Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

London After Midnight - Violent Acts Of Beauty. Strona: 1

Artykuł: London After Midnight - Violent Acts Of Beauty

London After Midnight - Violent Acts Of Beauty Wysłany: 2007-08-27 19:01

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Hmmmm czy LAM czasem nie jest amerykanskim zespolem ?? poza tym wydaje mi sie ze ostatnia wydana plyta byla reedycja psycho magnet ;> ale to tylko taki szczegol


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2007-08-27 19:34

Z Kaliforni.
Z resztą dziwna sprawa, grupa ogłosiła że fani zarejestrowani [tutaj] mogą zapoznać się z artworkiem. Guzik, straciłam tylko półgodziny na rejestracyjne ceregiele i wyszukiwanie szaty graficznej. :evil:



Wysłany: 2007-08-27 22:39

Zgadza sie to błąd. Poprawione.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-08-27 23:02

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Ze tak powiem luz, blues ojcze dyrektorze


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2007-11-19 11:55

ta plyta dla mnie to wielkie rozczarowanie,widac ze brakowalo pomyslu na melodie,9 lat i klops dla fanów serwuje LAM ale co najgorsze zespol zatracil tu swoj specyficzny klimat(no moze poza 2 nagraniami a to troche malo) jestem w smutku,lepiej posluchac starszych nagrań.



Wysłany: 2007-11-20 10:04

[quote:5059966197="ganzallein"]ta plyta dla mnie to wielkie rozczarowanie[/quote:5059966197]
jak i dla mnie. jest mdła i nie-lam-owa. po odsłuchu chyba żaden kawałek jakoś specjalnie nie zapadł mi w pamięć. no i przesadzili z polityką. niby zawsze była obecna w ich tekstach, ale tym razem dawka jest niestrawna.


life * is a state * of mind


Wysłany: 2007-12-19 11:41

mnie zapadl w pamiec po 1 przesluchaniu 1 kawalek hehe,slucham drugi raz plyty i znow to samo,nie wchodzi za nic,wkurzony siegam po XIII Stoleti"Metropolis" i to jest to...uczcie sie panowie z USA od Czechow jak sie gra bo tą plytą strzelacie sobie samobója i będą "akty przemocy" ale wobec plyty rzuconej o sciane(zwlaszcza jak ktos dal za nią 60zl hehe).



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło