Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Behemoth - Zos Kia Cultus. Strona: 1

Artykuł: Behemoth - Zos Kia Cultus

Behemoth - Zos Kia Cultus Wysłany: 2007-08-03 11:07

Kurcze, no wlasnie ten krazek jest dla mnie sola w oku gdy patrze na dokonania Behemotha. Dla mnie krazek mocno przereklamowany - bardziej deathmetalowy, ale zupelnie nie z mojej parafii :/


.


Wysłany: 2007-08-03 11:20

...fakt w ich muzyce coraz mniej slychac BM nie to co w pierwszych plytach takich jak "GROM" :twisted:
ale jak dla mnie ta plyta jest swietna a kawalek "As Above, So Below" niszczy :!: :!: :!: :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2008-01-31 23:36

Jak dla mnie nie powstał jeszcze album Behemotha, który byłby lepszy od tego. :D


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2008-02-01 00:25

Nie wiem jak wy ale dla mnie ten album zajeżdża Morbid Angel. Dobry krążek, podoba mi sie, jest na nim sporo ciekawych utworów jednak z ich twórczości najbardziej cenie Satanice.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-02-03 00:05

Album tan ma swoistą głębię w sobie. Moim zdaniem osiągnęli szczyt Death metalowego grania tymże albumem, w Demigod i The Apostasy arali już bardziej progresywnie. Zos Kia Cultus to kawał cholerni dobrego bluźnierczego grania. :twisted: [size=18:984579734c][/size:984579734c]


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2008-07-05 09:08

vitozz (Bicz)
vitozz
Posty: 3
Stalowa Wola

To także mój ulubuony album. Katuję się głównie deathem to nie dziwota bo album kopie ryj równiutko :evil:


Co się smucisz? Ze wsi jesteś na wieś wrócisz


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło