Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Desdemona - 1.06.2007. - Poznań, U Bazyla. Strona: 1

Artykuł: Desdemona - 1.06.2007. - Poznań, U Bazyla

Desdemona - 1.06.2007. - Poznań, U Bazyla Wysłany: 2007-06-13 17:34

O tak zgodzę się z Tobą Minawi był to mimo wielu przeszkód naprawdę niezwykły koncert. Ci co poczekali aż Desdemona przełamie wszelakie przeszkody techniczne usłyszeli naprawdę ciekawy koncert...którego dużym udziałem byli oni sami dzięki naprawdę żywiołowej i przyjaznej atmosferze. Zabawa przednia... :twisted: :twisted: :twisted:

Chciałbym z tego miejsca podziękować Desdemonie za rewelacyjną noc...dziwną pod pewnymi względami ale sowicie wynagrodzoną tym co się stało później :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Re: Desdemona - 1.06.2007. - Poznań, U Bazyla Wysłany: 2007-06-13 19:17

[quote:8254e4d9ca="astarot"]Chciałbym z tego miejsca podziękować Desdemonie za rewelacyjną noc...dziwną pod pewnymi względami ale sowicie wynagrodzoną tym co się stało później :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote:8254e4d9ca]

Również przyłączam się do podziękowań dla zespołu i "wąskiego grona Darkplanet" za wyśmienita zabawę.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-06-14 09:27

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

=( a mnie tam nie było ....jejku mam nadzieje ze bede miec niedlugo okazje uczestniczyc w koncercie desdemony


Schuld und Sühne


Wysłany: 2007-06-14 20:48

Dziś grają z TON - szczęściarze pojechali


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-06-16 19:28

14.06 - ToN - nie ma co... Nic dodać, nic ująć :D I wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie właśnie Desdemona, co została jednomyślnie wyśmiana... I to jeszcze nie jest koniec - oni , na to wyglądało , nie byli wcale zdziwieni ... nasuwa się pytanie... "dlaczego?" :>



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło