Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Duchy! Kto przeżył kontakt z duchem?. Strona: last

Duchy! Kto przeżył kontakt z duchem? Wysłany: 2007-06-15 09:18

Non stop czytam takie rzeczy,osobiście wolałabym nie spotkać tegoż osobnika,ale różnie w życiu bywa.Skoro Vampiry,to czemu nie duchy???


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Wysłany: 2007-06-15 09:39

Witam. Duchy jak najbardziej :) Swiadomosc, dusza czy jak kto woli nazywac ten energetyczny twor, jest w stanie przetrwac poza cialem. Osobiscie jeszcze nigdy sie nie spotkalem z zadnym, choc pelno jest doniesien, takze z mojej wlasnej rodziny. Trenuje projekcje astralna i predzej czy pozniej na jakiegos trafie. Napisze, jak to sie stanie :P Pozdrawiam


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Duchy!!!Kto przeżył kontakt z duchem? Wysłany: 2007-06-15 10:12

Witaj !Mam nadzieję,że wiesz jakie jest nibezpieczne kontaktowanie się z duchami.Ale będę czekać z niecierpliwością na jakieś fakty z tym związane.Trzymaj się kolego! 8O


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Duchy!!!Kto przeżył kontakt z duchem? Wysłany: 2007-06-15 11:21

Z pewnością było to przerażające,nie dałabym się namówić na coś podobnego,raczej stąpam twardo po zemii,więc tylko uciekam się do czytania o tym i słuchania.Pozdrawiam odważnych!


Moje motto: WORLD IN MY EYES. Depeche Mona


Wysłany: 2007-06-15 13:04

No tak, kontakty z duchami sa niezbyt mile, ale to zalezy od formy spotkania. W astralu to zupelnie inna rzecz. Rozne rzeczy sie tam spotyka, powszechne sa podania o aniolach, demonach czy nie wiadomo czym jeszcze. Dusze zmarlych tez. Jak jakas istota jest do praktykujacego nastawiona niezbyt przychylnie, wystarczy przestac sie koncentrowac i chlup! wsysa cie z powrotem do ciala. Z astrala niewiele moga zrobic, wplyw na ten swiat jest raczej znikomy, zaleznie od "mocy" danej istoty oczywiscie (zatem latajace krzesla przykladowo wrecz powinny budzic przerazenie, widac wtedy ta potege, a nigdy przeciez nie wiadomo, do czego taka istota moze jej uzyc) :?


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Wysłany: 2007-06-16 12:41

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Masakra, znowu zdublowany temat - wysyłam do "zjawisk paranormalnych" a ten temat bym zablokowała, bo mówi o tym samym. Dlatego też nie wypowiem się po raz drugi tak samo, moje zdanie zawarłam w temacie wyżej wymienionym.

Jednym zdaniem: duchy to wytwory naszej chorej, często zbiorowej imaginacji :twisted: Niech sobie więc takie pozostaną, a "projekcje astralne" to rzeczywiście dobra rzecz na imrpeze jak się już wszyscy pochleją :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-16 15:30

[quote:4e03018883="minawi"]Masakra, znowu zdublowany temat - wysyłam do "zjawisk paranormalnych" a ten temat bym zablokowała, bo mówi o tym samym.[/quote:4e03018883]

że zdublowany, to raz :evil: dwa, co to do jasnej ciasnej robi w "imprezach", jak już zapytała Ev :?: :!: :evil:



Wysłany: 2007-06-17 21:21

[color=red:364848a7ca]Przed założeniem nowego tematu korzystamy z:
-opcji "Przeszukaj" by nie dublować tematów.
-z mózgu by odpowednio dopasować dział do tematu dyskusji.

Temat blokuje.[/color:364848a7ca]


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło