Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

28 czerwca 2006. Strona: last

28 czerwca 2006 Wysłany: 2006-06-28 03:38 Zmieniony: 2006-06-28 11:29

Troche drobnych zmian:

- poprawione dodawanie wydarzeń w kalendarzu jezeli wyrazy zawieraja apostrofy.
- poprawny powrot do ostaniego a nie pierwzego posta po wyslaniu go na forum
- lista uzytkownikow sortowana jest automatycznie po punktach od czasu ostatniej pelni.
- wyszukiwanie ludzi dostępne tylko dla zalogowanych uzytkowników.
- przeredagowane lewe menu - mam nadzieje bardziej czytelne;
- dział wspołpraca wydzielony od linkow
- wyeksponowane funkcje wyszukiwania
- kosmetyczne zmiany w layoucie

Ogłoszenia parafialne:

Kilka zmian ktore zostaly juz pewnie zauwazone:

- pojawienie sie blogow - zastanawiam sie nad rozwiazaniem ich punktacji - sugesite bardzo mile widziane.

- Z przykroscia stwierdzam ze zaszla koniecznosc zbanowania jednego z uzytkownikow "canibal_88" swiec panie nad jego dusza...

- powitajmy nowego administratora: friję .


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-06-28 07:35

tak ogólnie to zmiany mi się podobają ale brakuje w menu odnośnika do strony głównej

Frija gratuluje awansu :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-28 07:39

Ależ Hexe jest...kliknij w napis Dark Planet u samej góry pod reklamami



Wysłany: 2006-06-28 09:09

a faktycznie dziękuję, to terqaz mi się juz wszytsko podoba :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-28 10:26

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Własnie - hehe, jesli chcecie dostac sie od razu na strone glowną, to wystarczy kliknąć na wieeeeeelki "marmurowy" napis DarkPlanet - obmyśliliśmy kiedyś, że po to on jest żeby jak ktoś wejdzie na stronę "lekko wcięty" i nie będzie mógł trafić w "home" to na pewno trafi w ten czołówkowy napis :D
Zaś jęśli chodzi o punkty za bloga to ja jestem przeciwko bo nie każdy ma czas pisać jakieś pier***ły w blogu...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-28 10:36

też stwierdzam, że blog nie powinien być oceniany. bo to można sobie pisać wszystko i niby za to punkty? trochę dziwne by to było. nie każdemu się chce, a jak już ktoś coś pisze, to nie po to, by mieć za to punkty. a tak wszyscy zaczną, będą pisać bzdruy i notki typu: dzien dobry. byleby punkty łapać.


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-28 11:07

jakoś tak przeoczyłam informacje o blogach to że są to fajnie ale z tym ocenianiem to chyba rzeczywiście nie najlepszy pomysł...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-28 17:45

może lepiej byłoby oceniać zdjęcia... albo komentarze do nich dopisywać. czy coś w tym stylu. :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-28 18:30

teraz stronka działa rewelacyjnie!!! a poprzednio włączały mi się zawsze jakieś komunikaty ostrzegawcze, jak tu wchodziłam... dziękuję za zmiany i gratuluję efektów!



Wysłany: 2006-06-28 19:28

zgadzam się Frija kometnowanie i ocenianie zdjęć bylo by bardzo ciekawe i jestem za :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-29 13:49

no to ja tu widzę trzy głosy za więc zainteresowanie taka opcja pewnie będzie...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-10 16:42

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ojciec Dyrektor czeka, aż galeria będzie w końcu uporządkowana...
Właśnie - czy ja się doczekam, aby zdjęcia z koncertów i imprez z mojej galerii zostały przeniesione do "koncertów" i "imprez"??!!?? Bo przez to mam zapchany limit dodawania fot i kurczę nic nowego wrzucic nie mogę I czemu dalej nie ma opcji przeglądania zdjęć, żeby nie trzeba było włazić we "wróć", co bardzo spowalnia komputer zapewne nie tylko u mnie? Albo czemu nie można powiekszyć sobie fotki do rozmiaru rzeczywistego, tylko takie małe są?? Proszę Łojca o odpowiedź :evil: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-11 07:38

ja też poproszę o zwiększenie limitu w takim razie.... bo nie jestem pewna czy jak zlikwiduje wszystkie zdjecia u siebie i bede chciala ustawic galerie na nowo to czy odblokuje mi sie opcja dodawania zdjec...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-13 10:20

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

:evil: :evil: :evil: :evil: Wlasnie!!! No kiedy Panie Admin?!? Bo ja już tracę cierpliwość...
Ej, Alphar, a może Amorphous się na nas mści obojętnością za nasze feministyczne teksty na forum?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło