Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

bajka zimowa. Strona: 1

Artykuł: bajka zimowa

bajka zimowa Wysłany: 2007-04-30 21:55

to kolejny juz Twój wiersz, który dociera do mnie bardzo wyraźnie. Przeczytałem ich kilka i moge powiedzieć, że według mnie bardzo ciekawie potrafisz pisać, masz swój styl ubierania myśli, tworzenia obrazów. Szukasz swoich własnych słów - nie zauważyłem u Ciebie wyświechtanych, potocznych okresleń - taki powiew świeżości, który ja odbieram bardzo pozytywnie. :)
Tak z ciekawości jeśli mogę - od dawna piszesz? Próbowałaś swoich sił w konkursach? Czy traktujesz to tylko jako swego rodzaju hobby?
Pozdrawiam
Blady


no pain - no gain


Wysłany: 2007-04-30 22:10

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Milo mi, ze podoba Ci się to, co piszę:) A odpowiadając na pytanie, pierwszy wiersz napisałam chyba w 2. klasie podstawówki 8) I tak co jakiś jakiś czas od wtedy nachodzi mnie wena. A wkonkursie raz wzięłam udzial i zdobylam ktores tam miejsce, raz jeden został wybrany z "powieszonych" na Porcie Wrocław. Ale to raczej tylko forma odreagowania, nawet nie hobby. Pozdro 666 :twisted: 8)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2007-05-01 05:57

no to trochę mi szkoda, bo uważam, że miałabyś spore szanse na przeglądach, ale to Twój wybór :D Poniekąd się nie dziwię, bo sam podobnie do tego podchodzę :lol:
Pozdrawiam :twisted:


no pain - no gain


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło