Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Majówka na Cytadeli. Strona: 6

Artykuł: Majówka na Cytadeli

Wysłany: 2007-05-05 00:59

alphar ->Niby lepiej ale tak jest zabawniej



Właśnie wróciłem, stwierdzam: Jest gut ^_^ Więcej takich wyjść proszę.


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-05 04:51

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

a ja wlasne wrocilam :P prawie 6 ...


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2007-05-05 05:42 Zmieniony: 2007-05-05 05:56

A ja też niedawno wróciłem po afterku w bazylowni oraz po dragonie hihihihihi. Pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali hahahahhaahhahahahaha :lol: :wink: . Jednocześnie nic nie możemy za to, Sepulturko, że na Cytadeli latają komary i są kleszcze :cry: . Za wszelkie utrudnienia naprawdę Przepraszamy i się bardzo cieszymy, że z Cowboyem78 wdepneliście!!!!!! Pozdrawiam :wink: :twisted:
Astarot ja też mam niedosyt hehehehehehe!!!!!!!!!! :wink:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-05-05 05:51

6.51 niedosyt


Czekanie na wieczór....[/i]



Wysłany: 2007-05-07 17:37

A ja, a ja , a ja mam takie pytanko xD

Co z fotkami?? :roll: :roll: :roll:


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Wysłany: 2007-05-07 19:17

Ej no właśnie co z fotami??
Jeśli jest szansa to ja też proszę wysłać je na mojego maila. Jeśli nie jest ich za dużo to poproszę wszystkie
cold@vp.pl



Wysłany: 2007-05-07 19:33

Hm a nie lepiej wystawić je w jakiejś galerii?
Z doświadczenia wiem ze wysyłanie dużej ilości ładnych fot dużej ilości ludzi jest czasochłonne ^^ No i ludzie nieobecni byli by swiadomi co stracili.

mimo wszytsko:
brifo@interia.pl tez prosze o jakies


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-07 20:26

Elivis Ty to Kazego weź w obroty bo z pierwszej czesci on ma foty i ktos jeszcze :P a z drugiej napewno ma Jos...

Widomo ze do galerii tez pojda ale rzecza wiadoma jest ze beda tam one w sredniej jakosci nie to co oryginaly xD


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Wysłany: 2007-05-08 07:55

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

ej, ja przy kompie spedzam ostatnio po 30 minut o_O [przynjamniej tak to wychodzi jak mi sie w koncu cos zaladuje itd :P] zrobie to do konca tygodnia jakos. Ale ja mam tylko fotki z piatku, więc ktos Kaze musi pomeczyc, ja sie do niego nie odzywam :P


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2007-05-08 08:08

[quote:d17d7ffbfe="Cowboy-78"]
Nie każdy chce fotki niskiej jakości i w niskiej rozdzielczości.... a tak można prosić osoby z aparatem o przesłanie fot w pełnej klasie :D
Więc chyba nie jest to takie głupie, co nie?[/quote:d17d7ffbfe]

To lepiej założyć jakąś galerię na deviantarcie czy innym takim. Tam nie ma specjalnych ograniczeń jeśli chodzi o wielkość, a dostępność byłaby lepsza niż mailowa.. Też bym sobie z chęcią obejrzał fotki ze spotkania...


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-05-08 11:30

True true... w takim razie niech ktoś to zrobi... proszę? <uśmiecha sie słodko>


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-11 10:26

Kirke ale to i tak jest mała część fotek bo Kaze robił ich dużo więcej może jak go sie kiedys pomolestuje to wrzuci reszte :P


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Wysłany: 2007-05-11 12:04

Hehe że Ty jak elf wygladasz :P bo jak zaznaczylam to przypisy pod fotkami sa autorstwa Kaze :D :D

Haloo :P czy tylko Kirke widziala te fotki xD <lol>


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Wysłany: 2007-05-17 02:20

Lol... dopiero teraz te fotki zauważyłem tutaj :P
Przyznajcie ze jestem fotogeniczny :D
Ja chce jeszcze raz


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-21 21:41

Hehe no dobrze więc zastocowałam się do powyższej wskazówki i jakby cuś tu jest cz 1 postaram się dorwać reszte heh

http://darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&mv=photo_up&gal_id=2283&id_photo=20958


If only I knew what I know today... I would hold you in my arms, I would take away the pain...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło