Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Sklepy w trójmieście. Strona: last

Sklepy w trójmieście Wysłany: 2006-07-04 19:28

Czy ktoś się orientuje gdzie w trójmieście można kupić jakieś gotyckie ciuchy?



Wysłany: 2006-07-07 15:06

Hm, raczej nigdzie


aktualne konto - rose_in_the_rain


Wysłany: 2006-08-26 18:36

Cóż, raczej nie zetknełam sie ze sklepem z wyłącznie gotycką odzieżą.
Jedyne miesca jakie znam, w których można dostac jakis ciuch ev. gadzet(?) to sklep w Gdyni na hali (na zwenatrz) -sprzedaje w nim kobieta z troche obcym akcentem. Tam znajdziesz pieszczoszki, paski, koszulki, obroże, naszywki- ale nie ma tam ciuchów. Myśle że powinnaś zajrzeć do lumpeli, tam jest mega dużo gotyckich ubrań, tzn trzeba dobrze trafić i poszperać. W Rumii sa najlepsze butiki ;D (ciucholandy)


... no to jesteśmy w dupie


Wysłany: 2006-08-31 08:40

Jak przyjezdzasz SKM to musisz dojść do hali (to pewnie wiesz :wink: ) no i tak:
Wchodząc na hale, całkiem z brzegu jest stoisko z perfumami. W tym miejscu zobaczysz tylko 2 "alejki" prostopadłe do ulicy. Wejdz w drugą (czyli tą ciutek dalej- po lewej stronie jest box z ciuchami, po prawej z reszta też) i jak zrobisz kilkanaście kroków to zobaczysz stoisko z wisiorkami, koralikami, rzemykami i takimi tam duperelkami (po lewej stronie) a po prawej- budke z pączkami. No i tą alejką w która weszłaś pójdz do konca. Skręcisz za boxem ze sórzanymi kurtkami i plaszczami w prawo. Dalej juz nie tlumacze bo to wlasnie w tej alejce bedzie. Taki mały sklepik. Z reguly wystawiony jest wieszak z koszulkami a u gory wisza spodnie.

Tylko od razu mowie ze jakos wypasiony ten sklep nie jest- tzn dla mnie jest. :)
Bluzeczki, bluzy, koszulki z zespolami, spodnie, kurtki, pieszczochy, obroze, paski, kostki, chlebaki, naszywki, arafaty, chustki, łańcuchy i to chyba na tyle.

Wiem że zamieszałam z tą droga do sklepu..ale chcialam byc dokladne :wink:


... no to jesteśmy w dupie


Wysłany: 2006-08-31 20:22

haha :P
mysle ze nawet bez takiej instrukcji trafisz, bo to jest na zewnatrz, a nawet gdybys miala problem to chwilke pokrazysz i znajdziesz :D


... no to jesteśmy w dupie


Wysłany: 2006-09-02 20:16

2,6m ???? to co Ty chcesz z nimi robić? :P


... no to jesteśmy w dupie


Wysłany: 2006-09-08 15:19

o kurcze :D to są 30 dziurkowe pewnie? czy więcej? Jeeeejciu... :roll: fajne muszą być


... no to jesteśmy w dupie


Sznurówki Wysłany: 2006-09-19 10:13

A nie łatwiej na necie kupic ? Np. na glany.pl mają nawet 280 cm - za 7 zeta


AlkorXIII -dziadek got


Wysłany: 2014-05-15 23:09 Zmieniony: 2014-05-15 23:11

Powodzenia!!!


W zależności od sytuacji, motto zmienne bywa.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło