Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Premiera singla ''02 Panic Room'' Riverside. Strona: 1

Artykuł: Premiera singla ''02 Panic Room'' Riverside

Premiera singla ''02 Panic Room'' Riverside Wysłany: 2007-06-09 08:29

jest na co czekać



Wysłany: 2007-06-09 11:29

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

dziś słucham tego singlowego kawałka na okrągło :D
A singiel będzie kosztował 5 zł
I dostępny takze w rockserwis :)


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-06-09 13:53

Kupie na koncercie
Jestem ogromnie ciekawy jak pociagnaj dalej trylogie swojej sennej rzeczywistosci



Wysłany: 2007-06-09 18:29

[quote:012743ff1f="Vincent"]Kupie na koncercie
[/quote:012743ff1f]
no wyobraz sobie, ze ja tez kupie na koncercie :D



Wysłany: 2007-06-09 21:58

I ja też kupię na koncercie :wink: a póki co ten jeden kawałek musi mi wystarczyć :D



Wysłany: 2007-06-09 23:33

[color=darkred:116e7730af]To ja poczekam na pełny album co się będę rozdrabniać :P[/color:116e7730af]


Masochistyczna to przyjemność ,nie mieć przyjemności.


Wysłany: 2007-06-13 18:12

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

No musze powiedziec ze singiel rewelacja.
Ladnie wydany digipak za przyzwoitą cęnę. 4 kawałki i 18 minut muzyki. Jak spotkacie w sklepie to bez zastanowienia się kupować w ciemno :)


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-06-13 22:31

Singiel kupiony w Spodku i dzis przewalkowany, ze az sie glosniczki kopcily
Jestem bardzo mile zaskoczony caloscia.

[b:9f4c378e8d]02 Panic Room[/b:9f4c378e8d]
Cos calkiem calkiem swiezego. Na samym poczatku scial mnie z nog talerz na wysoko ustawionym gate, o ile sie nie myle. Klaustrofobicznie nieprzyjemny, do tego bas ustawiony na jakims fuzz'ie.
Gdy weszly klawisze, lezalem pod biurkiem. Toz to jest odwazniejsza elektronika! Procz padow, Michal bawi sie DOSKONALYM brzmieniem synthem. Do tego pady i PERFEKCYJNE brzmienie zaczepnych smykow w refrenie.
To jest dopiero cos. Co do refrenu - wpija sie w mozg jak nic innego. Swietny kawalek na singiel, lepszy, moim zdaniem, niz poprzedni Conceiving you. To jeden z utworow, ktory moze leciec zapetlony pare razy.

[b:9f4c378e8d]Lucid Dream IV[/b:9f4c378e8d]
Bardzo pozytywnie odbieram ten kawalek. Tytulu lepszego nikt nie mogl mu nadac. Euforia spowodowana przez klawisze z energia i poteznym biciem (w koncu 'bohater opowiesci' moze teraz wszystko. To jego swiadomy sen, gdzie on rzadzi wszystkim). Kawalek wprowadza calkowicie inny nastroj niz wszystkie dotychczasowe i stanowi bardzo ladny kontrast dla Reality Dream, tym samym zaczepiajac forma o niego (stad chyba ta IV w tytule). Klawisze mnie zmiotly. Elektronika na medal i jeszcze te krzyki hammondow.
Zakonczenie zaskakujace. Po sennym lataniu bohater traci kontrole i spada w dol

[b:9f4c378e8d]Back to The River[/b:9f4c378e8d]
Pozycja bardzo ciekawa, bardzo Riverside'owa. Chyba dorze, ze nie znajdzie sie na albumie i zrobi miejsce innym kompozycja. Co nie umniejsza jej wartosci. Ma silna wlasciwosc - promieniuje spokojem. Bardzo lagodzi.

[b:9f4c378e8d]02 Panic Room (remix)[/b:9f4c378e8d]
Szczerze mowiac, to nie mam nic przeciwko remixom. Wyszlo ciekawie, ale ja np zrobilbym to inaczej. I tu odzywa sie moja zazdrosc - dlaczego ten duecik mial szanse i dostal material studyjny w klocuszkach a ja nie.. ja tez chce! :Wink:


Chcialbym zaznaczyc, ze interpretacje utworow to tylko i wylacznie moja wyobraznia a opinie wiaza sie z indywidualnym gustem

Singiel robi duze wrazenie i spelnia swoja role - czuje ssacy glod, kiedy mysle o Rapid Eye Movement



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło