Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Behemoth - The Apostasy. Strona: 1

Artykuł: Behemoth - The Apostasy

Wysłany: 2007-06-26 09:07

[quote:5b7b13c30e="Paskievicz"]cóż mogę powiedzieć, trzeba być na prawdę konkretnym debilem żeby umieszczać recenzję 2 tygodnie przed premierą płyty - tutaj już nawet nikt nie stara się sprawiać pozorów, to jest otwarte piractwo :evil:[/quote:5b7b13c30e]

Trzeba być totalnym idiotą aby wypowiadać na portalu, którego użytkowników się nie lubi. Paskievicz - co ty kurwa jeszcze tutaj robisz :?


.


Wysłany: 2007-06-26 10:14

[quote:6dd6bce405="Paskievicz"]cóż mogę powiedzieć, trzeba być na prawdę konkretnym debilem żeby umieszczać recenzję 2 tygodnie przed premierą płyty - tutaj już nawet nikt nie stara się sprawiać pozorów, to jest otwarte piractwo :evil:[/quote:6dd6bce405]

[quote:6dd6bce405="Harlequin"]Trzeba być totalnym idiotą aby wypowiadać na portalu, którego użytkowników się nie lubi. Paskievicz - co ty kurwa jeszcze tutaj robisz :?[/quote:6dd6bce405]

Tjaaa...i sie znowu zaczyna 8)

HATEWORK :!: :!: :!: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-06-26 10:22

A nawet byłbym skłonny kupić oryginał :)


.


Wysłany: 2007-06-26 10:36

To nie ja poruszam temat piractwa i homoseksualizmu :? Poza tym, w necie jest już mamsa recek najnowszego Behemotha, a to, ze recka jest akurat przed premierą nie oznacza ze nie kupie płytki - ja nie kpuje kota w worku, wole sprawdzić :D i nie mam zamiaru sie kłócić.


.


Wysłany: 2007-06-26 10:47

Logicznym jest, że wpierw pojawia sie recenzja a dopiero to co sie w niej reklamuje. To jest chwyt marketingowy aby ściągnąć klientów. Jak masz w kinie Paskievicz? Wpierw jest recka a dopiero film w kinie, na większosci takich recenzji znajduje sie data kiedy dany film wejdzie do kin a w kwest muzyki - kiedy dana płyta wejdzie do obiegu rynkowego. Jakie piractwo kurwa?


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-06-26 14:15

[quote:da4c9f3467="Paskievicz"]aaaa czyli rozumiem że Harlequin dostał promówkę od Mystic albo Regain i na jej podstawie napisał racenzję

ja też nie kupuję kota w worku i sprawdzam wpierw na miejscu w sklepie, nie ma z tym żadnego problemu :idea:[/quote:da4c9f3467]Z drugim akapitem sie zgodze bo sam tak robie ale to pierwszy to już wasza sprawa.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-07-16 16:36

Cóż...generalnie Apostazja Bahmana ma to do siebie, że gitary są zleksza jakby za bardzo w tle bo w niektórych momentach prawie w ogóle ich nie słychać ale jako całokształt, płyta prezentuje sie doskonale jak dla mnie.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-07-16 17:11

a ja nawet nie mam zamiaru szukac "dziury w calym" dla mnie ta plyta jest kapitalna jedynie co to czekam na trase koncertowa azeby zobaczyc jak na zywca to wyglada i napewno w tym momencie moge stwierdzic ze Behemoyh jest najlepszym zespolem metalowym w Polsce... :!: :!: :!: :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-07-16 17:22

[quote:5c7b2cdbc2="amaimon"]w tym momencie moge stwierdzic ze Behemoyh jest najlepszym zespolem metalowym w Polsce... :!: :!: :!: :twisted:[/quote:5c7b2cdbc2]No może dla Ciebie bo to Twoja własna opinia a ja sądze co innego :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-07-16 19:33

[quote:8644429157="KostucH"]No może dla Ciebie bo to Twoja własna opinia a ja sądze co innego :wink:[/quote:8644429157]
...wiadomo ze to tylko moja opinia i patrzac pod uwage wydawnictwa tego roku jeszcze Infernal War i Trauma tez mnie rozwalili :twisted:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-07-17 14:23

[quote:21d12e8d77="amaimon"]Trauma tez mnie rozwalili :twisted:[/quote:21d12e8d77]No i tu sie teraz w pełni rozumiemy :wink: Osobiście stawiam nową Traume na równi z Behemothem. Adaś nawrzucał za dużo ozdobników przez co gdzieś ulatuje ten czar riffowej rzezi z jaką mieliśmy do czynienia na Demigod. A nowa Trauma w pełni odpowiada mi swoim brzmieniem, co prawda jest diametralnie różna od swoich poprzedniczek ale to mi sie podoba, że chłopaki zagrali tym razem inaczej, a nie każda płyta taka na jedno kopyto.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-07-17 14:33

[quote:c618c0fd2a="Paskievicz"]pewnie zaraz ich przez to jakieś gimnazjum zwyzywa od pozerów haha 8) bo nie grają oldskulowo LOL[/quote:c618c0fd2a]A niech mówią co chcą, ich gust, a ja wiem co myśle. Średnio podobała mi sie "Determination" więc ta nowa płyta była wielki zaskoczeniem jeśli chodzi o kompozycje i siłe brzmienia. Mój szacunek dla niech za tą płyte i w ogóle za całokształ twórczości.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2008-04-29 13:30

Nowy klip do "At The Left Hand Ov God"

http://youtube.com/watch?v=zzz0YVEgT5U


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło