Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

czwartkowe granie na nerwach. Strona: 1

Artykuł: czwartkowe granie na nerwach

czwartkowe granie na nerwach Wysłany: 2007-06-18 09:49

uwaga! ważne info od organizatora!

w ten czwartek imprezy w Dragonie nie bedzie
od następnego - przenosi on ją do Bazyla (wstep nadal darmowy, na jak długi okres - na razie nie wiadomo)

reasumując najbliższe granie na nerwach w czwartek 28 czerwca
U Bazyla !



Wysłany: 2007-06-18 10:23


Wysłany: 2007-06-18 10:24

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Już uaktualniłam, dzięki za info.

No, trochę to denerwujące, że wszystkie imrepzy ostatnio prawie są w Bazylu, ale pewnie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę, podejrzewam.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-18 13:53

NIE!!! AAAAAAAA!!!! Ale ja nie chcę!!! :evil:


Krytyka jest czymś pośrednim pomiędzy plotką, denuncjacją a reklamą.


Wysłany: 2007-06-18 14:02

no ja też się cieszyłam na spotkanie w Dragonie, tym bardziej, że na poprzednie nie dotarłam :evil: :evil: :evil: :cry:



Wysłany: 2007-06-18 14:11

No jeden plus to to, że w Bazylice jest parkiet większy. I tlenu nieco wiecej. Ostatnio przedobrzeniem była ta zasłona dymna. :roll:


Krytyka jest czymś pośrednim pomiędzy plotką, denuncjacją a reklamą.


Wysłany: 2007-06-18 22:07

Nie o kasę... o chamstwo, którego dłużej nie mam zamiaru tolerować... poza tym nikt mi nie będzie marudzić, że nadwyraz hałasuję. :twisted: , będzie mi chyba tylko brakować dobrej wiśniówki i zasłony dymnej ( chyba tylko ja ją lubiłem) :D. Ps.: męczyłem ich tam od przeszło 2 lat... trzeba eXperymentować! Czyż nie? :D Ps.2 zaczynamy już w ten czwartek!


PALENIE NIE ZABIJA (przynajmniej bezpośrednio), NIE POWODUJE PRZEDWCZESNEGO STARZENIA SIĘ I NIE WYWOŁUJE NIEWYWOŁANIA EREKCJI( impotencji) ... :D


Wysłany: 2007-06-19 10:38

[quote:497495622a="Tranzystor_liniowY"]Nie o kasę... o chamstwo, którego dłużej nie mam zamiaru tolerować... poza tym nikt mi nie będzie marudzić, że nadwyraz hałasuję. :twisted: , będzie mi chyba tylko brakować dobrej wiśniówki i zasłony dymnej ( chyba tylko ja ją lubiłem) :D. Ps.: męczyłem ich tam od przeszło 2 lat... trzeba eXperymentować! Czyż nie? :D Ps.2 zaczynamy już w ten czwartek![/quote:497495622a]

no tom się uspokoil!! trzeba tylko zaktualizować dane i zamiast miejsca imprezy : dragon wpisać Bazyl (to prośba do MODów :roll:


enjoy the violence


Wysłany: 2007-06-19 11:05

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Chyba do adminów, bo Żaby nie ma :P

To co, jest ta imrepza na bank? Mam wpisać Bazyla? Bo nie będę 100razy zmieniać :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-19 14:31

na DŁUUUGO DŁUUGO!!!! BAZYL! :D KONIEC KROPKA. Urażona duma dragonowa nie prognozuje rozejmu, a nawet jeśli to postanowione! BAZYL! ZMIENIAJ i zostaw!!! :D BAZYL!!! :D


PALENIE NIE ZABIJA (przynajmniej bezpośrednio), NIE POWODUJE PRZEDWCZESNEGO STARZENIA SIĘ I NIE WYWOŁUJE NIEWYWOŁANIA EREKCJI( impotencji) ... :D


Wysłany: 2007-06-22 19:40

a w najbliższy czwartek 28/06
podczas Grania Na Nerwach
pozwoliłem sobie się 'wprosić' na seta 8)

oczywiście electro ale idąc ostatnimi ścieżkami
znów będę mocno mieszał live

loop loop loop sia la la la la - the sound is WHAAAAAAT?????

hua!

aha i popalimy was mega strobem :]



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło