Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

"Giełda" by KostucH. Strona: 1

Artykuł: "Giełda" by KostucH

"Giełda" by KostucH Wysłany: 2006-06-13 22:02

kilka kiterówek wynalazłam w tym tekście xD (weź no zrób coś z tym: "palcu", jakieś "o" zagubione w drugiej zwrotce) i jeszcze jedna uwaga: w "Plącząc korale w skostniałych dłoni kości" - coś tu ewidentnie nie gra... może zamiast "w" wziąść z? poza tym bardzo mi się podoba i gratuluje


"każdy tańczy na swej linie pośród swoich znaczeń każdy w oczach widzów ginie gdy tańczy na pokaz"


Wysłany: 2006-06-13 22:50

Ach, zamiast "w" miało być "u". Plącząc korale u skostniałych dłoni kości. Dzięki, poprawie u siebie ale tu na stronie nie mam jak. Nie pierwszy raz zdarza mi się, że jakas literka gdzies tam zabładziła w tekście... :evil:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-04 13:40

Wiersz naprawde moim zdaniem udany......tkaże zauważylem pojedyńcze potknięcia, lecz przy cąłości odchodzą w niebyt =) Ja także ci gratuluje Kostuchu. Tekst przeczytałem kilka razy i pod różnymi kątami; choć na myśl ciągle nasówa mi się jedna...ciekaw jestem czy tylko mi :]



Wysłany: 2006-08-04 17:52

Powiedz jaka to myśl, a wówczas sprawdzimy czy ja tez myślałem o tym samym gdy go pisałem. Bardzo mnie cieszy, że się wam wiersz podoba. Mnie równiez przypadł on do gustu. Bardzo pasuje na okreslenie współczesnosci.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło