Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

help!!!. Strona: last

help!!! Wysłany: 2007-09-21 19:38

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

Hej!!
Dark elektro i industrialem dopiero zaczynam sie ineteresowac.Gdzies przez przypadek uslyszalam kilka kawalkow. ktore zaliczaja sie do tego nurtu.
Moze polecicie mi jakies zespoly, z ktorymi warto sie zapoznac?
Mam tez pytanko o jeden kawalek.Slyszalam piosenke gdzie, pojawia sie tekst"sex,drugs and industrial" i nie moge sie zorientowac czyje to jest Znalazlam cos podobnego ale w wersji niemieckiej,a mi chodzi o te angielska...Mam nadzieje,ze pomozecie :)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Re: help!!! Wysłany: 2007-09-21 22:10

[quote:63d8453963="Beta666"]Hej!!
Dark elektro i industrialem dopiero zaczynam sie ineteresowac.Gdzies przez przypadek uslyszalam kilka kawalkow. ktore zaliczaja sie do tego nurtu.
Moze polecicie mi jakies zespoly, z ktorymi warto sie zapoznac?[/quote:63d8453963]

Count Nosferatu Kommando. Tylko do jest IBM, a więc nie wiem czy Ci się spodoba. Deathstars sobie też możesz zobaczyc...


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-21 22:40

Mammawombwomb (Bicz)
Mammawombwomb
Posty: 49
Torun/Houston/Buenos Aires

http://www.google.com/search?hl=en&q=%22sex%2Cdrugs+and+industrial%22+&btnG=Google+Search


Jestem pasazerem na statku Ziemia.


Wysłany: 2007-09-22 10:38

a sex,drugs&industrial to combichrist


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-09-22 11:28

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

Tak podejrzewalam ze to Combichrist wykonuje ten kawalek ale zmylilo mnie to ze na You Tube jest tylko "sex,drugen and industrial" a ja znalam te wersje angielska i nie bylam pewna czy chodzilo o ten sam zespol...
Dzieki!! =)
A moze polecicie jeszcze jakies fajne zespoly albo konkretne piosenki??


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-09-22 11:40

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

ja ostatnio (za sprawa pewnej uroczej damy) poznalem dosc fajny zespol Edge of dawn! Piosenka "black heart" wymiata, moze akurat Tobie tez sie spodoba...


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2007-09-22 11:46

[quote:ec608744bb="Beta666"]Tak podejrzewalam ze to Combichrist wykonuje ten kawalek ale zmylilo mnie to ze na You Tube jest tylko "sex,drugen and industrial" a ja znalam te wersje angielska i nie bylam pewna czy chodzilo o ten sam zespol...
Dzieki!! =)
A moze polecicie jeszcze jakies fajne zespoly albo konkretne piosenki??[/quote:ec608744bb]

Wersja angielska to combichrist - sex, drugs & industrial (soman mix)


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-09-22 12:19

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

[quote:9235036410="Khamill"]ja ostatnio (za sprawa pewnej uroczej damy) poznalem dosc fajny zespol Edge of dawn! Piosenka "black heart" wymiata, moze akurat Tobie tez sie spodoba...[/quote:9235036410]

Slyszalam kilka kawalkow Edge Of Dawn i podobaly mi sie. Niestety chwilowo nie mam jak posluchac "Black Heart" ale sadzac po innych piosenkach,moze byc fajny :)
Dzieki za propozycje,na pewno zapoznam sie z tym utworem :)

A Drak electro i Industrial z kazdym dniem wciagaja corac bardziej:) Szkada tylko ze chwilowo kiepsko z czasem i dostepem do muzy,ale to juz chyba tylko kwestia paru dni:)
Pozdrawiam wszystkich!!!


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-09-22 12:38

Na drugim singlu Combichrista "Sex, Drogen und Industrial" ukazaly sie oto takie wersje tego kawalka :
Sex, Drogen und Industrial (Low Tech)
Sex, Drogen und Industrial (Soman Remix) - to ta zaspiewana po angielsku wg mnie lepsza


Jezeli moge polecic Ci cos to napewno wartym uwagi wydawnictwem jest Suicide Commando - polecam ostatnio wydany "X20". Harshowym brzmieniem powali Cie holenderski Grendel (wydal niedawno plyte Harsh Generation). Mocne bity dostarcza: Xotox, FabrikC, Dulce Liquido. Polecam tez Hocico (pierwsze plyty roznia sie diametralnie od ostatnich wydawnictw). Troche bardziej militarnie bedzie z Panzer AG oraz Feindflug'iem. Jezeli chcesz bardziej melodyjnie to Icon of Coil, VnV Nation, Covenant, Colony 5. Polecam tez wczesniej wspomnianego Soman'a. Nie znac Combichrista to jak nie wiedziec gdzie mieszkac Swoja droga 28 wrzensia we Wroclawiu jest zlot fanow tworczosci Andy'ego LaPlague (frontman Combichrist, Icon of Coil i Panzer AG oraz wystepujacy solo jako DJ Scandy). Mysle ze narazie ci to wystarczy....to takie hm....podstawy. Jesli bedziesz szukal pomocy nadal pisza do mnie na priv albo na gg (numer mam w profilu podany).


THIS SHIT WILL FUCK YOU UP !!!


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-09-22 12:44

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Ja osobiście mogę polecic Grendla (Grendela?) ... jego kawałek był w którymś z filmików do CP (chyba 2005)


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-09-22 13:17

[quote:3322369228="Nenar"]Ja osobiście mogę polecic Grendla (Grendela?) ... jego kawałek był w którymś z filmików do CP (chyba 2005)[/quote:3322369228]


Grendela Tak w clipie wspominkowym z Castle Party 2005 wykorzystano kawalek SoilBleed v3


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-09-22 18:49

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

[quote:ec09f9a22e="Phantom"]Na drugim singlu Combichrista "Sex, Drogen und Industrial" ukazaly sie oto takie wersje tego kawalka :
Sex, Drogen und Industrial (Low Tech)
Sex, Drogen und Industrial (Soman Remix) - to ta zaspiewana po angielsku wg mnie lepsza [/quote:ec09f9a22e]


No wlasnie tez sadze ze jest fajniejsza i dlatego tak bardzo zalezalo mi zeby sie dowiedziec kto jest jej autorem :) Miedzy innymi dzieki temu kawalkowi zainteresowalam sie tym rodzajem muzy :)

Co do Hocico,Somana i Grendela to juz trafilam na ich pojedyncze kawalki i jak na razie jestem nastawiona do nich pozytywnie:)

Dzieki wszystkim!!Dalsze wskazowki co do zespolow mile widziane:)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-09-22 20:53

Z calym szacunkiem ale "fajnie" to sie moze swinka na zakrecie wyjebac

Uzycie tego slowa w odniesieniu do tak miazdzacej muzy jest profanacja..... Ten kawalek robi z mozgu sieke, wgniata bitem i powala dobitnoscia tekstu


Zassaj sobie z netu takie skladanki "DarkNoir" (chyba 12 czesci bylo) tam masz interesujace mieszanki gatunkow i projektow. Mozna z tego wyciagnac cos naprawde wartego uwagi, bo obok "klasykow gatunku" sa tam tez projekty mniej znane.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-09-22 21:05

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Co do składanek to jest dużo ciekawych ... ale chocby ze składanek z CP może wyciągnąc dużo zespołów, które ją zainteresują ...


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-09-23 07:53

Dope Stars INC. sobie też posłuchaj... takie lajtowe....
Hanzel und Gretyl też jest dobre


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-23 08:07

[quote:4cdc3daadf="Selene69"]Polecam osobiscie:
[b:4cdc3daadf]Diary of Dreams[/b:4cdc3daadf]
Deathstars,
The Covenant
Grendel'a (Harsh Generation jest boska
Amduscia
Panzer AG

u.v.m.[/quote:4cdc3daadf]

...rzucic perle miedzy wieprze..



Wysłany: 2007-09-23 09:32

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

Dzieki Wam mam na prawde sporo do przesluchania w ciagu najblizszego czasu :) Ale to fajnie, bo zycie bez muzy to nie zycie :)

Jak na razie nie moge przestac sluchac Combichrist :) Jeszcze nie mam zbyt duzo ich muzy, ale to sie szybko zmieni :D Niezle wymiataja!!chyba sie od nich uzalezniam :)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-09-23 10:01

Spoko :) Miłego słuchania. Tylko się za bardzo nie uzależniaj :P Przesada jest w niczym nie wskazana :wink: Posłuchaj czasem czegoś innego :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-23 10:13

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

[quote:07adaf758f="Decadence"]Spoko :) Miłego słuchania. Tylko się za bardzo nie uzależniaj :P Przesada jest w niczym nie wskazana :wink: Posłuchaj czasem czegoś innego :D[/quote:07adaf758f]

Bez obaw!! :) Lubie sluchac tak duzo roznych zespolow, ze nie zdarzylo mi sie sluchac tylko jednego bandu albo jednego nurtu muzycznego przez dluzszy czas. Poza tym, nie moge sluchac non stop tego samego bo sie znudzi,a tego nie chce :)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-09-23 10:26

[quote:3e696ee9e4="Beta666"]Poza tym, nie moge sluchac non stop tego samego bo sie znudzi,a tego nie chce :)[/quote:3e696ee9e4]

no dokładnie :D szkoda by było jakbyś się zraziła do jakiegoś zajebistego zespołu przez nadmiar jego słuchania... Mnie się to raz przydarzyło i kapa była :?


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło