Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wycięte z Eat me, Drink me... MM. Strona: last

Wysłany: 2007-05-08 17:29

[quote:28c3a16047="Vincent"]W imieniu wszystkich zirytowanych uzytkownikow, dziekuje Murderbydolly za ta wartosciowa lekcje.
Nie potrafie korzystac z wikipedii, nie mam tak doswiadczonej rodziny i nie zmieniam zdania w srodku rozmowy (bo na poczatku album byl genialny, a pozniej 'az tak mi sie nie podoba' i 'wincie Skolda, bo go nie trawie'. Zaloze sie, ze nawet faceta nie slyszales.

Poza tym, jak MM mogloby dac nowemu czlonkowi napisac caly material? I zrezygnowac z pieczy nad calym albumem? Jako fan MM powinienes wiedziec, ze to absurdalna wizja. Skad masz informacje o tak wyraznym wplywie odejscia Dity na Mansona? Nie rzucaj slow na wiatr i nie przypisuj autorowi wylacznie Twojej interpretacji.

Jak mozesz mowic 'jestes z nowej fali'? Jesli sluchalbym starego Mayhema i nowych Cradle to z jakiej fali bym byl? :D[/quote:28c3a16047]

1. nie korzystam z wikipedii...gratuluje jak masz tam swoje korzenie...pewnie tam sam piszesz...
2. czytam artykuły poświęcone temu... np. w czasopiśmie Roligstone...
3. nie zmieniam zdania...album mi sie podoba (wpływ na album Skolda - nie)
4. "nowa fala - Sweetdreamers" to odnosi sie do nowych fanów MM po wyjściu Sweet Dreams...
5. ale taka światła osoba jak Ty wie wszystko - prawda??? panie poirytowany użytkowniku???
6. jeśli nie masz nic innego do powiedzenia niż na temat to nie pisz...
7. widocznie coś Ci nie pasuje w mojej osobie...jak tak to prosze na priv...a nie tu...dziękuje za uwagę...pozdrawiam pana poirytowanego...


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2007-05-08 17:32

[quote:7d8e410d76="dr_Faustus"][quote:7d8e410d76="murderbydolly"]
powiem tyle: [b:7d8e410d76]"veritas odium parit, obsequium amicos"[/b:7d8e410d76][/quote:7d8e410d76]

A mnie uświadom - jak to się ma do tego co żem napisał? Bo jakoś nie mogę tego powiązać...Tylko zlituj się i nie tłumacz mi tego na polski...

P.S. Nie wiem skad tyle irytacji, Vince nikogo nie obraził. To jest forum o muzyce i kazdy ma prawo powiedziec co mysli na temat danej plyty. Poza tym nigdzie nie zauwazylem, aby Vincent miał pretensje do kogokolwiek o to, że plytą MM sie zachwyca...
Aha no i o ile mnie pamiec nie myli to powinno być:
"obsequium amicos, veritas odium parit" - tak więc jeśli juz uzywasz sentencji łacinskich to prosze z pomyslunkiem...[/quote:7d8e410d76]

:lol:


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2007-05-08 19:46

murder, dalej nie odpowiedziales sensownie na pytania.
Poza tym, jak fala mozna nazwac wydanie nastepnych plyt przez Mansona (jak i kogokolwiek, bo 'nowa fala' w muzyce, to pewna gwaltowna zmiana, trend, za ktorym idzie wiekszosc. przykladowo - pojawienie sie nu metal czy przemiany norweskiego black metalu), zwlaszcza, ze od Lunchboxow, od poczatku kariery zespol dazyl do jednego celu w swojej muzyce

Bardzo Cie nie lubie, bo podkradales mi zawsze pomysly na zakladanie takich tak tytuowanych topicow

to jak z tym tragicznym romansem, skoldem i gotyckimi falami mansona? poserfujemy? :D



Wysłany: 2007-05-08 19:53

kogoś chyba laleczki zabiły na amen, że ani słychu, ani widu odpowiedzi na cokolwiek... czyżby strach przed dyskusją? czy może ucieczka przed "nową falą" <buahahaha> ?


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-08 19:58

[quote:e681614a18="frija"]kogoś chyba laleczki zabiły na amen, że ani słychu, ani widu odpowiedzi na cokolwiek... czyżby strach przed dyskusją? czy może ucieczka przed "nową falą" <buahahaha> ?[/quote:e681614a18]

dajcie chlopakowi czas, podobno neostrada nawala :D



Wysłany: 2007-05-08 20:03 Zmieniony: 2007-05-08 20:17

[quote:b4c4ab133f="frija"][quote:b4c4ab133f="murderbydolly"][quote:b4c4ab133f="frija"]właśnie usłyszałam w radio ten jego nowy kawałek... i wywołał we mnie taką samą irytację jak każdy poprzedni (no oprócz coveru sweet dreams). ale... co kto lubi... wam się na pewno podoba[/quote:b4c4ab133f]

bo jesteś z "nowej fali" tzw. SWEETDREAMERS... a więc słodka marzycielko jeśli chodzi Ci o Heart-Shaped Glasses - to mi też sie nie podoba...denne trochę...(jak wspomniałem o muze wińcie Skolda - Manson dał mu wolną rękę...co wyszło jak słychać)

Mansona słuchać od Sweet Dreams...to nie poważne...Lunchbox...The Dope Show...Reflecting God...1996...i wiele innych to jest cała esensja...[/quote:b4c4ab133f]

przesłuchiwałam kiedyś mansona i mi się nie podobało... sweet dreams w oryginale zaliczam do moich ulubionych piosenek, więc stąd podoba mi się także cover. stwierdzenie o mnie jako o jakieś "nowej fali" fanów mansona jest żałosne, bo od samego poczatku tego człowieka nie trawię, obojętnie na jakim etapie muzycznym był. dla mnie nową falą są fani MM, Hima, czy 69 eyes-a do tych można zakwalifikować właśnie ciebie...[/quote:b4c4ab133f]

... ja muzyki słucham dla muzyki...co ma HIM i 69 do MM...???tak sie składa że mam muzyczne ukierunkowanie swoich zainteresowań i zdolności...i nie patrze czego słucham tylko jak co jest grane...ale to kwestia tak wyszukanego gustu muzycznego jak twój - pewnie kochasz wirtuozerie NIGHTWISHA czy jak to sie shitstwo pisze...

Vincent napisał(a):
frija napisał(a):
kogoś chyba laleczki zabiły na amen, że ani słychu, ani widu odpowiedzi na cokolwiek... czyżby strach przed dyskusją? czy może ucieczka przed "nową falą" <buahahaha> ?


dajcie chlopakowi czas, podobno neostrada nawala Very Happy


nie mam czasu tu siedzieć i nawijać jak pojebany...jak wy...postarajcie sie bardziej ale w oddzielnym temacie...chętnie wejdę i sie pokłócę z takimi poirytowanymi użytkownikami forum...


PS. jutro mnie czeka kolos z matmy wiec idę spędzić mały romansik z analizą matematyczną... VINCENT twój żart jest zajebisty...ale sie uśmiałem...


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2007-05-08 20:16

zdąrzyłam przeczytać wykasowany wpis i chciałabym powiedzieć, że osoba taka jak ty nie ma prawa mówić o mnie, że jestem pojebana, tak samo o innych użytkownikach. rozumiem gdybyś mnie w jakikolwiek sposób znał, to może, ale nic o mnie nie wiesz i nie życzę sobie obelg kierowanych pod moim adresem. bo to, że wyrażam swoją opinię na temat "wielkiego" Mansona i jest ona niezgodna z twoją, wcale nie świadczy o tym, że niby pojebana jestem!!

cóż za ironia...nigdy nie wypowiedziałam się pierwsza na temat tego, co kto słucha, a zawsze mi się obrywa... już nawet własnego zdania nie można powiedzieć 0_o

a co ma MM, Him i 69 eyes wspólnego... dla mnie mają dużo... dla mnie jest to takie samo g****.
i chciałabym zauważyć, że nie oceniam ludzi słuchających tej muzyki, tylko odbiór takowej przeze mnie. wszelkie najazdy na twoją osobę są spowodowane nazwaniem mnie "nową falą" fanów mansona i nazwaniem mnie pojebaną.

(mam nadzieję, że mod da chociaż szansę przeczytania przez zabitego laleczkami tego komenatrza... )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-08 20:22

[quote:fa34155fe6="frija"]zdąrzyłam przeczytać wykasowany wpis i chciałabym powiedzieć, że osoba taka jak ty nie ma prawa mówić o mnie, że jestem pojebana, tak samo o innych użytkownikach. rozumiem gdybyś mnie w jakikolwiek sposób znał, to może, ale nic o mnie nie wiesz i nie życzę sobie obelg kierowanych pod moim adresem. bo to, że wyrażam swoją opinię na temat "wielkiego" Mansona i jest ona niezgodna z twoją, wcale nie świadczy o tym, że niby pojebana jestem!!

cóż za ironia...nigdy nie wypowiedziałam się pierwsza na temat tego, co kto słucha, a zawsze mi się obrywa... już nawet własnego zdania nie można powiedzieć 0_o

a co ma MM, Him i 69 eyes wspólnego... dla mnie mają dużo... dla mnie jest to takie samo g****.
i chciałabym zauważyć, że nie oceniam ludzi słuchających tej muzyki, tylko odbiór takowej przeze mnie. wszelkie najazdy na twoją osobę są spowodowane nazwaniem mnie "nową falą" fanów mansona i nazwaniem mnie pojebaną.

(mam nadzieję, że mod da chociaż szansę przeczytania przez zabitego laleczkami tego komenatrza... )[/quote:fa34155fe6]

przeczytaj sobie dokładnie co napisałem lalunia i sie odpier*** wypowiedziałaś sie i dziękujemy kurrwa mać...jak was to chuj obchodzi to po kurwe nędze sie wypowiadacie...jest temat i kurrrwa trzymajcie sie go ja pierdole!!!coś krzywo napisane??? Marilyn Manson - to kurrrwa temat...widzę że sporo aroganckich i zarozumiałych osób jest na tym forum!!!nie wiem w czym tak naprawdę uznajecie swoją wyższość???

PS. nie powiedziałem że jesteś pojebana...powiedziałem to do tych co powinni to zrozumieć...ale jak sie poczułaś urażona to chyba coś znaczy że z Tobą nie tak???


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2007-05-08 20:26

[quote:b7d214088f="murderbydolly"][quote:b7d214088f="frija"]zdąrzyłam przeczytać wykasowany wpis i chciałabym powiedzieć, że osoba taka jak ty nie ma prawa mówić o mnie, że jestem pojebana, tak samo o innych użytkownikach. rozumiem gdybyś mnie w jakikolwiek sposób znał, to może, ale nic o mnie nie wiesz i nie życzę sobie obelg kierowanych pod moim adresem. bo to, że wyrażam swoją opinię na temat "wielkiego" Mansona i jest ona niezgodna z twoją, wcale nie świadczy o tym, że niby pojebana jestem!!

cóż za ironia...nigdy nie wypowiedziałam się pierwsza na temat tego, co kto słucha, a zawsze mi się obrywa... już nawet własnego zdania nie można powiedzieć 0_o

a co ma MM, Him i 69 eyes wspólnego... dla mnie mają dużo... dla mnie jest to takie samo g****.
i chciałabym zauważyć, że nie oceniam ludzi słuchających tej muzyki, tylko odbiór takowej przeze mnie. wszelkie najazdy na twoją osobę są spowodowane nazwaniem mnie "nową falą" fanów mansona i nazwaniem mnie pojebaną.

(mam nadzieję, że mod da chociaż szansę przeczytania przez zabitego laleczkami tego komenatrza... )[/quote:b7d214088f]

przeczytaj sobie dokładnie co napisałem lalunia i sie odpier*** wypowiedziałaś sie i dziękujemy kurrwa mać...jak was to chuj obchodzi to po kurwe nędze sie wypowiadacie...jest temat i kurrrwa trzymajcie sie go ja pierdole!!!coś krzywo napisane??? Marilyn Manson - to kurrrwa temat...widzę że sporo aroganckich i zarozumiałych osób jest na tym forum!!!nie wiem w czym tak naprawdę uznajecie swoją wyższość???

PS. nie powiedziałem że jesteś pojebana...powiedziałem to do tych co powinni to zrozumieć...ale jak sie poczułaś urażona to chyba coś znaczy że z Tobą nie tak???[/quote:b7d214088f]

[color=red:b7d214088f]PROSZĘ PISAĆ NA TEMAT!!!!![/color:b7d214088f]


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2007-05-08 20:31

[quote:90f7e6ad18="murderbydolly"]
przeczytaj sobie dokładnie co napisałem lalunia i sie odpier*** wypowiedziałaś sie i dziękujemy kurrwa mać...jak was to chuj obchodzi to po kurwe nędze sie wypowiadacie...jest temat i kurrrwa trzymajcie sie go ja pierdole!!!coś krzywo napisane??? Marilyn Manson - to kurrrwa temat...widzę że sporo aroganckich i zarozumiałych osób jest na tym forum!!!nie wiem w czym tak naprawdę uznajecie swoją wyższość???

PS. nie powiedziałem że jesteś pojebana...powiedziałem to do tych co powinni to zrozumieć...ale jak sie poczułaś urażona to chyba coś znaczy że z Tobą nie tak???[/quote:90f7e6ad18]

Jestem zirytowany i zniesmaczony, ale nie zachowuje sie jak nierozgarniety dzieciak, bluzgajac wszystkim

Zwracam sie do moderatora/administratora o wydalenie z forum Pana murderbydolly. Mysle, ze dodatkowa argumentacja nie jest potrzebna.



Wysłany: 2007-05-09 06:33

ja bym powiedział że co poniektórym użytkownikom nie chodzi o muzykę tylko o moją osobę...bo szczerze leje na to czy ktoś powie że manson to shit - jego zdanie...(sam Manson powiedział kiedyś że jeśli coś ma samych wrogów - to jest to fałszywe)...jeśli coś do mnie macie piszcie na priv...

dziękuje za interwencje moderatora/administartora minawi...i przepraszam za moją dość wulgarna wypowiedź...ale irytuje mnie takie zachowanie do granic mojej cierpliwości...


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło