Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Trauma - Neurotic Mass. Strona: 1

Artykuł: Trauma - Neurotic Mass

Wysłany: 2007-09-10 07:19

Mi tez sie album podoba. Przebija nawet najnowszego Behemotha i Riverside


.


Wysłany: 2007-09-10 07:27

[quote:c52411204c="Harlequin"] Przebija nawet najnowszego Behemotha i Riverside[/quote:c52411204c]

Behemotha :?: nie zgodze sie z Toba ale Riverside napewno :!:
ogolem kapitalna plyta :!:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-09-10 07:52

[quote:7dc81db9f3="amaimon"][quote:7dc81db9f3="Harlequin"] Przebija nawet najnowszego Behemotha i Riverside[/quote:7dc81db9f3]

Behemotha :?: nie zgodze sie z Toba ale Riverside napewno :!:
ogolem kapitalna plyta :!:[/quote:7dc81db9f3]

pewno mówie tak, bo nigdy nie byłem fanem Behemotha, choc trzeba powiedziec, ze 2 ostatnie ich płytki to naprawdę klasa :)


.


Wysłany: 2007-09-10 08:22

[quote:427b946e4b="Harlequin"]choc trzeba powiedziec, ze 2 ostatnie ich płytki to naprawdę klasa :)[/quote:427b946e4b]

oj ja od zawsze bylem fanem Behemotha :wink: :twisted:
i zgadzam sie z plyty na plyte coraz bardziej mnie zaskakuja :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-09-11 18:59

ciekawe intro i ogólnie fajna cd;z utworów to chyba unexpected lie najbardziej mi sie podoba; nie umiem porównac traumy z behemothem...- to dla mnie coś innego....


Jak nie widac różnicy to po co się czesac:P


Wysłany: 2007-09-11 22:59

To teraz moja kolej :twisted: Przede wszytkim prosze państwa zauważyć, że ta płyta jest zupełnie różna pod wzgledem brzmienia jak i kompozycji od pozostałych płyt. Płyta z pewnoscią znakomita ale nie powiedzialbym też, że najlepsza z ich dorobku. Osobiscie stawiam ją na rowni z "Imperfect Like A God" oraz "Determination". Neurotic Mass bardzo odpowiada mi pod wzgledem masy jaką chłopaki zarzucili bo dawno w kraju nie mielismy okazji posluchać tak cieżkiego, szybkiego i ciężkeigo grania (ktoś pamieta Lost Soul "Chaostream"?) Behemoth swoją najnowszą płyta nie przebił Traumy (przynajmniej w moim mniemaniu), a poza tym tworzą oni w pewnym sensie różną muzyke więc tak trudno tu troche o porównania :wink:

No ale pod jednym wszyscy jesteśmy zgodni, po raz kolejny nasi rodacy udowodnili jak mocno i przyjemnie potrafią kopać po dupskach :twisted: Jestem dumny, że jestem polakiem, a nasza muza w niczym nie jest gorsza od zagranicznej. Już nie ważne to, ze jest beznadziejnie wypromowana...chodzi o brzmienie i oryginalność bo jednak różnimy sie brzmieniem od szwedów czy amerykańców. Zgodzicie sie ze mną :wink: :?:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-12 07:10


Wysłany: 2007-09-12 07:33

[quote:12972b7e37="KostucH"]To teraz moja kolej :twisted: Przede wszytkim prosze państwa zauważyć, że ta płyta jest zupełnie różna pod wzgledem brzmienia jak i kompozycji od pozostałych płyt. Płyta z pewnoscią znakomita ale nie powiedzialbym też, że najlepsza z ich dorobku. Osobiscie stawiam ją na rowni z "Imperfect Like A God" oraz "Determination". Neurotic Mass bardzo odpowiada mi pod wzgledem masy jaką chłopaki zarzucili bo dawno w kraju nie mielismy okazji posluchać tak cieżkiego, szybkiego i ciężkeigo grania (ktoś pamieta Lost Soul "Chaostream"?) Behemoth swoją najnowszą płyta nie przebił Traumy (przynajmniej w moim mniemaniu), a poza tym tworzą oni w pewnym sensie różną muzyke więc tak trudno tu troche o porównania :wink:

No ale pod jednym wszyscy jesteśmy zgodni, po raz kolejny nasi rodacy udowodnili jak mocno i przyjemnie potrafią kopać po dupskach :twisted: Jestem dumny, że jestem polakiem, a nasza muza w niczym nie jest gorsza od zagranicznej. Już nie ważne to, ze jest beznadziejnie wypromowana...chodzi o brzmienie i oryginalność bo jednak różnimy sie brzmieniem od szwedów czy amerykańców. Zgodzicie sie ze mną :wink: :?:[/quote:12972b7e37]

Jedenz nielicznych zespołów, któy niczego nie rewolucjonizuje, a mimo to bardzo go lubię i cenie. Mi najbardziej podoba się "Imperfect like a god"


Nie ma rzeczy niemożliwych - jak się chce to mozna wszystko


Wysłany: 2007-09-12 08:17

W ogóle polska scena metalowa jest raczej silna - vader, behemoth, decapitated, trauma, sceptic, dominium, asgaard, lux occulta (R.I.P.), riverside, antigama, nyia


.


Wysłany: 2007-09-12 19:18

ki3r (Anciliae)
ki3r
Posty: 30
Częstochowa

[quote:49ee4f3312="Harlequin"]W ogóle polska scena metalowa jest raczej silna - vader, behemoth, decapitated, trauma, sceptic, dominium, asgaard, lux occulta (R.I.P.), riverside, antigama, nyia[/quote:49ee4f3312]

Jak mogłeś nie wymienić takich znakomitości naszej sceny jak Devilyn, Kat, Virgin Snatch, Acid Drinkers, Horrorscope, Dies Irae, Hate czy wspomniany tu wcześniej Lost Soul a wymienić takowy Asgaard na przykład :?: :wink:



Wysłany: 2007-09-12 21:06

[quote:5d1f6a6f0a="ki3r"]Jak mogłeś nie wymienić takich znakomitości naszej sceny jak Devilyn, Kat, Virgin Snatch, Acid Drinkers, Horrorscope, Dies Irae, Hate czy wspomniany tu wcześniej Lost Soul[/quote:5d1f6a6f0a]Podpisuje sie pod tym rękami i nogami :wink: No, dodałbym tutaj do spisu jeszcze Anal Stench, Thy Disease, Serpentie (zna ktoś jeszcze prócz mnie?) Darzamat.

Mamy Szanowni Towarzysze Forumowicze naprawde bardzo mocną scene muzyczną w naszym kraju i jestem z tego naprawde dumny. Dumny, że nasze zespły są poważane za granicą, promowane i mają szeroka publike.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-12 22:02

[quote:69c7f4e114="Młodafoka"]me too, me too muthafucka :!: :twisted:[/quote:69c7f4e114]I tak ma bycz :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-13 07:23

kurcze, może wymienie całą encyklopedie :P pewno ze kat, virgin snatch, thy disease i klika innych kapel trzyma poziom - wymieniłem te, które przyszły mi na mysl :P to moze jeszcze turbo, tenebrosus, cassus belli, christ agony, yattering, my insanity, guess why, delight, moonlight, artrosis, chainsaw .... uf, jak sobie przyomne wiecej to napisze :lol:


.


Wysłany: 2007-09-13 16:49

ki3r (Anciliae)
ki3r
Posty: 30
Częstochowa

Chodziło mi o to, że Asgaard to mocno przeciętna kapela i na bank nie decyduje ona o obliczu polskiego metalu na świecie



Wysłany: 2007-09-13 21:13

[quote:af816da85f="ki3r"]Chodziło mi o to, że Asgaard to mocno przeciętna kapela i na bank nie decyduje ona o obliczu polskiego metalu na świecie [/quote:af816da85f]Herlaq, nie chce nic mówić ale ja w życiu nie słyszałem jeszcze o czymś takim jak Asgaard :roll: Ale obiło mi sie o uszy cóś takiego jak Archeon :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-13 21:51

[quote:ef2ddc6b3c="BarTolmai"] :?: :!: Kostek, to jest ta kraina co wikingów po śmierci wzywa :twisted: tera juz wiesz :?: :lol:[/quote:ef2ddc6b3c]Acha, a świstak siedział bo wiewiórka była nie letnia :wink:

Czy Twój podpis to cytat z jakiegoś utworu Dominium? Tak mi sie jakoś koajrzy z ich pierwszym utworem z Mohocs Club... :roll:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-13 22:52

[quote:0fabdcb404="BarTolmai"]mlehehe :lol: [piwo] :twisted: to z "Ad Noctum" Limbonicznej sztuki [/quote:0fabdcb404]Qrwa...tak to jezt jak sie pół roku czegoś juz nie słuchało to sie potem farmazony pisze :roll:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-13 23:17

[quote:dda595645c="BarTolmai"]tejked izi mejt :D iś must szlafen :twisted: :lol:[/quote:dda595645c]Geht szlaft w pizdu :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-09-14 07:10

[quote:2c3cb11d24="ki3r"]Chodziło mi o to, że Asgaard to mocno przeciętna kapela i na bank nie decyduje ona o obliczu polskiego metalu na świecie [/quote:2c3cb11d24]

tez uważam że są przeciętni, ale mają miejscami przebłyski :wink:


.


Wysłany: 2007-09-14 08:58

[quote:8d395b392c="BarTolmai"][quote:8d395b392c="Harlequin"]tez uważam że są przeciętni, ale mają miejscami przebłyski :wink:[/quote:8d395b392c]

jak "nasi" w piłce :twisted:[/quote:8d395b392c]

całkiem dobrze ostatnio na tym wychodza :twisted:


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło