Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Blitzkrieg 4 Tour 2007 (Poznań). Strona: 1

Artykuł: Blitzkrieg 4 Tour 2007 (Poznań)

Blitzkrieg 4 Tour 2007 (Poznań) Wysłany: 2007-10-06 01:24

Wrażenia z koncertu w Poznaniu 3.10.07

Nie ma co koncert naprawdę doj*ba(na)ny hehehehe. Szkoda tylko, że mój nr1 tego występu czyli Rotting Christ miał tak mało czasu na zagranie, pozostaje niestety spory niedosyt. Ale cóż takie życie "rozgrzewacza". Natomiast Krisiun miło mnie zaskoczył. Zagrali całkiem "w pytkę". Chyba specjalnie wybrali bardziej "chwytliwe" kawałki do tego setu :wink: . A i tak uszy niemiłosiernie "bolały" hehehehe. A Vader no cóż po pewnym czasie nieobecności na ich koncertach stwierdzam, że naprawdę poczuli, że zostali zrzuceni z piedestału przez Behegrzmota. Set wywalili naprawde dobry od "Dark Age" na początek :!: przez "Silent Empire", "Sothis" i mnóstwo innych klasyków pomieszanych z nowszymi rzeczami kończąc "Black Sabbath" i UWAGA coverem Ramm+ "Links 2 3 4". Naprawdę wartobyło być na tym koncercie!!!!!!! :!:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-10-06 06:16

hehe jak juz cover Ramms+ein graja to jest ciekawie,zobacze to w kraku :twisted:


Dążcie jednak stale w wrót poznania stronę, za którymi włożą wam wiedzy koronę! Tu zostaną tylko Pałace Żałoby, zbiorowe mogiły, sarkofagi, groby... --------------------------------------------------------------------------------


Wysłany: 2007-10-06 10:16

[color=red:1f9863bf48]no dobra... już się przyznam byłam w Warszawie :) no Kapelusznik ma rację - RC - no za krótko! koncert rewelacyjny, taki z przytupem i w ogóle chciałam wskakiwac na scene niemalże tak mi sie podobało :) co do reszty - F.nie widziałam bo się spóżniłam ciutkie, I. - machają zacnie baniami, K. - przystojniacy, ale nie moja bajka :) no a Wiadro... Wiadro - mnie już niczym nie zaskoczy! najlepszy ich występ to Brutal Assault i teraz za każdym razem podejrzewam będzie mi czegoś brakować :) aczkolwiek Ramsztajnowy bis jak najbardziej pozytyw :)
ps. właśnie dostałam niusa dotyczącego koncertu w Lublinie - ponoć jacyś debile zrobili rozróbę i była jakas straszna bijatyka... tak więc uważajcie bo IDIOTÓW nie brakuje jak widać... bosh...[/color:1f9863bf48]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-10-06 16:27

Werter (Bicz)
Werter
Posty: 8
Starogard Gdański

:twisted: Bylem w Gdyni na koncerciku i naprawde super klimacik. Vader to jak dla mnie w tej chwili pierwsza liga a do tego Roting Christ miodzio na moje serce....Oby wiecej takich imprez w tym naszym kraju...Tylko co na to pan Nowak :?:


W zyciu piekne sa tylko chwile..........


Wysłany: 2007-10-07 00:58

Jako że mam Nowak na nazwisko odpowiadam: Im więcej takich koncertów tym lepiej.
Co do tego koncertu Krisiun mnie nie zawiódł a pozostałe kapele miło zaskoczyły (najbardziej pani na wokalu)


forever alone immortal


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło