Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Najnowsza rozpiska Castle Party 2007. Strona: 1

Artykuł: Najnowsza rozpiska Castle Party 2007

Najnowsza rozpiska Castle Party 2007 Wysłany: 2007-06-05 08:12

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

No i jak widać ploty, jakoby nie miało być imprez czwartkowych w Hacjendzie na szczęście okazały się nieprawdziwe :twisted:
Jeszcze "tylko" załatwić jakieś kwatery na nocleg, a można się już szykować :D

Proponuję 1 spotkanie DarkPlanetowiczów w czwartek o 21 na ryneczku lub gdzieś pod Hacjendą? ;>


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-05 09:29

spotkanie?...ja tam chętnie, czemu by nie hehe...Tylko skąd będę wiedział czy ten ludek to z DP czy nie z DP :roll: :wink:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 09:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

obczaj galerię :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-05 09:45

[quote:7241623144="minawi"]obczaj galerię :wink:[/quote:7241623144]

Tja... :lol: i wydrukuję sobie i stworzę teczki osobowe haha :twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 10:29

[quote:38a6159784="Semjan"]spotkanie?...ja tam chętnie, czemu by nie hehe...Tylko skąd będę wiedział czy ten ludek to z DP czy nie z DP :roll: :wink:[/quote:38a6159784]

my Ci powiemy, baranku :twisted: :P



Wysłany: 2007-06-05 10:36

[quote:bcf3402b28="SCHWEIGENDE"][quote:bcf3402b28="Semjan"]spotkanie?...ja tam chętnie, czemu by nie hehe...Tylko skąd będę wiedział czy ten ludek to z DP czy nie z DP :roll: :wink:[/quote:bcf3402b28]

my Ci powiemy, baranku :twisted: :P[/quote:bcf3402b28]

Wy?...tzn kto?...niby to pijane grono :twisted: z busika haha:)

b.t.w ja biorę z sobą książki do poczytania podczas jazdy :)

Może by tak.... 8) jakieś karteczki albo przywieszki haha. Zresztą zapmniałem, że Ty Droga Schwei jako zapalony wędkarz napewno wyłowisz nas wszsytkich z tłumu...mrrrrr :wink:

b.t.w wole być Mr koszerny niż baranek :twisted: :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 11:33

[quote:e2c2c7266d="noone81"]Ludziki kochane! Kasiu - roztrzepana Adminko! My juz mamy temat o CP :)
Tutaj: http://www.darkplanet.pl/Castle-Party-2007-968_375.html#68263

:)[/quote:e2c2c7266d]

a może dyskusję z tamtego przeniesiemy tu?


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 11:44

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

W końcu będę miała możliwość poznania darkplanetowiczów :)


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2007-06-05 12:19

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:e013fde588="noone81"]Ludziki kochane! Kasiu - roztrzepana Adminko! My juz mamy temat o CP :)
Tutaj: http://www.darkplanet.pl/Castle-Party-2007-968_375.html#68263

:)[/quote:e013fde588]

Noone, doskonale wiem, że jest taki temat, ale z powodu niewysłowionej ilości off-topów trudno się już w nim znalezc. Poza tym jak sama nazwa mówi - to jest dyskusja do artykułu, więc może zatem skupmy się na tym - sama zaczęłam pisać już, że cieszę się, iż plotki na temat niezaistnienia imprezy czwartkowej w Hacjendzie, okazały się fałszywe :twisted:

Nie wiem jak Wy, ale ja o wiele bardziej wolę Hacjendę niż Sorento... Sorento jest dla mnie jakieś takie...suche :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-05 13:35

[quote:91fc38eb9c="minawi"]
Nie wiem jak Wy, ale ja o wiele bardziej wolę Hacjendę niż Sorento... Sorento jest dla mnie jakieś takie...suche :wink:[/quote:91fc38eb9c]

a mnie tam wszystko jedno...nie knajpa się liczy, a ludzie, gdyż Oni tworzą ,,klimat". Minawi:) jak za sucho to polejemy odpowiednio :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 13:47

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

[quote:b406ac9cbd="Semjan"][quote:b406ac9cbd="minawi"]
Nie wiem jak Wy, ale ja o wiele bardziej wolę Hacjendę niż Sorento... Sorento jest dla mnie jakieś takie...suche :wink:[/quote:b406ac9cbd]

a mnie tam wszystko jedno...nie knajpa się liczy, a ludzie, gdyż Oni tworzą ,,klimat". Minawi:) jak za sucho to polejemy odpowiednio :lol:[/quote:b406ac9cbd]

Ja też wolę H., ale racja - polać możemy i S.! :twisted:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2007-06-05 19:11

No wlasnie, w busiku moze byc tak ciekawie, ze nikt nie bedzie mial ochoty pic :lol:



Wysłany: 2007-06-05 19:20

[quote:166a71259e="kontragekon"]No wlasnie, w busiku moze byc tak ciekawie, ze nikt nie bedzie mial ochoty pic :lol:[/quote:166a71259e]


:arrow: Gekon
:lol: normalnie rzuciłaś mnie na kolana! :twisted: :lol: już się boje tego co miałaś na myśli gekonku

:arrow: Regis .....ok nachmielone zwracam honor :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 19:20

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:4a4b0b3827="noone81"][quote:4a4b0b3827="minawi"]...Poza tym jak sama nazwa mówi - to jest dyskusja do artykułu, więc może zatem skupmy się na tym...[/quote:4a4b0b3827]

Słuszna uwaga Kasiu. I przyznaję Ci racje pełną gębą.

Jednak ja mam tez pewną uwagę. Ta dyskusja nie podczepiła sie pod żaden artykuł (i tu apel do Łojca Derektora) znaczy, linijka [color=red:4a4b0b3827]Dyskusja do wadarzenia:[/color:4a4b0b3827] na górze tematu jest pusta :P[/quote:4a4b0b3827]

No właśnie, chyba nawet Eskimosi w Afryce nie wiedzą czemu się temat nie podczepił 8O


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-05 20:05

[quote:2ea1e3069b="Semjan"][quote:2ea1e3069b="kontragekon"]No wlasnie, w busiku moze byc tak ciekawie, ze nikt nie bedzie mial ochoty pic :lol:[/quote:2ea1e3069b]

:lol: normalnie rzuciłaś mnie na kolana! :twisted: :lol: już się boje tego co miałaś na myśli gekonku

[/quote:2ea1e3069b]

Jak to co:
'' Będę doktorem, będę doktorem, będę Was badać z tyłu i z przodu, pokażę Wam tylne siedzenie... busika? '' ... i takie tam sprawy :twisted: :lol: 8O

A w ogóle o co Ty mnie podejrzewasz, Semjanie? :oops: Ja umiarkowanie przyzwoity gekon jestem :roll:



Wysłany: 2007-06-05 20:22

Ty będziesz śpiewał, badać będę ja :!: To chyba sprawiedliwy podział obowiązków? :roll: :lol:



Wysłany: 2007-06-05 20:28

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

A ja bym Was kochani prosiła o nierobienie OFFTOPA :!:

Chcialąbym, żeby można normalnie się w końcu powymieniać spostrzeżeniami na temat wykonawców i miejsc związanych z tegorocznym CP.

USzanujcie to :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-06-05 21:19

:arrow: Minawi.......my właśnie o tegorocznym CP nadajemy :o Pierwszy punkt związany z CP od którego zaczynamy to BUSIK kolorowy, wymieniamy się spostrzeżeniami na jego temat :lol: :lol:

:arrow: Regis....no dobra masz mnie :lol: nie wiem co Ci rzec Kolego:)

:arrow: Dr...karniaki??!! To brzmi jak grożba, a co najmniej pojedynek w słońcu na jednej z tych autostrad made in USA.
A poważnie mówiąc...z Tobą i Regisem napić się...to zapewne przyjemność dla mnie będzie niewymowna:) i mam nadzieję, ze stanowić ten zacny czyn będzie Prolog dla CP :twisted:

:arrow: Gekon...przerażasz mnie! Chyba się normalnie zakorkuję tu i tam i zapakuje w celafon trudno odpakowywalny buhaha...żadnych gumowych rękawic, skłonów i odkaszlnięć sobie nie życzę :twisted:

Dobra to o czym mieliśmy pisać?? :roll: :cry:

UWAGA!! news z ostatniej chwili :) Właśnie na gg sie dowiedziałem, ze mnie zabije jedna osoba za tego offtopa...dżizasss! Ja nie chcę umierać :cry: Obiecuję poprawę...snap..snap <ociągam nosem>


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-06-05 23:05

Hehehehe panie Doktorku pamiętaj, że w tym busie to ja jeszcze będę więc ekipa do nachmielenia będzie spora :D ! Regis szykuj "herbatkę" na drogę :twisted: !!! Gekonku czekam na badanie migdałków hehehehehe!!!
Ale żeby offtopów nie było. Sam układ koncertów jest dość dobrze dobrany. W sobotę dokładnie tak jak lubię: wejście na zamek ok 16 - 16:30 (głównie na Miguel & Living Dead). Potem ok. 20 mały "spadalski" na rynek w celu spożycia czegoś tańszego niż na zamku. I powrót ok 22 na główną atrakcję (jak wiadomo Diary of Dreams).
W niedzielę natomiast jest troche gorzej. Najpierw będę szedł na Cemetery Of Scream ale później :? (od baaaarrrdzo oczekiwanego przeze mnie NFD) aż do końca to nie wypada opuścić żadnego zespołu. Cóż, której kapeli nie zobaczę "wyjdzie w praniu" :wink: .


Keep Talking...


Wysłany: 2007-06-06 00:22

[quote:cc3b500630="SzalonyKapelusznik"]
Gekonku czekam na badanie migdałków hehehehehe!!![/quote:cc3b500630]

Migdałki niech Ci doktor zbada :twisted: Lub huju łont :D
Póki co, to bolą mnie moje... :roll: Będę chyba musiała zagarnąć naszego Dokt[b:cc3b500630]ó[/b:cc3b500630]ra dla siebie... przynajmniej na czas rekonwalescencji :lol:

Kapeluszniku, ale obiecanego 'brudziowego' buziaka w końcu dostaniesz :oops: Tylko teraz to naprawdę nie wiem, gdzie Ci go mam wymierzyć... (a raczej w jakim miejscu w Bolkowie :lol: , bo miejsce na Twoim ciele może jakieś znajdę, obstawiam policzek). Chyba zatem w przybytku z napisem TOI-TOI, żeby oddał klimat toalety w Bazylu :wink:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło