Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Castle Party 2008. Strona: 2

Artykuł: Castle Party 2008

Wysłany: 2007-08-30 12:23

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Ta zdecydowanie będzie Tobie odpowiadała :wink: Ponieważ jest wygodna i komfortowa...więc możesz się już zastanawiać :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-08-31 13:26

aż dziw, że w ogóle mogłeś pisać w tak ogromnym uniesieniu, a że i podniecenie pozwoliło ci na myślenie. z podziwu, wybacz wyjść nie moge. ;D

bez urazy kolego, ale ja nawet jak oglądam fajne zdjęcie (kobiet) to mi na myśl spuszczanie nie chce sie napatoczyć w myślach, a gdzie dopiero myśl o jakiejś kapeli (pewnie mistrz z ciebie w spuszczaniu)



Wysłany: 2007-08-31 19:14

LET`S PLAY hihihihi sie nie obrażam, bo niby o co :twisted:



Wysłany: 2007-09-25 20:28

[color=red:eb4766283e]Powstał w dziale Gothic temat o CP'08 z wypowiedziami użytkowników na jego temat:
http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2606&sid=bdf4981e3c6d3f8a3d176c3a10edbf22
Zapraszam zainteresowanych do zapoznania sie z nim.

Z ważniejszych nowości:

[quote:eb4766283e="Xymox"]Do CP 2008 zostało jeszcze trochę czasu ale nie zaszkodzi już powoli o tym trochę popisać. Jestem mile zaskoczony że główną gwiażdą będzie DEINE LAKAIEN a oprócz tego CRUXSHADOWS, GARDEN OF DELIGHT, nasze CLOSTERKELLER, 1984 i PATI YANG, ponadto IN STRICT CONFIDENCE, SITD. Zapowiada się naprawdę fajnie. Ciekawe jakie zespoły jeszcze wystąpią na CP 2008? A Wy jak myślicie?[/quote:eb4766283e]

Pozdrawiam
[/color:eb4766283e]


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-09-25 21:11

możę do kutfy nendzy doczekam sieu kiedyś na tym wiejskim fetiwalu jakiegoś Corvus Corax?!
noale cóż perły przed wieprze?


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it


Wysłany: 2007-09-28 16:54

Hmmm z przyszłorocznej listy wnioskuję, że będzie po co jechać patrząc np. na Deine Lakaien, Garden of Delight, The Cruxshadows i mój ukochany Closterkeller z pewnością mnie tam nie zabraknie :D Lista na pewno się zmieni mam tylko nadzieję, że będzie jeszcze bardziej zachęcająca ^^ Poza tym w przyszłym roku na 99% pogoda będzie lepsza jakoś już tak jest że jak w jednym roku pada to w następny jest upał :P :D


Weź moją dłoń i zaprowadź tam gdzie złudzenie jest pożądanym pięknem.. My Dying Bride


CP Wysłany: 2007-09-30 00:32

:twisted: :twisted: Bolków jest moim rodzinnym miastem i nie wyobrażam sobie końca Lipca bez Castle Party :D więc przyjeżdżajcie bo naprawde warto....POZDRO :)


"Idź przez życie śmiało, miej wesołą minę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynę".


Wysłany: 2007-09-30 08:08

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:30664278b5="Envy"][quote:30664278b5="Salai"] Poza tym w przyszłym roku na 99% pogoda będzie lepsza jakoś już tak jest że jak w jednym roku pada to w następny jest upał :P :D[/quote:30664278b5]

No muszę Cię zmartwic, bo od 3 lat jeżdże na CP i zawsze w jakiś dzień padało :)[/quote:30664278b5]
może za rok jednym z punktów programu będzie odtańczenie gotyckiego antytańca deszczu :P

Po za tym jedno jest pewne za rok zaopatruję się w jakąś dobrą pelerynkę


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-10-04 21:37

A właśnie dobry pomysł z tą pelerynką trzeba się za czymś takim rozejrzeć a co do tańca deszczu może da radę?


Weź moją dłoń i zaprowadź tam gdzie złudzenie jest pożądanym pięknem.. My Dying Bride


CP 2007 Wysłany: 2007-10-07 12:54

ahtis (Bicz)
ahtis
Posty: 20
poznań/żagań

Bylam pierwszy raz na CP w tym roku i bardzo mi sie podobalo. Od paru lat sie na ta impreze wybieralam, az wreszcie sie udalo. Mimo wszystkich opinii, ze impreza zrobila sie komercyjna i nudna, ja uwazam ze warto na nia jechac. Ludzie zachwycaja strojami, jest swietna atmosfera, przyjezdzaja dobre zespoly i sam zamek jest godny zobaczenia. CP 2008 zapowiada sie ciekawie, chociazby Clostekeller zobaczyc na zywo, no bo przeciez juz Anja zaczela nagrywac cos wlasnego i mieli sie rozpasc.
Co do pogody to tym razem trzeba sie zaopatrzyc w cos cieplejszego i parasolke, choc pelerynka rowniez brzmi ciekawie. Mialam w tym roku taka krotka, ale duzo nie dala. Zmarzlam .
Pole namiotowe ma swoj urok. Basen jest i blisko Hacjenda, poranna rosa i inne atrakcje :P.
Trzeba docenic tez fakt, ze mozna wyjsc z koncertow i wrocic kiedy sie podoba. Na metalmanii nie bylo tak wygodnie, a 2 lata temu na Hunterfescie to mozna bylo sobie pomarzyc o jakim wyjsiu jak juz sie weszlo. Za to organizatorzy CP maja u mnie plusa.
Nie mozna narzekac takze na ceny jedzenia i picia, sa do zniesienia.
Dzeiwczyny szykujcie juz kreacje na CP aby bylo na czym oko zawiesic, hehe


Absolutna nicość. Zmarli są sierotami. Nie mają ojca, matki, dziewczyny, kochanki. Towarzyszy im tylko cisza...


Wysłany: 2007-10-13 17:00

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

Narazie zapowiadają się niezłe kąski.Trzeba jechać :)


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2007-10-13 19:45

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

Strój na CP zaczne szykować w maju kiedy napisze swoją maturkę xD i postaram sie aby byl atrakcyjny .Może jakies propozycje ? xD Piszczcie w czym chcecie mnie zobaczyc to przemysle i postaram sie spelnc oczekiwania :twisted: 8)
Pogoda w tym roku mnie zaskoczyla .Niestety zmarzlam bo zaden pan sie mna nie zaopiekował :) No w przyszlym roku zaopatrze sie w plaszczyk bo panowie maja zimne serca :twisted:


Schuld und Sühne


Wysłany: 2007-10-13 19:58

[quote:a5b44ed601="Death_Dealer"]Piszczcie w czym chcecie mnie zobaczyc to przemysle i postaram sie spelnc oczekiwania :twisted: 8)
[/quote:a5b44ed601]

... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Mówisz powaznie... ?


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-10-13 20:01

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

To zalezy co zaczniecie mi propnowac
Ale przyjmijmy wstepnie ze tak

Wyjdzie na to ze co godzine bede sie przebierac :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: co mi tam


Schuld und Sühne


Wysłany: 2007-10-15 14:03

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

Cóż twoje zyczenie nie zostanie spelnione gdyż to nie koncert życzeń 8) :D :twisted: hehe


Schuld und Sühne


Wysłany: 2007-10-15 17:27

[quote:556d1594d0="Death_Dealer"]Cóż twoje zyczenie nie zostanie spelnione gdyż to nie koncert życzeń 8) :D :twisted: hehe[/quote:556d1594d0]

Może pasek ćwiekowany... i jakiś pierscionek.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-10-15 18:43

[quote:16c30c359f="Paskievicz"][quote:16c30c359f="th"][quote:16c30c359f="Death_Dealer"]Cóż twoje zyczenie nie zostanie spelnione gdyż to nie koncert życzeń 8) :D :twisted: hehe[/quote:16c30c359f]

Może pasek ćwiekowany... i jakiś pierscionek. [/quote:16c30c359f]
ocipiałeś? hehehe ja jestem zdecydowanie przeciwny takiemu pomysłowi

[/quote:16c30c359f]

Pasek się nie zgodził bys użyła go jako lansiarskiego stroju na CP
Hit CP by był zapewne... :D


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-10-15 21:55

[quote:b934d9feac="Paskievicz"]nie chcę być niemiły ... powiem krótko i grzecznie :P - ja po prostu bym czegoś takiego raczej nie przeżył hehehe, to chyba byłoby gorsze od masskotek[/quote:b934d9feac]

:lol: :lol:


[quote:b934d9feac="Paskievicz"]wciąż obstawiam abyś przyjebała sobie glam styl poprzez wdzianie się w cekinowe drechy[/quote:b934d9feac]

To niemodne już jest. Chcesz żeby się stała pośmieiwskiem dla wszytskich? :P
Myslę, że turecki sweter Kononowicza będzie akurat. Rozpoznawalny, unikatowy i odważny pomysł... Można go delikatnie przerobić wszywając gdzieniegdzie jakies kółka i podoczepiać łańcuchy do nich.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-10-15 21:57

nooo taaaa... stroje i lans są najwazniejsze.
zapomniałam.
a może tylko ja tak jeżdżę dla muzyki i takietam?


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it


Wysłany: 2007-10-16 07:20

[quote:1adeeb893d="androgyne"]nooo taaaa... stroje i lans są najwazniejsze.
zapomniałam.
a może tylko ja tak jeżdżę dla muzyki i takietam?[/quote:1adeeb893d]

Nie. Nie tylko Ty.
Ja równiez nie jadę lansik :twisted: nie jeżdżę też tam dla samej muzy...natomiast jeżdżę dla znajomych, przyjaciół i bawię się z nimi przy muzyce. Jeśli jest przy czym, oczywiście :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło