Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

cybORGY 10. Strona: 3

Artykuł: cybORGY 10

Wysłany: 2007-05-23 14:24

elektronik_tk (Bicz)
elektronik_tk
Posty: 117
Człuchów/Poznań

no i popieram tą wypowiedź w 99,(9)% :P



Wysłany: 2007-05-23 16:07

Impreza fajne, ale Bunuba jako lokal odpada - ciasnota, jeden kibel i jak sie nakopci to żyć nie idzie :P


.


Wysłany: 2007-05-24 15:10

No oki, ale lokal nie ma byc "fajny", tylko klientow przyciagac
Jak dla mnie to Bunuba moze byc, ale na kameralne imprezki typu Japan Party, a nie na imprezy electro :/


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi


Wysłany: 2007-05-24 15:15

mnie także Bunuba się podoba, poza tym są pozytywnie nastawieni do czegoś innego niż wszedobylska komercja (a to rzadkość), dlatego już nie tylko Cyborgy będzie tam się odbywało...



Wysłany: 2007-05-24 16:53

W Poznaniu gralem juz w okolo 10 klubach.I w Bunubie moim zdaniem jest bardzo dobrze.Parkiet jest w sam raz.Najwiecej ludzi na cyborgy w bunabie to okolo 130 osob i bylo jeszcze miejsce..Dodatkowo sprzet rowniez jest ok. Do tego naprawde sympatyczni ludzie to prowadza.Nie ma zadnych naciskow co do trwania imprezy itp...Ostatnio specjalnie dla nas kupili obraz przedastawiajacy ..'wampira',powiedzialem ze to nie do konca 'nasz' klimat,ale liczas sie rowniez dobre checi


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-05-24 16:55

Mi tez podoba sie Bunuba jako lokal do posiedzenia, miejsce na imprezy
a czy juz cos wiadomo kiedy nastepne Cyborgy?
no mam nadzieje ze tym razem frekwencja dopisze :D


Jedna nadzieja daje więcej siły niż dziesięć wspomnień. Marlena Dietrich


Wysłany: 2007-05-24 17:03

Nastepne cybORGY 16 czerwca.


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-05-24 17:31

Mówcie co chcecie, ale 1 kibelek to lekkie przegiecie :/ po pijaku tez niebezpiecznie jest wdrapywac sie po tych schodach, a nie daj Bog schodzic :P Ale i tak impreza zalezy od tego jacy ludzie przychodza :)


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło