Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

New Generation - better generation...?. Strona: last

New Generation - better generation...? Wysłany: 2007-07-02 18:33

Tak do starych siebie nie zaliczam, ale chciałam zagaić o młodszym pokoleniu "rockowców" ... Doznałam dzisiaj tak wielkiego szoku, że muszę się na ten temat wypowiedzieć... Młodsze pokolenie, które za - cytuję - oldschoolowe - koniec cytatu - uznaje zespoły takie jak np Pantera, Kat czy inne, (te dwa zostały na 100% wymienione) słuchając jednocześnie Godsmack, Korn, Linkin Park czy tym podobnych, uważają siebie za znawców i entuzjastów muzyki... Wybaczcie, ja nic nie mam do tych ludzi, niech się "uczą" i poznają muzykę, ale trochę samokrytyki, proszę! To jak nosić koszulkę "I love Metallica" znając jeden utwór i to "Nothing else matters"... Inna sprawa - sama nie jestem fanką Mayhem czy Kiss, a dzisiaj pewne dziecię z LO mówi mi w twarz, że mylą mu się te zespoły... Jak dla mnie, tu coś nie gra. I to podobno fan Behemotha, znający się "na tej muzyce" (to też cytat)... We mnie coś pękło, no nie mogę... Moje dłonie spoczywają na ziemi, a z ust wisi struna śliny... Przegięcie pały ... :/ Ale żeby nie było nieporozumień, powiem od razu, że do muzyki, którą wymieniłam nie żywię jawnej antypatii i o gustach się nie dyskutuje... Chodziło mi o pewne niejasności w tym co mówią "rockowcy"...Pomijam już fakt, że określenie "oldschoolowy" wg mnie tak wali wiochą, że normalnie... WieśMac.

Wygadałam się. Lepiej mi.

Mam jedynie nadzieję, że to nie jest plaga takiej młodzieży, a jedynie trafiłam na taką "wybitną" jednostkę...



Wysłany: 2007-07-02 19:18

chyba sie zaczeła plaga znam ludzi ktorzy chodza z pentagramami i na czarno, a jak idą z rodzicami to pelna kulturka - wycierane dzinsy zwykła ksozulka... Lansuja sie z naszykwami i koszulkami, zeby zrobic wrażenie na innych a maja pusto w głowie i nic nie wiedza o danym zespole, ktory widnieje na ich koszulce.

paranoja...

to jest przykre i nic nie da sie z tym zrobic....


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Wysłany: 2007-07-02 21:16

dr_Faustus -> przykro mi, że tak myślisz, ale nikt Ci tego nie zabroni. Ja mogę tylko zaprzeczyć, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo nie mam z czego.

Po prostu pewnych faktów, które napotykam na swojej drodze, nie mogę przeskoczyć. I tyle.



Wysłany: 2007-07-02 21:31

[quote:d24f777318="Szept"]
Po prostu pewnych faktów, które napotykam na swojej drodze, nie mogę przeskoczyć. I tyle.[/quote:d24f777318]

A może prościej by było dać innym żyć, tak jak chcą ?

Sama pamiętam, jaka byłam 10 lat temu.
Byłoby mi przykro, gdybym wtedy z Tobą rozmawiała.

I tak pozdrawiam, życząc spokojnej nocy.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2007-07-02 22:01

Ojcze Dyrektorze... ja bym poprosił o taki formularz do pisania postów w trybie moderacji. Zaznaczam kilka opcji a strona samoistnie generuje post w którym tłumaczy dlaczego temat zablokowany. Bo pisanie tego samego po kilka razy staje sie meczące.

Dla przykładu...


:idea: Wybierz rodzaj wykroczenia:

- Offtop
:!: Powtarzający się temat
:!: Pozerstwo
- Źle dobrany dział
:!: Nietolerancja
- Podwójny post
- Tokio Hotel

Ilośc postów użytkownika: [ 5 ]
Który raz użytkownik złamał regulamin: [ 1 ]

..........
Algorytm obliczający skalę chamstwa odpowiedzi: 1*666/5 = 2
..........

Wygenerowany tekst:

Użytkowniku [b:4e9f549834]Szept[/b:4e9f549834]

W swej mroczności popełniłeś następujące grzechy:
:arrow: Opcji Przeszukaj nie używałes wciąż nowe dyskusje tworząc, które juz miejsce tu maja i forum zaśmiecając...
:arrow: O pozerstwie sie wypowiadałes a to grzech najcięzszy i najsmrodniejszy... Strawiony przez to forum ilość razy nizliczoną co mi na bełt się zbiera, gdy widzę tego typu powtórkę z rozrywki.
:arrow: Nietolerancyjny byłeś i innych w swej pysze przeklinałes... odpuszczone Twe winy za to, lecz w temacie "Brak Tolerancji" pokute 3-postową odpraw do winy sie przyznając.

/Generator nie rozróżnia płci


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło