Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

cybORGY 14 13.10.07. Strona: 1

Artykuł: cybORGY 14 13.10.07

cybORGY 14 13.10.07 Wysłany: 2007-10-12 16:45

Jezu..nikt nie pisze ze nie przyjdzie....to chyba przez wybory... :lol:


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-10-12 17:47

Może jutro popiszą jak się skacują dzisiaj w Bazylu :D
Ja za to przyjdę


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-10-12 20:41

Jako że od czasu do czasu mówie co bede gral na imprezie tak tez uczynie teraz. Nie bedzie EBM'u nie bedzie electro ale za to pogram nieco odmiennego seta w klimatach od minimal psy trancu, poprzez ethno ritual ambienty, wymieszane z drum 'n' bass 'sem i wiele ciekawej experymentalnej muzy. 21:30 do 23:00


Jeżeli ograniczymy nasze życie tylko do jednego wymiaru, utracimy wszystkie pozostałe....


Wysłany: 2007-10-13 10:15

[quote:d952a426a3="ZodhiaK"]Jako że od czasu do czasu mówie co bede gral na imprezie tak tez uczynie teraz. Nie bedzie EBM'u nie bedzie electro ale za to pogram nieco odmiennego seta w klimatach od minimal psy trancu, poprzez ethno ritual ambienty, wymieszane z drum 'n' bass 'sem i wiele ciekawej experymentalnej muzy. 21:30 do 23:00[/quote:d952a426a3]

Czylito co Goci lubia najbardziej :lol:


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-10-13 10:18

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

hehe

ja się jakoś pojawię, ale mam do obskoczenia jeszcze drugą imprezę, więc nie wiem jak to będzie, bo sie przecież nie rozdwoję 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-10-13 10:31

Kac nie za mocny, więc równiez się pojawię.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-10-14 16:55

Jak dla mnie była parkietowa orgia

Fajne seciki, klimatyczny wprowadzający do imprezy Zodhiaka, ostro w wykonaniu Nathashah, wyciskający łezkę z oka miks lat 80tych Electronauta zakończony masakrą godną tira mknącego po chodniku Oraz przykuwający muzą do parkietu aż do ostatniej chwili LeSaDe.

Do następnego :)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-10-14 19:05

myślałam,że wypadnie trochę ineczej,ale było nieźle:)
a parkietowa orgia? hmm...oj była w wykonaniu jednej kochanej osoby plus partnerki rzecz jasna.
Było prawie kici ^^



Wysłany: 2007-10-14 19:55

We mnie się krew gotowała w nocy, że nie mogę wyjść z domu by dotrzeć na cyborgy. Niestety ktoś przez "zupełny przypadek" zabrał mi torbe poprzedniego wieczoru w Bazylu a wraz z nią moje klucze do mieszkania. Dostać sie do środka dostałem, ale wychodząc wypadało by je zakluczyć. Niestety niezupełnie miałem jak. Nieskory do pomocy współlokator przyjął na siebie lwią cześć mojej frustracji. :/


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-10-15 07:09 Zmieniony: 2007-10-15 14:51

[quote:cd3d5538c7="Tarja"]myślałam,że wypadnie trochę ineczej,ale było nieźle:)
a parkietowa orgia? hmm...oj była w wykonaniu jednej kochanej osoby plus partnerki rzecz jasna.
Było prawie kici ^^[/quote:cd3d5538c7]

Hehe, ja pisałem o własnych spostrzeżeniach - z parkietu schodziłem tylko na łyczek piwa, więc jak dla mnie super było. Ale fakt, mogła być większa frekwencja. Czasami żal było patrzeć jak DJ gra a na parkiecie kręcą się 3 osoby


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-10-15 08:48

Bylo calkiem ok.
Co do muzycznej strony... fajnie, ze set Electronauta wygladal tym razem tak jak wygladal (a raczej pobrzmiewal).

Taka wycieczka w strone melodii.
Reszta - bez zaskoczenia.


pozdrawiam :wink:



Wysłany: 2007-10-15 20:55

Ano prawie kici ^^ I tak wiadomo, ze Nathashah wymiata :D


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Wysłany: 2007-10-17 15:13

[quote:c752d43a52="Grim_demon"]Ano prawie kici ^^ I tak wiadomo, ze Nathashah wymiata :D[/quote:c752d43a52]

bo dla nas zawsze jest przynajmniej prawie kici^^

hmmm...i tak,impreza powinna miec większą frekwencję.
Co z wami gotami,czy cyber?:)



Wysłany: 2007-10-20 17:11

[quote:c7dd901fe6="Tarja"]
hmmm...i tak,impreza powinna miec większą frekwencję.
Co z wami gotami,czy cyber?:)[/quote:c7dd901fe6]Nie zdążyli się przyGOTHować


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-10-28 23:29

a ja mam juz pomysl na nastepnego seta, w progresivie psy trance i ethno-ambientu, rytmach goa oraz tribal -polecicie wysoko w rejeony orientu wschodniego przez indie po egipt i w rytmach tej kultury i ducha wystarczy sie podłączyć :) " turn on to cosmic vibes, tune in to rhythm and pulse of universe, Drop out from world of illusion, false informations ". Zgodnie z dzwiękiem OM i starym hinduskim przyslowiem "tylko prawda zwycięży". Podróż wgłąb siebie i w głąb kosmosu z umyslami przemierzajacymi galaktyki z prędkością światła. Tym razem pogram nieco pozniej Do zoo na imprezach!


Jeżeli ograniczymy nasze życie tylko do jednego wymiaru, utracimy wszystkie pozostałe....


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło