Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Moda jako widowisko na przykładzie goth-młodzieży. Strona: 2

Artykuł: Moda jako widowisko na przykładzie goth-młodzieży

Wysłany: 2008-01-09 13:52

Moze masz racje Paskievicz.


Smierc jest czasem najlepszym rozwiazaniem, a czasami przeklenstwem. Czasem lepiej uciec i miec wszystko z glowy, miec swiety spokuj.


teraz z kolei bedzie troche zawodowo na ten temat Wysłany: 2008-01-27 19:42

a wiec - artykuł nieco za madrze napisany jak na mój ograniczony mózg - ale temat ciekawy tylko po co tyle pseudopsychologii w nim. ciuch to ciuch - kazda subkultura dąży do pewnej uniformizacji, czy to punk czy metal czy inszy wynalazek. zawodowo mnie to cieszy - małolaty sie wyglupiaja a ja mam na chleb i masełko :twisted: i pozdrawiam tu wszystkie moje klientki z castle 2007 - naprawde dla tworcy nie ma nic przyjemniejszego niz zobaczyc swoje dzielo na kims. Bo projektowanie i wykonywanie takich uniformów to hmmm cos w rodzaju tworzenia - ja traktuje to jako sztuke i co wiecej - powiedzmy sobie szczerze - ubrac sie tak wymaga odwagi.[color=green:6ae558ae80][/color:6ae558ae80]


i co z tego że mam kaca ? gary umyłam


Wysłany: 2008-01-27 19:59

każdy ubiera się tak jak chce... zato że czesto jest tak, że ludzie starają się nasladować innych..


"Życie jest zbyt krótkie aby postępować według zasad. Wolę mieć zmarszki ze śmiechu niż z płaczu. Jeść ile wlezie, obijać ile się da, być sobą mimo wszystko, robić to na co ma się ochotę a wszystkich co się śmieją ze mnie mieć w dupie".


Myślę, że.... Wysłany: 2008-02-21 13:02

............nie tylko gotycka młodzież tak się ubiera,starsi też tak lubią no i MY - Depesze :-)


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Wysłany: 2008-02-25 14:09

[quote:8ac1b16f81="Kirke_Femme_Fatale"]
Nie kazdy kto ubiera sie jak goth - koniecznie ma cos do przedstawieniem swoim ubiorem ;]. Sa tacy, ktorzy ubieraja sie tak bo "po prostu" sa to hmm "fajne ciuchy" -> co nie znaczy, ze mozna ich odrazu nazwac "pozerami" etc...[/quote:8ac1b16f81]

Jednak nie można rozwiązać węzła między specyficznym kreowaniem siebie, a muzyką. Niektórzy gimnazjaliści ubierają się na czarno, żeby nie być kojarzeni z różową częścią gimnazjalnego społeczeństwa.

Dobre, ładne i unikatowe ciuchy są drogie. Niektórzy chcą za wszelką cenę pokazać, że ich na nie stać. Ale przecież można szyć samemu (ja tak robię) i nie tracić majątku na fatałaszki. (Niestety butów nie umiem sobie sama zrobić, he he )


Hopelessly drift in the eyes of the ghost again...


Wysłany: 2008-02-26 17:47

Dakota (Bicz)
Dakota
Posty: 45
Elbląg / Zabrze

Szczerze to najlepszy felieton jaki do tej pory czytalam na DP. Gratuluje :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło