Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nowa płyta Anathemy. Strona: 1

Artykuł: Nowa płyta Anathemy

Nowa płyta Anathemy Wysłany: 2007-08-04 16:43

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Nie tylko tytuły utworów są znane. Bardziej dociekliwi mają już przesłuchanie niektórych kawałków daaaaaaaaaaaaaaawno za sobą


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-08-04 20:06

KrolowaSalamandra (Anciliae)
KrolowaSalamandra
Posty: 110
Sucha Beskidzka/Kraków

a ja nie mam i jestem z tego powodu zrozpaczona;/ mam nadzieję że ktoś podzieli się linkiem lub w tym rodzaju?????


"To see a World in a Grain of Sand And A Heaven in a Wild Flower, Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an Hour." , my master


Wysłany: 2007-08-05 14:26

Z nowego materiału słyszałem 2 utwory, nie wiem ile się do tej pory ukazało; i jestem pod wrażeniem, choć nie wiem, w jakim kierunku Anathemka zmierza w tym longplayu. Bardzo bym się ucieszył gdyby było to coś między Eternity a ostatnim albumem :)



Wysłany: 2007-08-05 19:54

KrolowaSalamandra (Anciliae)
KrolowaSalamandra
Posty: 110
Sucha Beskidzka/Kraków

ja też uważam że nas nie zawiodą i pokażą że są wielkimi muzykami i zespołem który na stałe zapisze się w historii rocka (pomimo tego, że są bardzo mało znani w wielu kręgach)


"To see a World in a Grain of Sand And A Heaven in a Wild Flower, Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an Hour." , my master


Wysłany: 2007-08-05 22:06

Przy takim zwrocie jakiego dokonała w swojej muzyce Anathema jestem bardzo ciekawa ich nowego dokonania.
Osobiście... wole poczekać na premierę, a nie "podjadać nie dopieczone jeszcze ciasto" :P
:)



Wysłany: 2007-08-06 00:58

Heh, trzeba było być na ich ostatnim koncercie w Polsce. :P


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-08-06 09:57

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

[quote:627ef1b466="would"]Przy takim zwrocie jakiego dokonała w swojej muzyce Anathema jestem bardzo ciekawa ich nowego dokonania.
Osobiście... wole poczekać na premierę, a nie "podjadać nie dopieczone jeszcze ciasto" :P
:)[/quote:627ef1b466]

TU nie chodzi o zwroty, tylko o odmienność każdej z płyt !!! Panowie na kolejnych krążkach odgrywają coś całkiem innego. I niskie ukłony choćby za tą niepowtarzalność . :)

Nowa płyta będzie co najmniej bardzo dobra, zresztą jak każda...

dopiska: (dla mnie każda :D )


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-08-06 15:25

mowta co chceta i tak "Judgementa" nie przebije :twisted:


.


Wysłany: 2007-08-06 18:45

KrolowaSalamandra (Anciliae)
KrolowaSalamandra
Posty: 110
Sucha Beskidzka/Kraków

[quote:f898377c19="Harlequin"]mowta co chceta i tak "Judgementa" nie przebije :twisted:[/quote:f898377c19]
nie wiem nie wiem:D przecież A NAtural Disaster tez była obłedna:D


"To see a World in a Grain of Sand And A Heaven in a Wild Flower, Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an Hour." , my master


Wysłany: 2007-08-06 18:53

nie no, "Judgement" to bardzo osobisty krazek, prosto z serca :)


.


Wysłany: 2007-08-06 19:31

nie ma sie co spierac ktory album Anathemy jest lepszy - kwestia gustu :) w grunt, ze wiedza co graja :)


.


Wysłany: 2007-08-06 19:36

i że dają genialne koncerty :wink:



Wysłany: 2007-08-07 16:46

Praktycznie wszystkie nowe longplaye zespołów które mnie interesują nie nadawały się do słuchania; a co do Anathemy to zgodzę się z przedmówcami - dla mnie to także pewniak.
Ostatnio przesłuchałem jeszcze kilka razy ich wszystkie płyty i w sumie chętnie bym usłyszał coś podobnego do "Restless Oblivion" i "Shroud Of Frost" - gdyby jeszcze dodali do tego odrobinę "A Natura Disaster" i szczyptę "Eternity" :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło