Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Jedna maleńka łza. Strona: 1

Artykuł: Jedna maleńka łza

Jedna maleńka łza Wysłany: 2006-06-22 09:11

nie tęskni się na pokaz, tęskni się dla siebie....

dobrze powiedziane... spodobał mi się wiersz, może początek jakoś mi tak nie gra, ale przesłanie wymazuje te małe niedociągnięcia, które mi się nie spodobały. ale wiadomo, każdy ma swój styl i każdy widzi w wierszu co innego. ja widzę to przesłanie, ta myśl, :D która może dlatego mi się spodobała, bo pokazuje to, co zawsze robiłam, a w co mi nie wierzono.


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-22 18:26

dziękuję za wyrażenie zdania w kwestii mojego wiersza następnym razem może trochę przemyślę sesn słów ale dla mnie sa calkowicie jasne i każde idealnie pasuje do tego o czym myślalam pisząc go... Ty ustawiłaś znaczeniepod siebie dlatego początek może ci nie pasować...

a może masz pomysł na jakąs zmianę??
ja chętnie dowiem się co można by zmienić


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-22 18:30

nie mam pomysłu, ponieważ wiem, że to twój wiersz i nawet nie śmiałabym go zmieniać. wiadomo, że jak człowiek czyta czyjąś pracę, to wychwyca w niej to, co mu się podoba :D mnie przekonał koniec, dlatego tak mi się spodobał :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-22 18:48

ja jestem otwarta na propozycje zmiany wiec nie masz sie co przejmowac można zrobic na tej podstawie drugi :D bo ta forma jest niezmienna :twisted:

mi się zdarzało już nie raz zmieniać czyjeś dzieło i wychodziło z tego zazwyczaj coś zupełnie innego i z innym przesłaniem to tez jest ciekawe doswiadczenie


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-23 22:02

tęsknota... łzy - jakoś mi jedno do drugiego nijak pasuje (chyba ze ja jakaś dziwna jestem xD) ogólnie za dużo słów.... niepodoba mi się też powtarzanie wyrazu "jedna", puenta móże jakaś jest ale do mnie nie trafia... a co w ogóle się robi na pokaz?


"każdy tańczy na swej linie pośród swoich znaczeń każdy w oczach widzów ginie gdy tańczy na pokaz"


Wysłany: 2006-06-24 14:03

dziękuję zq słowa krytyki, które były jak wiadro zimnej wody :twisted: przydały się


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-08-11 22:22

no własnie i nie byłabym taka pewna czy ludzie tez nie tęsknią na pokaz


"każdy tańczy na swej linie pośród swoich znaczeń każdy w oczach widzów ginie gdy tańczy na pokaz"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło