Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wprowadzamy ranking na DP. Strona: 1

Artykuł: Wprowadzamy ranking na DP

Wprowadzamy ranking na DP Wysłany: 2007-05-22 23:28

lichu666 (Bicz)
lichu666
Posty: 1
Piotrków Kujawski

system punktacji, generalnie ciekawe rozwiazanie jednak czemu ma służyć? skoro zalogowałem sie na Waszej stronie chciałbym wiedzieć kto mnie ocenia. troche żartem ostatnio oceniali mnie kilka lat temu w szkole średniej i było to traumatyczne doświadczenie... nie chce go powtarzać :twisted:


Bóg nie stworzył człowieka, to człowiek stworzył Boga...


Wysłany: 2007-05-23 01:03

Ranking na forum, to od kilku dobrych lat internetowa 'tradycja'
Nie jest to system oceniania, a jedynie zabawa, ktora ma jednak wskazac na (czasami) istotna rzecz - czy dany uzytkownik jest nowy czy jest starszym bywalcem forum.

Nie sadze, zeby ktokolwiek ocenial Cie po przypisie pod twoim nickiem. Kazdy, kto troche sobie posiedzi na forum i tak zdobywa prywatna, subiektywna, jednostkowa opinie od userow.

Ba, niektorych to juz po temacie da sie poznac :D

P.S. Zgodnie z psychologia spoleczna, ktora jestes zainteresowany, jesli chodzi juz o jakakolwiek ocene uzytkownika, to jestes na nia skazany gdy zamiescisz zdjecie, badz wypiszesz kapele, dopiskiem wiec nie masz co sie przejmowac



Nie wiem... Wysłany: 2012-01-07 14:08

Dla mnie to trąci jakimiś chorymi portalami typu fotka.pl, naszaklasa itp. Zupełnie niepotrzebne. Założyłem tu profil, głównie po to by wypowiadać się na temat muzyki, znajdować nowe inspiracje, nie po to by zbierać punkty jakkolwiek ma to być rozumiane.
Zająłbym się raczej dawno nieaktywnymi kontami i osobami które po spędzeniu na forum kilku lat mają oddane jednego...dwa posty.


"Wolność, Prawda, Stal"


ups, ale przypał Wysłany: 2012-01-08 17:04

Grzebałem w tematach płytowych, nie zwróciłem uwagi na datę, a że akurat mnie to zainteresowało i przykuło uwagę...myślałem że to aktualne hahahahahahahah:D


"Wolność, Prawda, Stal"


Wysłany: 2012-01-08 21:13

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

a czym te konta Wam przeszkadzają? jakąś konkurencję Wam robią?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-01-08 22:11

A ja tam lubie dostawac najwyzsze oceny od ładnych lasek :P To łechce moje ego :P Proznosc to cecha ktorej ciezko sie wyzbyc... Aaa i wcale nie jest taka zla byle wszystko z umiarem a to ze jestem przystojny wiem od dawna i nie musze sobie niczego udowadniac pozycja w rankingu hehe.


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2012-01-08 22:25 Zmieniony: 2012-01-08 22:32

[quote:37b9cc2448="Demonika"]Zaśmiecają tylko. Nie wiem po co mają być. [/quote:37b9cc2448]
Co zaśmiecają? Skoro ktoś zakłada konto tzn. że miał w tym jakiś interes. Niektórzy założyli je gdy jeszcze nie było możliwości samoręcznego usunięcia ich. Potem z jakiś powodów czyścili profile i więcej na stronie się nie pojawiali. I te konta są gdzieś na końcu rankingu. Ponawiam pytanie: co i w jaki sposób zaśmiecaja.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2012-01-08 23:43

To, że ktoś nie udziela się w jakiś tematach nie oznacza że tu nie zagląda. Teraz pytanie kiedy usuwać konta wg was? Wtedy jeśli kogoś nie było przez jakiś czas, czy ma po prostu zbyt mało postów napisanych?


Do wszystkiego trzeba dorosnąć.


Wysłany: 2012-01-09 00:52

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

całe szczęście nie decydują o tym Ci, którzy kiedykolwiek chodzili do gimnazjum...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2012-01-19 18:48 Zmieniony: 2012-01-19 18:49

W sumie po co wprowadzać coś nowego,skoro stare stopniowanie DP się sprawdza?
Zauważyłam,że stopniowanie 'dobiera się' pod klimat[tak,dziko to brzmi,ale bynajmniej tak to wszystko wygląda] forum-od tylu do tylu punktów jest jakaś ranga[np.szeregowiec,pułkownik,generał itd.].
A jakie macie propozycję zmiany? Pentagramy,nietoperze jako wskaźnik częstości pobytu na portalu czy cuś?


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2012-01-21 19:20

[quote:96d901a6ac="CatGirl"][quote:96d901a6ac="corpsex"]A ja tam lubie dostawac najwyzsze oceny od ładnych lasek :P To łechce moje ego :P Proznosc to cecha ktorej ciezko sie wyzbyc... Aaa i wcale nie jest taka zla byle wszystko z umiarem a to ze jestem przystojny wiem od dawna i nie musze sobie niczego udowadniac pozycja w rankingu hehe. [/quote:96d901a6ac]

Obawiam się, że nie zrozumiałeś o czym jest temat tu nie chodzi o oceny pod fotkami. Ego widze na każdym zdjęciu, potrzeba zbierania pochwał aż bucha z tych zdjęć hehe.

A jeśli chodzi o rankingi, to na każdym forum są, i należy je traktować raczej żartobliwie:)Chociaż to co mamy na tym forum średnio mi się podoba, można by wprowadzić jakieś nowe stopniowanie. [/quote:96d901a6ac]
Kicius świetnie zrozumialem temat :) Czesto lubie poprostu prowokowac ludzi. temat jest o rankingu ogolnie a ja wtracilem swoje 3 grosze tylko. Proznosc to najczestszy grzeszek a ja swoja postawa bardziej jestem klaunem niz dziunia na wysokich szpilach w rozowym sweterku i miniowce. Pozdro!


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2012-04-14 17:41

w 100 procentach sie z toba zgadzam trąci nasz klasą takie zbierabnie punktów nie wiem po co...


,,Gotyk szuka tych, których dusze zasępia choroba marzenia..,,.Oscar Wilde


Wysłany: 2012-04-14 20:13 Zmieniony: 2012-04-17 12:20

Nasza klasa powstała w listopadzie 2006. Dark Planet poł roku wcześniej. Wiec nie wiem co czym jedzie


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-04-16 12:07 Zmieniony: 2012-04-16 12:08

[quote:d7fd4b5651="devil"]w 100 procentach sie z toba zgadzam trąci nasz klasą takie zbierabnie punktów nie wiem po co...[/quote:d7fd4b5651]

Rzeczywiście, straśnie naszoklasowe... Mnie za to coś tu trąci malkontenctwem... Każdy ma taki problem, jaki sobie wynajdzie



ranking Wysłany: 2016-01-20 21:23

Jestem na prawdę starym bywalcem strony, a niestety ranking mam tak słabiutki, jak młody.... Wiem... nie staram się. Kocham Was za to, że jesteście!


W zależności od sytuacji, motto zmienne bywa.


re: daniel690817 Wysłany: 2016-02-05 15:12

daniel690817 Napisał:
. Kocham Was za to, że jesteście!


Pozer!
Kochać to można cycki, hail 666!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło