Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

tatuaż. Strona: last

tatuaż Wysłany: 2007-06-15 12:30

szukam fajnych wzorów tatuażu.
Jeśli miałby Ktoś jakies fajne wzory to bardzo byl byla wdzięczna za wysłanie mi ich na meila: usmiechsmierci@gmail.com
lub podania jakiejs strony z wzorami.

z góry dziekuje
[;


... jestem treścią obrazu i tłem ....


Re: tatuaż Wysłany: 2007-06-15 12:41

[quote:8d067e359e="deformis"]szukam fajnych wzorów tatuażu.
Jeśli miałby Ktoś jakies fajne wzory to bardzo byl byla wdzięczna za wysłanie mi ich na meila: usmiechsmierci@gmail.com
lub podania jakiejs strony z wzorami.

z góry dziekuje
[;[/quote:8d067e359e]

Proponuję skorzystać z przeglądarki google...pełno tego w sieci :D

Można też skorzystać ze strony wybranego studio tatuażu, niejednokrotnie umieszcza się tam wzorki do wykonania. Jak nie masz weny i nic ci się nie podoba, to zwróć się o projekt do tatuatora...zaprojektuje coś pod twój gust (uwaga: czasem dopłacasz za projekt).


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-15 12:45

tak jak Semjan napisał, w sieci jest tego mnóstwo, poza tym istnieje możliwość wykonania projektu na Twoje zamówienie


a tak przy okazji, mamy już na forum temat o tatuażach, warto się rozejrzeć przed założeniem nowego :twisted:



Wysłany: 2007-06-15 12:51

[quote:de5a6e0338="SCHWEIGENDE"]tak jak Semjan napisał, w sieci jest tego mnóstwo, poza tym istnieje możliwość wykonania projektu na Twoje zamówienie


a tak przy okazji, mamy już na forum temat o tatuażach, warto się rozejrzeć przed założeniem nowego :twisted:[/quote:de5a6e0338]

:twisted: click on the link :twisted:

http://www.darkplanet.pl/Tatuaze-gotyckie-230_150.html#69444


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-15 13:22

Z całym szacunkiem dla autora....[color=red:3401bf9c7b]Proszę o ZAMKNIĘCIE tematu, wątek już istnieje[/color:3401bf9c7b]..., link powyżej.


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło