Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Oświadczenie zespołu Kat w sprawie. Strona: last

Artykuł: Oświadczenie zespołu Kat w sprawie

Wysłany: 2007-07-02 12:45

nomay (Bicz)
nomay
Posty: 566
Włocławek/Bergen/Praga/Kopenh...

Mnie również błyskotliwy humor i inteligentna, cięta riposta rzeczniczki zespołu ujęły do łez :twisted: Czym innym w brednie mesje Nowaka rzucić, jak nie gromkim, szyderczym śmiechem :twisted:

[quote:c73f602618="Lynn"] powinna zostac rzecznikiem prasowym rzadu!! [/quote:c73f602618]
podpisuję się pod tym postulatem wszystkimi kończynami :D


"...większość śpi nadal, przez sen się uśmiecha, a kto się zbudzi nie wierzy w przebudzenie. Krzyk w wytłumionych salach nie zna echa, na rusztach łóżek milczy przerażenie" [img:672c732866]http://www.avatary.ork.pl/avatary/3095.gif[/img:672c732866]


Wysłany: 2007-07-02 12:48

Najlepsze w tej wypowiedzi jest to, że widać dystans do siebie i tego, co sie robi :)


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2007-07-02 14:04

[color=red:937bb7e650]a widzieliście może "nowy znak jakości muzyki na polskim rynku"? to ja serdecznie polecam :) ktoś narobił panu nowakowi psikusa jak się patrzy a przy okazji rozbawił wielu "szatanowców" mnie osobiście najbardziej rozbroił fakt umieszczenia na liście niezwykle TRU and EVIL zespołu Moonspell :D no ale to tylko świadczy o potencjale pana ryszarda i tego jak niezwykle "skrupulatnie" podchodzą do twórczości niektórych zespołów
niech moc będzie... z ryszardem! a ZŁO z nami [/color:937bb7e650]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-07-02 14:37

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Głupich nie sieją... 8O
A pan Nowak niechcący przysłużył się promocji tych zespołów.
Brawo zatem dla Pana N.! :lol: :lol: :lol:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-07-02 16:26

Jak dla mnie to muzyka Kata była dobra tylko, że w latach 80-tych. Ale wracając do tematu - oświadczenie to naprawde niezły żart o mało nie spadłem z krzesła! Nadaje się idealnie do "mhhrocznego humoru" :wink: .


Keep Talking...


Wysłany: 2007-07-02 16:38

Przypominam drogiemu księciuniowi, że forum na temat zespołu Kat i jego muzyki istnieje już od dawna. To forum jest na temat trochę inny :!:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-07-02 17:03

[quote:bf09640d3c="Paskievicz"]ory ory :P dobra koniec OT, sie lekko zapomniałem

a oświadczenie no rzeczywiście do humoru sie nadaje ale to raczej był projekt managerki jak widać[/quote:bf09640d3c]

Książe nie powinien się zapominac...

A co do oswiadczenia. Zauważyliście, ze w instrukcji obsługi pominieto pkt 1. Myslę, ze jeśli pkt były posegregowane wg IQ to pkt 1 odnosił sie pewnie do Nowaka.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-07-06 21:53

No tak... Nasza Czarna Lista to nieżla Top Lista:P Pan Nowak wie jak zrobić dobrą reklamę:P


,,Carpe Diem"


Brawa dla Kata Wysłany: 2007-07-08 22:53

Arha (Bicz)
Arha
Posty: 73
Dzierżoniów

W końcu ktoś kto propaguje pozytywne wartości. Nie to co radio Maryja :P Wyrazy szacunku dla panów z Kat. Chciaż dla nich to i tak pomoc w promowaniu!


Never taste of the fruit...


Wysłany: 2007-07-21 23:56

brawa dla managerki, cięta riposta na glupie zarzuty poniekąd głupiego człowieka(bez urazy). ehh to i tak nie przejdzie


Per aspera ad astra


Wysłany: 2007-08-20 20:35

Świetne! Uśmiałem się prawie do łez czytając instrukcję. Ciekawe, jak na tą czarną ironię zareaguje pan Nowak, inteligentny inaczej twórca taj komicznej listy...



Wysłany: 2007-11-04 11:29

w tej instrukcji chyba jest jakiś błąd, tylko czy rzecznik praw konsumenta pomoże mi wygrać sprawę dotyczącą zniszczonej wieży?


www.hess.xt.pl -nadal dziecię nocy


Wysłany: 2009-09-17 18:44

keicam (Bicz)
keicam
Posty: 39
Suchedniów

Shem HA-M'forash panie NOWAK :D


Nic nie ma ,ale dajcie co jest.


Wysłany: 2009-09-17 23:04

Ja rozumiem, jesteśmy mhroczni i w ogóle, lubimy nekromancję itp, ale żeby wygrzebywać i wskrzeszać temat sprzed dwóch lat? Litości.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło