Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wherwolf Tour 2007. Strona: 1

Artykuł: Wherwolf Tour 2007

Wherwolf Tour 2007 Wysłany: 2007-08-30 13:52

Hmm, chyba skulap się wykpił z koncertu i trasę pod swoje skrzydła przyjmie Bazyl...
No to będzie pewnie powtórka z Rebel Angels Tour


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-08-30 13:59

[color=red:82cfb00a45]tragedia...
wtedy było jak w piekle gorąco...
nawet sobie nie chce wyobrażać jak będzie jak zagra tam Marduk...
poza tym... nie no to jakieś nieporozumienie... [/color:82cfb00a45]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-31 06:54

Niestety to nie jest nieporozumienie, jest już oficjalna informacja na stronie Klubu U Bazyla. Za to na stronie Eskulapu jest wielkie nic No cóż... przyjdzie mi przyjść na Panzernacht później niż myślałem, bo biletu na koncert w warunkach innych niż pierwotnie zamierzone nie chce mi się nabywać


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-08-31 07:32

a wybiera sie moze ktos do krakowa :?: :!:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-08-31 09:00

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Bo widzicie, kochani, wszystko rozbija się o KASĘ. Niby czemu Eskulap się wycofał? I czemu większość koncertów koniec końcem trafia do Bazyla? Warto przemyśleć, jakie są tego przyczyny, a nie tylko krytykować.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-31 09:19

[quote:2743689746="minawi"]Bo widzicie, kochani, wszystko rozbija się o KASĘ. Niby czemu Eskulap się wycofał? I czemu większość koncertów koniec końcem trafia do Bazyla? Warto przemyśleć, jakie są tego przyczyny, a nie tylko krytykować.[/quote:2743689746]

[color=red:2743689746]a tam takie gadanie - koleś organizujący koncert mógł się najpierw zastanowić nad tym, czy mu się to opłaca - i po cholere aż 5 koncertów? wystarczyły by 3 i wtedy by i na Eskulap było - ja przepraszam, ale oszczędności oszczędnościami - ale to trochę nie tak! już z UZE przerabialiśmy ostatnio piekło na ziemi w Bazylu i dziękuje bardzo! wystarczy to na scenie a nie też na własnej skórze! poza tym... naprawdę Bazyl to jest nieFAJNE miejsce na takie imprezy, a legendy krążą o tym po całej Polsce! :)[/color:2743689746]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-31 09:30

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

No właśnie - zatem to ewidentny błąd organizatorów w planowaniu przedsięwzięcia. Ale gdyby nie było Bazyla - ciekawe gdzie taki koncert by się w Poznaniu odbył? Znaczy za kasę, którą proponują?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-31 09:31

E tam przesadzacie. Zrobilo sie tak zimno ze na koncercie bedzie jak w uchu Dajcie bazylowi zarobic moze dorobi sie klimy albo i odsluchow nawet


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-08-31 18:00

[quote:097c4e9066="amorphous"]E tam przesadzacie. Zrobilo sie tak zimno ze na koncercie bedzie jak w uchu Dajcie bazylowi zarobic moze dorobi sie klimy albo i odsluchow nawet [/quote:097c4e9066]

[color=red:097c4e9066]beze mnie BEJB :) mam płacić tyle kasy za ten Bazylowy-bajzel? to ja już wolę tego wieczora pooprowadzać Cię po Łodzi jeśli oczywiście się wreszcie tutaj zjawisz :) [/color:097c4e9066]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-09-05 19:54

[quote:f8b93d858f="LustVampire"]to chyba jakieś kpiny O_O nie sadze aby taka gwiazda jak Marduk zechciala zagrac w tak tragicznych warunkach.. za małą scena, za mało miejsca dla fanow..
Jeszcze sie okaze,ze chlopaki sie wycofaja i pozostanie nam sobie pojechac do innego miasta ;/
wrrrr![/quote:f8b93d858f]

Ciekawe czy w wypadku wtopy organizatorzy zachowają ważność biletów na koncercie w innym mieście...

[quote:f8b93d858f="cross-bow"]naprawdę Bazyl to jest nieFAJNE miejsce na takie imprezy, a legendy krążą o tym po całej Polsce! :)[/color][/quote:f8b93d858f]

Dokładnie - ostatnio na piwku po koncercie Darzamatu w Toruniu miałem okazję powspominać z muzykami Bazylowe granie... Najchętniej by się do tego nie przyznawali. No ale niestety nie zespół organizuje sobie trasę, tylko agencja która chce przede wszystkim dobrze zarobić. Szkoda, że nie dostrzegają tego, że taka krótkowzroczność może skończyć się odpływem fanów i mniejszą sprzedażą biletów


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-09-10 14:15

Ach ale wczoraj we wrocławiu sieka była, niedawno (2 godziny temu wstałem)



Wysłany: 2007-09-10 23:28

ja też


forever alone immortal


Wysłany: 2007-09-11 15:12

no to ja moze cos napisze o koncercie w krakowskim "Loch Ness"
co prawda bylem tam na pierwszym koncercie i klub wyglada obiecujaca jezeli chodzi o wystepy gwiazd...
...jedyna rzecza ktora mnie zdziwila to frekwencja fanow, jak bylo cos ponad 100 osob to gora. Dla porownania u nas na Behemothie w sobote bylo cos kolo 300 :!: :!: :!:
ale wracajac do tematu scena naprawde duza i kapele mialy duzo przestrzeni, "Koldbrann" wypadl rewelacyjnie co prawda kawalki po Polsku spiewane byly ciezkie do zrozumiena :twisted:
wystep "MasseMord" rowniez byl obiecujacy ale w ich wypadku moim zdaniem lepiej brzmia na plycie.
Na "Marduka" trzebabylo czekac dobra godzine ale sie oplacalo to co pokazali na scenie to byl istny Torment :!: :twisted:
Zagrali same najlepsze kawalki i nawet sila woli nie dalo sie spokojnie stac - trzeba bylo sie bawic :twisted:
podsumowujac: naprawde dobry koncercik widzialem :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło