadzenia Forum. Kwestie banowania proszę wyjaśniać z Amorphousem na priwie, jeśli już tak Was to ciekawi :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-23 14:53

Widze ze brakuje temetu o banowaniu. Proponuje by moderator wyciął ten waątek i zrobił osobny.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-10-23 19:20

[quote:736a5ee45b="amorphous"]Widze ze brakuje temetu o banowaniu. Proponuje by moderator wyciął ten waątek i zrobił osobny.[/quote:736a5ee45b]

Ależ proszę...


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-11-22 12:14

Troche o banowaniu w takim wypadku. Forum słuzy dyskusji. Jednak na specjelne zycznie zostały zalozone specjalnie fora gdzie mozna sie powyzywac na adminach moderatorach albo pisac totalne bzdury. I tam one sa tolerowane.

Jestesmy strasznie tolerancyjni jezeli chodzi o zakladanie podobnych tematow, nie sprawdzanie czy cos juz bylo, spontaniczne wulgaryzmy - jestesmy ludzmi. Grunt to nie psuc samej dyskusji to jest najwiekszy grzech.

Upierdliwosc jest grzechem. Jezeli ktos w kolko narzeka ze cos mu sie nie podoba, psuje zabawe innym notorycznie czepia sie albo zalatwia na forum osobiste porachunki to informujemy ze forum do tego nie sluzy.
Problemy takiego czlowieka powinien rozwiazywac przyjaciej, ksiądz albo psycholog.
Jezlei ktos tego nie potrafi zrozumiec to nie da sie zrobic nic wiecej jak uniemozliwic mu pisanie na forum.

Jestesmy jak najbardziej otwarci na reklamy. Pojawiaja sie w wyznaczonych miejscach. Jest ich i tak juz wystarczajaco duzo i nie chcemy by wyskakiwaly jak Filip z konopii. Wystarczy sie z nami skontaktowac a umiescimy gdzie trzeba. Promocje imprez wydarzeń itp - jak najbardziej - jest kaledarz od tego. Forum jednak jest od dyskusji. Wyjatkiem sa organizatorzy imprez ktore patronujemy. Przymykamy oko ale tez pilnujemy by forum nie zamienialo sie w tablice informacyjna. Jezeli chodzi o ogloszenia jest osobne forum mozna je tam zamieszczac.

Nie dla kazdego jest to odarzu oczywiste. Najczesciej usuwamy lekkomyslny post i informujemy autora co moze zrobic - napisac newsa, uzgodnic warunki patronatu, wrzucic do kalendarza itp. itd. Jednak jezeli ktos nie dostosowuje sie musimy chronic naszych uzytkownikow
przed takim delikwentem i nie pozwalac mu pisac na forum. Dla mnie to jest jasne.

Jak dotychczas zbanowane zostało niewiele osob.

- Jeden ban za znecanie sie jednego usera nad drugim - permanenty.

- Dwa bany za wybitna upierdliwosc. Tymaczasowe, prewencyjne, cofnięte

- Jeden ban na wlasne zycznie uzytkownika (ktory zreszta zmienil potem zdanie )

- Jeden ban za notoryczne i zlosliwe wrzucanie reklam imprez, innych serwisow itp.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-01-18 14:47

Kolejny ban za wrzucanie reklam.
Kolejny ban za dreczenie userow.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-04-29 14:17

Czy przejawy wirtualnego dresiarstwa traktujemy na dp jako element urozmaicający a niemający wpływu na poziom portalu? Nawet nie mówię tu o ludziach, których jedynymi argumentami w dyskusji na forum są wyzwiska. To bywa nawet zabawne, czasem może też czegoś nauczyć. Mam na myśli profile, których podstawą istnienia jest zaczepianie po to, by bezkarnie - bo anonimowo - obrażać innych. Sam fakt, że ktoś mi ubliża mam głęboko w tyle, ale prawdę mówiąc dosyć widzę chuligaństwa na co dzień - w sklepie, pociągu czy przechodząc obok wiejskiej dyskoteki.
Nikogo nie bijcie, chciałam się tylko oficjalnie zniesmaczyć :wink:



Wysłany: 2009-05-06 06:10

Dopoki jest to zabawne tolerujemy to jako wybryk przyrody, test cierpliwosci, tolerancji i poprawnosci politycznej. Natomist jezlei zaczyna byc to nudne, denerwujace lub uciazliwe nalezy to zglosic. Taki osobnik jezeli rokuje poprawe dostaje ostrzezenie. To sie jednak prawie nie zdarza. Zwykle wywalamy na pysk.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło