Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Tristan i Izolda. Strona: last

Tristan i Izolda Wysłany: 2006-06-21 18:51

ja Draven i Dark_Viper zamierzamy wybrać się na Tristana i Izolde czy ktoś chce iść z nami??


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-21 23:16

mi się tam nie spodobało...chyba,że czytałam inną wersję legendy i może dlatego jestem zawiedziona :evil:
więcej nie powiem, pogadamy, jak obejrzycie :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-22 10:34

tak no.. znajomi też mi biadolili że bida z nędzą


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2006-06-28 17:28

no i jak Hexe :?: byłaś w końcu :?: mieliśmy tu podyskutować na temat filmu, a się nie wypowiadasz :wink: ja narazie nic nie mówię, bo jak jeszcze nie zobaczyłaś, to nie będę psuła obrazu :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-28 19:36

jeszcze nie widziałam bo nie możemy się zgrac żeby w końcu termin ustalić ale jak tylko obejrzę to się na pewno odezwę... cały czas pamiętam że mamy go skomentować :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-06-28 20:38

Mnie ten film odrzucił, dzięki że nie byłam na tym w kinie bo wyrzuciłabym pieniądze...Gdzie się podziała magia tej historii?


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-06-29 22:45

ja też się z tego samego powodu cieszę. koniec mnie odrzucił najbardziej...ale poczekajmy na Hexe :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-30 08:39

po tym waszym "zachwalaniu" chyba jednak do kina się nie wybiore tylko obejrze w domciu... a do kina pojde na cos innego, moze "Rozpustnik"??


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-01 12:19

Hmmm to się wydaje być iekawym posunięciem ;] jestem jak najbardziej za!


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-07-10 17:32

Rozpustnik?hmm to chyba nie bedzie fajne ale nie widzialam wiec nie wiem.
Tristan i Izolda - nawet nie zamierzam tego w domu oglądac, to chyba jakis romans no nie? Gdybym miala isc w najblizszym czasie do kina to poszlabym na Omena albo Silent Hill.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło