Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

O latexie i nie tylko (wyciete z CP '07). Strona: last

Wysłany: 2007-04-30 18:25

[quote:5667308232="SzalonyKapelusznik"]Jedź jedź naprawdę warto. Jeśli nie na same kapele to chociaż dla samego klimatu i (co dla kobiet bardzo ciekawe) pokazu mody hehehe.[/quote:5667308232]

Nie tylko dla kobiet


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-04-30 21:40

bo Castle Party to jak feszyn tiwi.
Ogladasz rewie mody przy muzyce.

Wystep sponsoruje firma goplana, ktora udostepnia naszym cybergotom sreberka ze smakowitych tabliczek i Multipex, producent najbardziej wytrzymalem tasmy klejacej.


oj, bedzie mnie kosztowac ten post.. :twisted:



Wysłany: 2007-05-03 10:55

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Ja ich tam podziwiam za najwyższe stadium masochizmu. W lateksie rozumiem jeszcze na wiosnę czy jesienią, ale latem to nikt o zdrowych zmysłach by w lateks nie wskoczył ... szczególnie włuczyc się w tym po CP


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-05-03 11:02

do jasnej cholery, czy temat lateksu na DP nigdy się nie skończy?

nikt wam w nim nie każe chodzić, więc co was to obchodzi? lateks w lecie... tak samo glany w lecie... gorąco a zapewne większość z was w nich chodzi. i co? z was też się śmiać? no bo nie wiem, z czego wielkie haloo.


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-05-03 11:19

Hehe, brawo Frija. Ja tam w lateksie co prawda latem nie chodzę ale w glanopodobnym obuwiu to już jak najbardziej. :D A sk0ro komus kto chodzi w lateksie nie przeszkadza upał to nie rozumiem czego się tu czepiać.


Wredne, złośliwe i uparte bydlę. ;-)


Wysłany: 2007-05-03 11:43

[quote:091d9ffa4d="Paskievicz"]latex w lecie brzmi jak gówno 8)

a co do cyber to są tak na prawdę elektrycy amatorzy

do swoich dredów z mielonego azbestu przyczepiają białe rurki do izolacji przewodów elektrycznych, ciała mają najczęściej owinięte taśmą izolacyjną, do tego dochodzą 15 cm wysokości gumowe koturny jakby bali się porażenia prądem z jakiejś podejżanej dresiarskiej kałuży[/quote:091d9ffa4d]

heh mysle,ze ten cytat swiadczy o ograniczeniu umyslowym


a co do latexu mi on tez latem wieczorkiem nie przeszkadza poza tym jest bardzo efektowny i sexi



Wysłany: 2007-05-03 14:34

I po cóż wam ta kłótnia nierozumiem...kijem i tak rzeki nie zawrócicie!!!!
Ostatnio słyszałem ciekawę określenie na gotyk tzn "grupa estetyczna"...coś w tym jednak jest. Po co zabijać różnorodność. Osobiście nie jestem zwolennikiem wszelakiego rodzaju latexu ale nie powoduje to u mnie zapalenia!!!!

Niestety Paskiewiczu swoim postem nie pokazałeś się nader inteligentnie i tu poprę słowa Fastusa.

Nie potrzebna dyskusja, która prowdzi do nikąd...bo nie można rozważyć do końca spraweidliwie gdzież waga gotyku jako "gatunku" leży więc pozostawmy jego różnorodność w spokoju i nauczmy się tolerancyjnie spoglądać na innych.



Wysłany: 2007-05-03 17:32

humor masz kiepski .. zadna z twoich wypowiedzi mnie nie rozsmieszyla,a raczej podzialala jak plachta na byka ..



Wysłany: 2007-05-03 17:36

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:805e60f88b="alphar"]z moich osobistych obserwacji - wieczorem kiedy sie robi chłodniej spokojnie nawet w lecie można wskoczyć w lateks, A CASTLE PARTY to głównie impreza NOCNA, więc o co chodzi?[/quote:805e60f88b]
Ja tam i tak w moja jedyną lateksową spódnice latem nawet w nocy nie wskakuje ...


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-05-03 18:03

[color=violet:0d0fa7cb18]Kłótni na temat lateksu i cyber mieliśmy już dostatek. Dalsze już nie będą tolerowane. Ludzie wsadźcie głowe między drzwi, trzy razy energicznie je zamknijcie to może Wam ulży. Jeśli lateks się kamuś nie podoba to nie musi go wkładać, nie musi też prowadzić bezsensownych sporów na ten temat. Jeśli pojawi się argument wolności wypowiedzi to oczywiście takowa istnieje - ale w odpowiednim do tego temacie. Tutaj rozmawiamy o CP 2007 a nie o modzie i upodobaniach!!![/color:0d0fa7cb18]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło