Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Anioł. Strona: 1

Artykuł: Anioł

Anioł Wysłany: 2007-05-08 12:56

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Czy jest w Polsce jakaś kobieta, która nie napisała wiersza pt. "Anioł"?


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2007-05-08 13:06

Czegos tu chyba nie rozumiem...autor to przeciez mezczyzna



() Wysłany: 2007-05-08 16:03

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Tym bardziej mnie to niepokoi. Białe dusze ubrane na czarno i niedostatek invencji twórczej.


Chosen by death don't disagree.


odpowiedż Wysłany: 2007-05-08 18:04

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

To była metafora. A rzeczywiście to niepokoi mnie wtórność i szablonowość poezji tworzonej przez polską młodzież. Oryginalny tytuł jest już zachętą do przeczytania. A tymczasem spotykam się wciąż z tytułami typu Anioł, Dusza, Zagubienie, Cmentarz...

Absolutnie nie uczepiłem się akurat Twojego wiersza, ale po zobaczeniu po raz setny takiego samego tytułu wreszcie eksplodowałem.


Chosen by death don't disagree.


Re: Anioł Wysłany: 2007-05-08 18:07

[quote:f4aecaf828="AbrimaaL"]Czy jest w Polsce jakaś kobieta, która nie napisała wiersza pt. "Anioł"?[/quote:f4aecaf828]

nooo jest... mianowicie ja:D


Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie.


Anioł Wysłany: 2007-05-08 18:43

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

na przykład "Kurz Czerwieni"


Chosen by death don't disagree.


:P Wysłany: 2007-05-08 20:02

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Teraz będą się chwalić kto napisał, a kto nie. :x


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2007-05-11 09:35

pytanie było "czy jest..", otóż jest sporo takich osób, między innymi ja. Może po prostu ludziom chwilami brakuje polotu i nie stać ich na nic więcej jak kolejne "anioły", "serca", "miłość" itp. :lol: . Smutne, że w tej chwili wiele jest kopiujących a mało ludzi twórczych. "Twórczość" objawia się niekiedy jedynie postawieniem nagiej kobiety na scenie obok łopaty,czy jakiegokolwiek innego pasującego tu pozornie przedmiotu i udawanie że to jakaś głębsza metafora blablabla...



Wysłany: 2007-05-12 14:52

Nie zwracając już uwagi na tytuł wiersza, nie przypadł mi do gustu. Sam DokładniE nie wiem, co mi w tym nie pasuje, lecz najbardziej przeszkadza moim zdaniem ta szablonowość. Jak dla mnie: 3



Ha ha Wysłany: 2007-05-26 16:40

Styna (Bicz)
Styna
Posty: 3
słubice (lubuskie)

ja nie napi8sałam anioł :P Ino cosik w podobie ale co tam :D


Od smutków życia są dwie ucieczki- muzyka i przyjaciel.....


Anioł Wysłany: 2007-06-20 12:22

Mnie się podoba, forma rzeczywiście banalna, ale bardzo życiowa tematyka - dotyczy każdego. Wniosek - poćwiczyć po prostu


Nie mogę i nikt inny nie może nauczyć Cię życia. Ale wiem jedno, życie każdego jest jak walka dwóch wilków. Jeden wilk jest dobry i szlachetny, a drugi zły... Zwycięży ten, którego będziesz karmić.


Wysłany: 2007-08-03 11:37

mi tam sie podoba ten wiersz:) :D


*..Nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zasłużyli..*


Wysłany: 2008-01-05 20:18

ja rowniez nie napisalam wiersza pt "Aniol", ale wszytsko przede mna.......... :lol: joke :wink:
pozdrawiam ......moj pierwszy post 8)


"Umierać bez miłości , kochać przez śmierć"


Wysłany: 2008-01-28 16:22

[quote:a9a36bb25c="freya_blathin"]Czegos tu chyba nie rozumiem...autor to przeciez mezczyzna[/quote:a9a36bb25c]

Przepraszam, a wiesz,co to jest fikcja literacka?I że NIE UTOŻSAMIA SIĘ AUTORA Z TYM,CO PISZE?Tego chyba w podstawówce już uczą..



Wysłany: 2008-01-28 16:28

Nieudany czas

Niedoszłego anioła

Na drodze przebaczenia


Nie rozumiem,czemu nieudany czas?Jakiego niedoszlego anioła?I skąd tu nagle przebaczenie?Chyba nie dlatego,że ładnie brzmi..?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło