Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

PRZEJAZD NA SKINNY PUPPY. POZNAŃ --> BERLIN. 07.08.07. Strona: last

PRZEJAZD NA SKINNY PUPPY. POZNAŃ --> BERLIN. 07.08.07 Wysłany: 2007-08-01 19:28 Zmieniony: 2007-08-04 20:29

BILET JUŻ BŁYSKAWICZNIE SPRZEDANY! :D

Ale UWAGA, UWAGA!

Dwa miejsca czekają!

Jeśli już masz bilet na Skinny Puppy i zdecydujesz się z nami jechać, cena za przejazd wyniesie ok. 120zł (z Poznania do Berlina - i z powrotem)!!!

Jeśli zdołasz namówić jeszcze jedną osobę, zapłacicie jedynie 100zł od osoby!

Dla nieświadomych cen: TO NAPRAWDĘ BARDZO TANIO!

I jak wygodnie!



Wysłany: 2007-08-02 16:58

ktos jedzie :)
ale nie przez poznan i nie ma miejsc :]
narazie sam nie mam:]



Wysłany: 2007-08-04 20:06

UWAGA :D

Jeszcze lepsza informacja :D

Jest organizowany TRANSPORT z Poznania do Berlina (i z powrotem) na ten oto koncert!

Więc...

* jeśli się zdecydujesz, transport wyniesie 135zł

* jeśli namówisz jeszcze dwie inne osoby, cena transportu to już tylko 100zł!

To nawet 50% TANIEJ od przejazdu pociągiem czy najtańszym (!)autobusem!

Przypominam, że wciąż mamy na sprzedaż jeden bilet na koncert Skinny Puppy!

Czyli... płacąc 23,5Euro (czyli w najgorszym przypadku 94zł) oraz 135zł, czyli W SUMIE * * * 229zł !!! * * * znajdziesz się bez problemu na koncercie Skinny Puppy z biletem, a do tego zaraz po koncercie wrócisz bezpiecznie do domciu.

Przekonałam? :)



Wysłany: 2007-09-06 18:36

tak teraz czytam, przeliczam.

i 229 pln, a ja za 30 pln pojechalem :]
ale bylo fajnie :]



Wysłany: 2007-11-10 04:11

Teraz ja doczytałam i uzupełniam Po przeliczeniu wyszło, że wydałam 202zł na przejazd + bilet A biorąc pod uwagę, że niewiele brakowało, a zapłaciłabym tyle za sam przejazd (jadąc PKP lub PKS (a do tego doliczyć by należało samodzielne manewry komunikacją miejską w Berlinie)), to się straaasznie opłacało :) A i ekipa była wyjątkowa :) Klimat koncertu ciągnął się od samego wyjazdu z Poznania do chwili powrotu i nieprzytomnego już ze zmęczenia ;D czekania aż ludzie odjadą w dalsze rejony Polski pociągiem I czy ludzie, którzy wydali tyle kasy, by móc dotrzeć na tego typu koncert nie są sami w sobie boscy? ;P Podpowiadam: są ;P :D

To była taka mała dygresja z perspektywy czasu

A ci, którzy przegapili Mythrus Tour niech teraz żałują ;P



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło