Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Dlaczego zaledwie 30-40% ludzi słucha Metalu??. Strona: last

Dlaczego zaledwie 30-40% ludzi słucha Metalu?? Wysłany: 2006-06-18 15:49

Quorthon88 (Bicz)
Quorthon88
Posty: 9
Ciemność oświetlona promienie...

Jeszcze 5 lat temu, było wiele więcej Metalów w polsce, niź pierdo***ch Skejtów.
Przez ostatnie 2 lata tego sie zleciało jak jakaś szarańcza!!
Tylko piepszone hh i techno. skond sie to do jasnej cholery wzieło??
To pytanie mnie już długo dręczy.


Dawno temu byl sobie chlopiec......... Na Imie mial Asaroth.... Bez nadzieji .....Bez uczuc .....Bez serca ..... Nienawidzil wszystkich ludzi.. Go juz niema. Mam nadzieje ze na dlugo... pozostalo po nim tylko zle i krwawe wspomnienie


Wysłany: 2006-06-18 16:05

Kurde bo som tempi już my o tym gadali > Teraz panuje era pierdolonego hip hopu i Techna . Ale przyjdzie taki czas ze Metal będzie Najlepszy ale dopuki jest metal są również metalowcy trzymajmy sie razem przecież jestesmy jak śpiewał Manowar - Brothers of Metal :twisted: :twisted: :!: :!:


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 16:10

Quorthon88 (Bicz)
Quorthon88
Posty: 9
Ciemność oświetlona promienie...

miejmy nadzieje ponieważ ta era mi juz sie zaczyna NUDZIC


Dawno temu byl sobie chlopiec......... Na Imie mial Asaroth.... Bez nadzieji .....Bez uczuc .....Bez serca ..... Nienawidzil wszystkich ludzi.. Go juz niema. Mam nadzieje ze na dlugo... pozostalo po nim tylko zle i krwawe wspomnienie


Wysłany: 2006-06-18 16:28

Mi tez się to robi nudne bo qrcze już chyba nie ma ani jednego pasma w tv gdzie leci konkretna muza... podobno cos jest albo było na mtv2 ale nie mam do tego dostępu a w środę o 14 niby cos jest na viva plus tylko że ja do cholery wtedy w budzie jestem :evil: Hell's Kitchen wyleciało i teraz już nie wiem gdzie sobie mogę zobaczyć jakieś klipy... a tak to na okrągło yo yo yo elo bracie weź to sprawdź... No szału mozna dostać...


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-06-18 17:07

Quorthon88 (Bicz)
Quorthon88
Posty: 9
Ciemność oświetlona promienie...

co do tego Hell's Kitchen, to mnie bardzo wkurzyli, wszystko było cool, puszczali nowe kawałki starsze też. A teraz Zonk.

Jak sie niemyle to na niemieckim kanale "ONYX" tam jeszcze leci Metal o 18-stej 1na godzina z samym metalem, Ale teraz już go niemam na Cyfrze. Jedyny Nasz kanał to "MTV Classic", jedynie tam Metal i Havy Metal Grają.

Czasem, Ale Bardzo żadko, puszczą coś na "4fun TV". moim zdaniem żeby poprawic naszą sytuacje i oglądac więcej teledysków i słuchac muzy, należy w "4fun TV" głosować na Metalowe Kawałki. W najgorszym przypadku ściągac z internetu ...


Dawno temu byl sobie chlopiec......... Na Imie mial Asaroth.... Bez nadzieji .....Bez uczuc .....Bez serca ..... Nienawidzil wszystkich ludzi.. Go juz niema. Mam nadzieje ze na dlugo... pozostalo po nim tylko zle i krwawe wspomnienie


Metal Wysłany: 2006-06-18 17:11

A propo.. przed chwilą widziałem w TV w jakimś głupim serialu polskim "bitwę" raperów... ja myślę, że ogólnie jest coraz więcej skejtów, bo poziom ogólny umysłowy w Polsce upada, wiąże się to ze zmianą nauczania na bezstresowe i na ogólny kapitalizm... dzieci są ogłupiane telewizją i do nich nie dociera nic więcej niż tekst typu "yoł" i "melanż ziom"... przykre :/



Wysłany: 2006-06-18 17:27

No cóż, mody się zmieniają. Kiedyś było wszędzie pełno punków, a teraz nie widać ich już nigdzie. Jest wielu "skate'ów", jak ich nazywacie, choć myślę, że to określenie nie jest do końca trafne. Wywodzi się od osób jeżdżących na desce lub roklach przecież, a większość osób, które noszą obecnie spodnie z krokiem w kolanach i słuchają hip hop'u w życiu swoim miało conajwyżej do czynienia z deską klozetową.
Myślę, że bum na metal skończył się jak każdy inny bum i teraz po prostu ciężkich brzmień słuchają w większości ludzie, którzy to rozumieją i naprawdę czują, a nie łebki za modą biegnące.
Ja np. bardzo bardzo lubię jeździć na rolkach, jeśli to tylko możliwe robię to kilka razy w tygodniu, z hip hopem nie mam nic wsolnego. A znam wiele osób które słuchają takiej muzy i nie mam im też nic do zarzucenia...
Nie można więc generalizować. Zawsze wśród ludzi, którzy aktualnie podążają za modą znajdzie się wielu buraków... i nic na to nie poradzimy.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-06-18 17:50

hmmm troszkę bym się z tobą Nekrolog nie zgodził...tzn polski hihop np 52 Dębiec, Kaliber 44 czy choćby Peja...wcale aż tak debilnych tekstów nie mają...czasami mam wrażenie że to własnie oni zajęli "niszę" po punku jeżeli chodzi o komentowanie naszej teraźniejszośći...



Wysłany: 2006-06-18 17:53

a wiecie co, mi nie przeszkadza,że metal jest niemodny. jakbym miała patrzeć na wszystkich ludzi, którzy pomiatają w glanach, na czarno i Immortala, czy Behemotha "bo to modne" to bym pierdolca dostała. bo stałoby się to samo co z tym znienawidzonym przez was hip hopem. w latach 90. gdy hip hop dopiero wchodził nie było tyle kapel go grających, wtedy można było posłuchac K44,czy Paktofonikii, bo były to zespoły grające hip hop takim, jaki był na początku. a teraz wychodzi koleś zanuci, że chce mu się dupy i jest sławny :? z metalem zrobiłoby się tak samo. przyszedł by koleś złapał za pałeczki i juz wielki perkusista, to długie włosy ma :? czy coś w tym stylu :?


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-18 18:04

Quorthon88 (Bicz)
Quorthon88
Posty: 9
Ciemność oświetlona promienie...

Ta muzyka mi nieprzeszkadza, lecz ludzie którzy ją słuchają, Skejci są zbyt cwani, oni nienawidzą Metalowców, są cwani oraz zbyt dużo sobie pozwalają.
Gdy ja widze na Ulicach i Dyskotekach gdy chcą udowodnić że oni coś znaczą, to mnie piorun trzaśnie. bójki i nic więcej, całemu światu chcą pokazać jacy oni są i czego niemogą


Dawno temu byl sobie chlopiec......... Na Imie mial Asaroth.... Bez nadzieji .....Bez uczuc .....Bez serca ..... Nienawidzil wszystkich ludzi.. Go juz niema. Mam nadzieje ze na dlugo... pozostalo po nim tylko zle i krwawe wspomnienie


Wysłany: 2006-06-18 18:08

a ja tak wcale nie uważam, jakoś nikt z mojego towarzystwa nie nienawidzi mnie, chociaż jedyna słucham takiej muzyki :D w każdej subkulturze znajdą się idioci oraz inteligentni ludzie. najwidoczniej jeszcze tych drugich nie spotkałeś :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-18 18:16

są ludzie i parapety


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2006-06-18 18:39

No w sumie racja, trochę sie zagalopowałem...
Swoją drogą... sam czasem posłucham sobie rapu, ale typu własnie K44, czy Łona... ale to raczej rzadko

dopuki jest jakiś przekaz, to typ muzyki nie jest barierą...



Wysłany: 2006-06-18 18:46

moze dlatego,ze pomiatasz przy nich w rozowych ciuszkach i na szpilkach na techniawe i wymiatasz przed nimi dupa :] :evil:

[color=violet:55077dbc39]Przypominam że na tym forum obowiązują pewne zasady dotyczące kultury. Powstrzymaj się następnym razem z tego typu komentarzami.
Gwyn[/color:55077dbc39]


...


Wysłany: 2006-06-18 19:15

Jest faktem ze każdego gościa podnieca babka która ma mini i stringi jej wystaja a takie to praktycznie słuchają techniawy i hh


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 19:17

Quorthon88 (Bicz)
Quorthon88
Posty: 9
Ciemność oświetlona promienie...

całkowita racja Canibal88
w każdym teledysku rapu, h-h i techna, pojawiają sie [u:6910b93e3d]prawie[/u:6910b93e3d] że nagie młode dziewczyny. Tym sposobem chcą zwrócic na siebie uwege oraz zeby napaleńcy to oglondali.

Może być 2gi powód np. taki że ludzie nierozumieją metalu, ponieważ są zbyt głupi aby zrozumieć tekst i przesłanie


Dawno temu byl sobie chlopiec......... Na Imie mial Asaroth.... Bez nadzieji .....Bez uczuc .....Bez serca ..... Nienawidzil wszystkich ludzi.. Go juz niema. Mam nadzieje ze na dlugo... pozostalo po nim tylko zle i krwawe wspomnienie


Wysłany: 2006-06-18 19:30

Ale każdy z miłą checią oglada na laski ktore chodza w stringach prawda Quorthon :) :) :wink:


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 20:04

Quorthon88 (Bicz)
Quorthon88
Posty: 9
Ciemność oświetlona promienie...

ej no.. Kat skoncz, teraz niepiszemy o dziewczynach w stringach tylko o naszej muzyce, o kulturze i społeczeństwie które nas otacza


Dawno temu byl sobie chlopiec......... Na Imie mial Asaroth.... Bez nadzieji .....Bez uczuc .....Bez serca ..... Nienawidzil wszystkich ludzi.. Go juz niema. Mam nadzieje ze na dlugo... pozostalo po nim tylko zle i krwawe wspomnienie


Wysłany: 2006-06-18 20:46

Co?? Taka jest prawda. A jeśli chodzi o tą naszą "kulture" jak to piszesz człowiek w dzisiejszych czasach ma tyle różnych rzeczy do wyboru ale on najczęściej wybiera to co jest modne chce być taki jak inny .Ale to jest głupota bo ja niechce być taki sam jak 100 kolesi , wole być inny.
Wiesz z doświadczenia że jak idziesz drogą to ludzie się na ciebie gapią , mi sie to podoba bo widzą człowieka który chodzi na czarno, napewno cie obgadują ale ja to mam w du**e bo lubie sie tak ubierać.


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 21:34

Ja tego nie robię ani z mody bo tow iadome ani dlatego że chce być szczególnie inny. Ja po prostu czuję tą muzę i dobrze się czuję chodząc na czarno a że się ziomki gapią to jest zupłnie osobna historia... W budzie się ziomom ciężko było przyzwyczaić i walili teksty typu zjedz kota ale potem okazało się że im przeszło. Dla nich dźwięk elektryka = szatan i całą taką muzę wrzucali do gatunku "metalika". Dire Straits też by powiedzieli że satanistyczne treści głoszą chociaż nie mam im tego za złe ja też nie rozróżnię house od innego techno czy R'N'B czy jakoś tak :P Potem okazało się że znalazłem wśród nich paru naprawdę inteligentnych ludzi z którymi można porozmawiać o różnych rzeczach czasem nawet o muzie. Fakt cały czas ogół jest raczej tępy ale zdarzają się wyjątki.


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło