Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

De/Vision: NOOB już w sierpniu. Strona: 1

Artykuł: De/Vision: NOOB już w sierpniu

De/Vision: NOOB już w sierpniu Wysłany: 2007-08-25 12:15

Płyta jest normalne powalająca , świetna , rewelacja !! po latach raczej słabszych płyt De/Vision dotcheli niebios :-)

Dzisiaj kupiłem nową płytę De/Vision " Noob " no i krótko płyta jest rewelacyjna , powrót do tradycji De/Vision w wielkim stylu " Rewelacja jak narazit to dla mnie płyta roku 2007 " !!!!!!


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


De/Vision " Noob " Wysłany: 2007-08-26 23:12

Wszechstronność człowieku , Wszechstronność , aco do widelca to wolę łyżkę :-)


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


DE/VISDION " Noob " Wysłany: 2007-08-26 23:19

Ostatnie kilka płyt De/Vision po prostu mi się nie podobały , ale muszę być szczery i uczciwy i oddać chłopakom to co im jest należne " szacunek " wjęc to robię i doceniam to " Noob " to super płyta i ty basta !!!

Człowieku to, co kapele grają na festiwalach typu Castle Party to jedno , a to co grają na indywidualnych klubowych koncertach to drugie , to zupełnie co innego i mylące , trzeba ich zobaczyć na żywo np.niedługo w Berlinie , jak ich zobaczysz na koncercie klubowym to zmienisz zdanie nie tylko o De/Vision , ale też i o innych kapelach , takie kapele trzeba zobaczyć na normalnym solowym koncercie , zjadłem zęby na koncertach w Berlinie i nie tylko wiem co mówię o!!! i basta "-)

[color=red:1837f159a9]W górnym prawym rogu masz przycisk EDYTUJ. W ten sposób możesz dodac nowe treści do postu który już napisałeś. Pisanie postu jeden pod drugim narusza regulamin.

th[/color:1837f159a9]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło