Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Koniec Moonlight?. Strona: 1

Artykuł: Koniec Moonlight?

Koniec Moonlight? Wysłany: 2007-08-28 16:51

Kolejna kapela, która musi się rozwiązać żeby się wyplątać ze współpracy z Dziubińskim :cry: bo kilku rzeczy niestety nie dopatrzyli w kontrakcie. Przykre to ale prawdziwe. Niech to będzie przestrogą dla młodych kapel, które chcą uderzać do Metal Mind'u :!:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-08-28 18:21

Arha (Bicz)
Arha
Posty: 73
Dzierżoniów

To straszne, ciężko mi w to uwierzyć!!! To jedna z moich ulubionych kapel!!! Będzie mi ich brakowało :cry:


Never taste of the fruit...


Wysłany: 2007-08-28 18:41

Ja mam tylko nadzieję, że wrócą tacy, jacy byli dawniej.. ostatnie wspomnienia o Moonlight dla mnie jakos są na nie..
(pamietam koncert z Riverside w 2006... nie nie nie.. :/ )



Wysłany: 2007-08-28 19:46

pytanie czy zyskali, czy stracili?



Wysłany: 2007-08-29 00:00

Im szybciej wyplączą się z tej prawnej plątaniny i zerwą kontakt z Metal M., tym lepiej dla nich jako muzyków, i dla nas - wrażliwych słuchowców. Wierzę, że będzie dobrze. :)



Wysłany: 2007-08-29 08:25

[quote:15dfeef8c0="ChaoticDreams"]pytanie czy zyskali, czy stracili?[/quote:15dfeef8c0]

[color=red:15dfeef8c0]według mnie stracili publiczność koncertową - bo chyba większość osób się ze mną zgodzi, że to co obecnie prezentują muzycznie jest tak pozbawione energii przy graniu koncertów, że najlepiej wtedy iść po piwo :)

co do samej muzyki Moonlight - to należy pogodzić się z tym, że muzycy zmieniają czasem drogę od której zaczynali - przykładów na to jest bez liku, inna sprawa, że nie wszystkim to dobrze wychodzi :) a już zupełnie co innego oznacza odbiór samej muzyki w domu (nawet może być - koncertowo widziałam ich dwukrotnie i przysypiałam...)

co do pana Dziubińskiego - nie tak dawno rozmawialiśmy z Kubą właśnie na jego temat jak i o tym, jak niektórzy muzycy w Polsce zostali przez niego potraktowani - ja mogę tylko od siebie powiedzieć, że ten pan robi wszystko co może w tej chwili, żeby do siebie przyciągnąć niektóre zespoły jednak obecnie jest znacznie więcej możliwości, a ludzie grający od lat mają go... głęboko w... :)[/color:15dfeef8c0]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-29 08:47

Muzycznie Moonlight przestał mi się podobać po "Floe". a co do Metal Mind - wyżej sraja niż dupe mają :P komercha i populizm !


.


Wysłany: 2007-08-29 08:58

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

No właśnie, ja nie ubolewam aż tak, bo od płyty "Audio.." Moonlight to już nie ten sam Moonlight, co rzeczywiście - na koncercie z Riverside'ami w pazdzierniku 2006 w Poznaniu - było widać, że to nie ta sama koncertowa klasa co kiedyś (porównując np. koncerty z 2003 roku w BlueNocie czy Eskulapie :roll: ach, to były czasy...).

Co do MetalMind - korzystają z własnej wielkości i "się rządzą", może czasem lepiej nie pchać się do molochów a korzystać z mniejszych wytwórni? Owszem, mniejsza promocja, ale prawdziwy fan ma w dupie wytwórnię, a kieruje się muzyką. Obecnie, dzięki Internetowi, jest wiele możliwości dotarcia do odbiorcy, więc powinno się pójść w tym kierunku jeśli chodzi o reklamowanie swojej twórczości. No ale ja nie siedzę w tym całym światku, wiec tylko hipotetycznie zakładam, jak dla mnie to wygląda od strony zewnętrznej.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-29 09:13

wielka szkoda ze moonlight sie rozpada choc juz ich ostatni płyta nie byla za ciakawa muzycznie dla mnie... moze jakos sie poskladaja i wroca do dawnych czasow czyli do muzyki ktora rozpoczeli swoja tworczosc .

:}


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Wysłany: 2007-08-29 09:21

[quote:d457fccd91="cross-bow"][quote:d457fccd91="ChaoticDreams"]pytanie czy zyskali, czy stracili?[/quote:d457fccd91]

[color=red:d457fccd91]według mnie stracili publiczność koncertową - bo chyba większość osób się ze mną zgodzi, że to co obecnie prezentują muzycznie jest tak pozbawione energii przy graniu koncertów, że najlepiej wtedy iść po piwo :)

[/color:d457fccd91][/quote:d457fccd91]

Bingo
o to mi chodziło.. ja po prostu pamietam ostatni koncert na którym byłam, wtedy własnie gdy grali przed Riverside.. wokalistka jakby musiała tam byc.. rozumiem, ze to moze nie było to, czego chcieli, ale cóz.. przeciez pierwszy zespół jest po to by publicznosc porwac.. a nie potraktowac jak kogos kto przylazł tam nie wiadomo po co..
Do teraz mam przed oczami dźinsową kurteczkę i zero usmiechu.. :/



Wysłany: 2007-08-29 12:12

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Heh nie grają w Łyskach a ja głównie po to jade na Magię Rocka ... wychodzi z tego, ze tylko Hey bedzie z co bardziej interesujących kapel


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-08-29 13:28

riffgoth (Anciliae)
riffgoth
Posty: 39
Maków Podhalański

hmmm... proponuje mały bojkocik wszystkich produktów MMP


"istnieją dwaj znani bogowie Orków, Gork i Mork. Jeden z nich to cwany bóg brutalności, drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa. Różnią się tym że jeden Wali w łeb gdy się na niego patrzy, a drugi wali po łbie jak się na niego nie patrzy"


Wysłany: 2007-08-29 13:51

[quote:3b31ee3255="ChaoticDreams"][quote:3b31ee3255="cross-bow"][quote:3b31ee3255="ChaoticDreams"]pytanie czy zyskali, czy stracili?[/quote:3b31ee3255]

[color=red:3b31ee3255]według mnie stracili publiczność koncertową - bo chyba większość osób się ze mną zgodzi, że to co obecnie prezentują muzycznie jest tak pozbawione energii przy graniu koncertów, że najlepiej wtedy iść po piwo :)

[/color:3b31ee3255][/quote:3b31ee3255]

Bingo
o to mi chodziło.. ja po prostu pamietam ostatni koncert na którym byłam, wtedy własnie gdy grali przed Riverside.. wokalistka jakby musiała tam byc.. rozumiem, ze to moze nie było to, czego chcieli, ale cóz.. przeciez pierwszy zespół jest po to by publicznosc porwac.. a nie potraktowac jak kogos kto przylazł tam nie wiadomo po co..
Do teraz mam przed oczami dźinsową kurteczkę i zero usmiechu.. :/[/quote:3b31ee3255]

Wcale bym się nie zdziwił gdyby ów koncert grali bo musieli. Znam kapelę, która nagrywała dla Metal M. Oni sami musieli zorganizować w ciągu roku 10 koncertów. Metal M. na organizację tych koncertów nic kapeli nie dawał ale nazwa MM musiała być na plakacie, że to niby oni są organizatorami. A jak im się nie udało zrobić tych 10 koncertów to płacili karę. Niezły bajer nieprawdaż :?:
Więc możliwe, że ich brak zaangażowania w granie wynikał wtedy z odwalenia przymusowego koncertu bo mogli dostać karę od Dziuby :!:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-08-29 14:09

To też jest możliwe, ale jakkolwiek by nie było, przyszli i grali przed publicznością.. przed ludźmi, którzy chcieli tam być z jakiegoś powodu i chcieli posłuchać i dobrze się bawić.
Cokolwiek nie było 'za" tym, dali ciała Odśpiewali i poszli.



Wysłany: 2007-08-29 20:11

[quote:da33d44076="Paskievicz"]ale jebiecie ich nowe oblicze, to chyba ostatnio modne 8)
[/quote:da33d44076]

ja mówię co widziałam.. ; )



Wysłany: 2007-08-29 23:04

Nie no bez sensu bojkotowac wszystkie produkty MMP, bo między innymi Wydaje tam Closterkeller, a tak pzoatym też mi szkoda, fajny występ dali kiedyś na Castle Party....



Wysłany: 2007-08-30 08:58

[quote:17ae3e4dea="Paskievicz"]ale jebiecie ich nowe oblicze, to chyba ostatnio modne 8)

ja tam lubię obydwa oblicza tej kapeli, z naciskiem jednak na ostatnie 3 albumy :idea:[/quote:17ae3e4dea]

[color=red:17ae3e4dea]Ty to jak zwykle - jak Ty dajesz sobie upust wobec innych wykonawców to jest luz, eee?

Wracając do tematu - nie sądze by tamte koncerty MUSIELI grać, no ale tak na dobrą sprawę to my możemy sobie tylko pogadać :)[/color:17ae3e4dea]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-30 14:01

[color=red:00e9ce2e68]pffff - ale możesz nim sobie być - ja Ci nie bronie :) [/color:00e9ce2e68]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-08-30 23:00

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:8ee6930bf8="Paskievicz"]bojkot nie ma sensu, z drugiej strony np nie przypominam sobie aby Closterkeller narzekał na współpracę z MMP, za to np Cemetary of Scream nawet sobie współpracę z nimi ostatnio chwalił :idea:[/quote:8ee6930bf8]
Z tego co pamiętam to kupując którąś z płyt Closterkellera mogłeś znaleźc płytę Batalionu D'Amour przez błąd wydawcy ...

Trzeba było się bawic w reklamacje i odsyłanie


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-08-31 09:23

[quote:34f50ebd38="Paskievicz"][/quote:34f50ebd38]
ooo to spoko, dzięki 8) yoł yoł

[color=red:34f50ebd38]nie ma za co, tylko czasem przypomnij sobie co to dyplomacja :)[/color:34f50ebd38]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło