Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wycięte z Aborcja. Strona: last

Wysłany: 2007-05-22 19:24

[quote:34e81ebc7d="Paskievicz"][quote:34e81ebc7d="frija"]miłość pokona wszystko... no piękne stwierdzenie, nie powiem... ale w prawdziwym życiu nie miłością się żyje...[/quote:34e81ebc7d]

pewnie że nie - patrząc tak na ludzi dookoła to widzę, że żyją głównie nie miłością, a ciężkim jebańskiem :idea:[/quote:34e81ebc7d]

o, szczęśliwcy :!: :twisted:



Wysłany: 2007-05-22 19:45

a moze tą miloscia powinnismy wlasnie zyc?



Wysłany: 2007-05-22 20:40

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

[quote:463ea8546c="Paskievicz"]pewnie że nie - patrząc tak na ludzi dookoła to widzę, że żyją głównie nie miłością, a ciężkim jebańskiem :idea:[/quote:463ea8546c]
widzisz to co chcesz widzieć...


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-05-22 21:33

Paskievicz, aż się ucieszyłam, że nie żyję gdzieś obok ciebie, bo wielki burdel, by mnie chyba przerażał :wink: ale skoro mówisz, że cały świat jest taki, to zaczynam się cieszyć, że tak rzadko opuszczam moją kawalerkę :wink:

a tak juz bez żartów... to chyba potrafisz rozróżnić, stwierdzenie, że nie żyje się samą miłością, a uznanie, że nie ma miłości, jest tylko jebanie. bo cytując mnie, chyba ci się coś pomyliło... poza tym mówiłam o miłości w związku z wypowiedzią Śnieżynki, co było związane z wychowywaniem niechcianego dziecka... najwidoczniej dla ciebie miłość znaczy tylko jedno...

bosh... dzien gadania/pisania ze wszystkimi o tym samym...aborcja, miłość, wychowanie... cholera... za dużo na jeden dzień :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-22 21:33

[quote:4d8a0c0bd1="Samurai"][quote:4d8a0c0bd1="Paskievicz"]pewnie że nie - patrząc tak na ludzi dookoła to widzę, że żyją głównie nie miłością, a ciężkim jebańskiem :idea:[/quote:4d8a0c0bd1]
widzisz to co chcesz widzieć...[/quote:4d8a0c0bd1]

a Paskievicz żyje najwidoczniej jebańskiem innych... bo ja jakoś tego zjawiska wokół siebie nie zauważam :twisted:



Wysłany: 2007-05-22 21:37

"a Paskievicz żyje najwidoczniej jebańskiem innych..."

to tak jak ja, tak kończą nauczyciele :twisted: :lol: :lol: :lol:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło