Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Koncert The 69 Eyes :). Strona: 1

Artykuł: Koncert The 69 Eyes :)

Koncert The 69 Eyes :) Wysłany: 2007-09-04 20:37

[color=red:4946a2be8e]Dyskusja do wydarzenia: Koncert The 69 Eyes[/color:4946a2be8e]


Terve ja moro!!!

Cóż za fantastyczna wiadomość:D Wampirki znów wracają do Polski:) Ja już szykuje gorsecik i inne gotyckie fatałaszki na to wydarzenie, hehe i wam radze zrobić to samo:) Troszkę sie musiałam naczekać aby znów mieć szanse ujrzeć ich w naszym kraju:) W końcu ostatnio byli w Polsce w 2004 roku:) Ktoś był na tym koncercie? Dla mnie i moich przyjaciółek był on fantastycznym przeżyciem (zwłaszcza iż czekałyśmy na to wydarzenie 4 długie lata:) Sądząc po rewelacyjnym koncercie na Tammerfest jaki udało mi sie w tym roku odwiedzić, Wampirki są w doskonałej formie a pobyt w USA tylko im sie przysłużył. Data w kalendarzu zarezerwowana, wolne w pracy załatwione i... Jedziemy do Krakowa:) Hmmm jak tak teraz o tym mysle, to chyba lepszego miasta na koncert nie mogli wybrać:) Piękna architektura Krakowa na pewno im sie spodoba no i jak klimatu dodaje:) <rozmarzona_w_obłokach_pływająca> Hehe:)


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2007-09-04 20:44

Ciekawe wydarzenie się szykuje i w iście ciekawym mieście. Podejrzewam, że koncert wraz z możliwością zwiedzenia sobie miasta będzie odpowiednimi argumentami dla co niektórych by sie pojawić owego dnia w Krakowie. Chętnych nie zabraknie napewno... mnie osobiście raczej zabraknie na nim jednak.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-09-04 20:51

:arrow: Paskiewicz - E tam daleko:) Kraków piękne miasto a ja dla Wampirków to specjalnie do Finlandii jechałam... Tam to dopiero jest daleko:)

:arrow: Ev - No wiesz... Są pewne priorytety:) Chyba nie muszę mówić jakie mam ja:) -> oczywiście godne reprezentowanie DP na owym wspaniałym wydarzeniu :P

:arrow: th - No na pewno CO PONIEKTÓRZY będą tam na pewno:D Niach Niach Niach :P


Bad Girls Have More Fun ]:->


Re: Koncert The 69 Eyes :) Wysłany: 2007-09-04 21:10

[quote:af2f5042f4="Angelwing"]
W końcu ostatnio byli w Polsce w 2004 roku:) Ktoś był na tym koncercie? Dla mnie i moich przyjaciółek był on fantastycznym przeżyciem (zwłaszcza iż czekałyśmy na to wydarzenie 4 długie lata:) [/quote:af2f5042f4]
Oj tak Żabciu... Długo czekałyśmy ale się doczekałyśmy :D I było to niesamowite przeżycie. Tak więc tym razem także zbieramy Sages i wyruszamy na spotkanie hell-sińskich braciszków-wampirków :twisted: Juz się nie mogę doczekać :!: :D
Szkoda że Kraków tak daleko ale z drugiej strony po koncercie weekend więc można zostać i nacieszyc sie miastem:)
Let there be Goth! 8)



Re: Koncert The 69 Eyes :) Wysłany: 2007-09-04 21:19 Zmieniony: 2007-09-04 21:20

[quote:ff05ae4bbe="Lara"]
Juz się nie mogę doczekać :!: :D
Szkoda że Kraków tak daleko ale z drugiej strony po koncercie weekend więc można zostać i nacieszyc sie miastem:)
Let there be Goth! 8)[/quote:ff05ae4bbe]

Oh Yeah Sister!!! Let there Be Goth :wink: I masz wspaniały pomysł z łikendem w mieście Kraka:) W Październiku pięknie będzie wyglądało jesienne miasto - pełne kolorowych drzew, a przy okazji możemy jeszcze odwiedzić te cudne cmentarze ;P


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2007-09-04 21:19

Arha (Bicz)
Arha
Posty: 73
Dzierżoniów

Tak!!! Wreszcie!!! :twisted:
Na poprzednim nie miałam okazji być, więc już zaczynam odkładać kasę na ten!!! Zaczynałam już myśleć, że to się nigdy nie zdarzy!!!
Już nie mogę si doczekać!!! :D :D :D


Never taste of the fruit...


Wysłany: 2007-09-05 20:06

Aniol (Bicz)
Aniol
Posty: 158
Poznań * *Loża nr 1 ;)* *

Mniam - wiadomosc idealna na jeden, nieprzyzwoicie smaczny kes :twisted:


...


Wysłany: 2007-09-08 09:01

szkoda że nie po całej POLSCE :evil: :evil: :evil:


życie to gotyk


Wysłany: 2007-09-08 12:01

[quote:a6d4857b91="gotyk69"]szkoda że nie po całej POLSCE :evil: :evil: :evil:[/quote:a6d4857b91]

Ah dokładnie... Ja też strasznie żałuje, ze trasa obejmuje tylko jedno miasto ;/ Jednak moje gotyckie serdusio raduje sie iż w ogole Wampirki do nas przyjada i, że znów nie musze ich gonić po całej Europie:) No to... Prawie za miesiąc:) Ah doczekac sie już nie moge...:)


Bad Girls Have More Fun ]:->


odpowiedz Wysłany: 2007-09-08 14:46

masz rację będzie to wielka uczta dla bjącyh serc wszystkich kochającyh gotyk. :P


życie to gotyk


Re: odpowiedz Wysłany: 2007-09-09 09:43

[quote:4ab322053c="gotyk69"]masz rację będzie to wielka uczta dla bjącyh serc wszystkich kochającyh gotyk. :P[/quote:4ab322053c]

jak dla mnie to The 69 Eyes średnio można teraz nazwac gotykiem, ale dobra 8) :twisted: ja nie jadę, bo jak dla mnie 69 Eyes się skończyło wraz z albumem "Blessed Be", a wątpię aby na koncercie grali stare kwałki.... :?


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-09 10:19

IDĘ :!:
Aż nie do wiary, że przyjeżdżają!!!!!
Tylko czemu taki termin? W tym samym dniu, co koncert i Theatre Of Tragedy, Cemetary Of Scream i Delight, na który chciałbym pójść... Ale Oczka :!:
Najbardziej żałuję zjazdu DP, chciałam się w końcu wybrać, jednak w takiej sytuacji nie ma wyjścia...
Robimy alter-zjazd w Krakowie! :twisted:

Co do samego zespołu odeszli od gotyku (goth'n'rolla?), choć zespół nigdy nie dawał się zaszufladkować, łącząc elementy różnych gatunków, zawsze jednak zachowując klimat i dostarczających silnych wrażeń. Jednak zgadzam się, że z czasem zdaje się wypalać, ostatnia płyta trochę mnie rozczarowała, jednak wciąż mam szacunek do zespołu i ma w moim sercu szczególne miejsce. Więc...

Na koncert :!:


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Re: odpowiedz Wysłany: 2007-09-09 11:04

[quote:6d42b86ed7="Ev"] Ale pojechalabym dla samego faktu,ze starszych plyt slucham czesto i bardzo je lubie i dla samego faktu bycia na ich koncercie :wink:[/quote:6d42b86ed7]

mnie chyba jednak troszkę szkoda kasy na taki wyjazd... :? jakby grali więcej ze staroci, to tak...


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-09-10 14:18

A ja tam lubię każdy ich album, czysty sentyment...



Wysłany: 2007-09-10 16:49

Hihi bo oni są gotyccy oldschoolowo:) Jak w filmie "Lost Boys" :) Dokładnie:) Ja mam i mieć będę niekonczący się sentyment do Oczek a moja miłość nigdy nie zgaśnie, taka już ze mnie romantycna dusycka:) heheh:) Trzymam sie starych upodobań, oczywiście nie zamykając OCZKÓW na nowe ;P


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2007-09-27 17:58

Hmmm widze, ze nasz wątek o Helsińskich Vampirkach troche podupadł na "popularności".Postanowiłam go więc troszeczkę rozruszać.

Słuchajcie ponieważ z dnia na dzień DarkPlanet pochłania jak czarna dziura coraz większą część gotyckiego światka (z czego się bardzo cieszymy), mamy coraz więcej możliwości :)

Na razie nie jest to jeszcze informacja na 100% potwierdzona ale prawdopodobnie będzie możliwość przeprowadzenia wywiadu z OCZĘTAMI. Jak nie ze wszystkimi 10 parami Oczków to miejmy nadzieje, ze chociaż z Jyrkim uda się zamienić kilka słówek.

Otóż właśnie, pewnie macie jakieś pytania które chcielibyście im zadać? Jeśli tak to właśnie tutaj jest czas i miejsce aby je napisać. Z najciekawszych, najbardziej szalonych i zakręconych pytań wybierzemy kilka które postaramy się zadać zespołowi. Myślę, że jeśli uda się z tym wywiadem, to na pewno osoby których pytania wybierzemy będą się mogły pochwalić autografami Ocząt i może nawet czymś jeszcze:)

Także Kochani, włączajcie mózgownice, odświeżajcie pamięć i piszcie do nas czego chcielibyście się dowiedzieć o najsłynniejszych Fińskiech Vampirkach:)


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2007-09-28 09:15

Iguana (Bicz)
Iguana
Posty: 73
Amsterdam/Kraków

Wybieram się jak najbardziej na koncercik :) Bileciki już zakupione, odliczam jedynie dni do października 8)
Chyba byłby to grzech jakbym nie poszła, sami Eyesowie przybywają do mojego miasta, nie trzeba nigdzie za daleko targać się pociągami :twisted:


Jestem GotHem z moim kotHem.


Wysłany: 2007-09-28 16:48

Wrrr, aż mnie krew zalewa, że mnie tam zabraknie Kawał drogi mam do tego Krakowa :/ bedzie tak 500km Ehhhh


Weź moją dłoń i zaprowadź tam gdzie złudzenie jest pożądanym pięknem.. My Dying Bride


Wysłany: 2007-09-28 20:33

Kirke, ja jade na 100% wiec jak co to sie możemy jakos umowic:) Heheh:) Tylko mi sie szybko namyslaj:)


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2007-09-28 20:50

Proponuję jakieś spotkanie darkplanetowiczów w Krakowie przy okazji koncertu. Ja już wiem, że jadę, wszystko mam załatwione! :D


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło