Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Slipknot. Strona: last

Slipknot Wysłany: 2007-04-28 14:17

Jestem fanem slipknotów,nieznacie może żadnych newsów z życia(istniania) zespołu niewiem nowe koncert,płyty itp.

___________________________________________
Bardzo mi na tym zależy więc jak coś wiecie to piszcie aha i jescze jedno pewnie już wszyscy wiedzią,nie jestem fanem Gorillaz(wogóle nielubie ich muzyki ale Gorillaz sięrozpadli)


aVe


Re: Slipknot Wysłany: 2007-04-28 16:41

[quote:f88a1fbce9="MaZuReQ"]Gorillaz sięrozpadli)[/quote:f88a1fbce9]Szkoda. Zdążyła mi sie spodobac ich muzyka.

A SlipKnoty fajna kapelka. Trzeba przyznać, że są dosyć oryginalni w muzyce jaką tworzą i za to ich cenie. Lubie ich stare jak i nowe albumy. Nie powiem o nich złego słowa.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-28 17:11

A słyszał ktoś ich demka? Bo wtedy to była zupełnie inna kapela. Niezły hamerykański Death Metal, wogóle bez tych masek i muzycznych bajerków - czysta moc. Sam się zdziwiłem że tak kiedyś grali.


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-29 08:58

[color=red:e6aaa6774a]Jako,że dyskusja przeszła w coś zupełnie odbiegającego od tematu co wybitnie wyczerpało moją cierpliwość temat podzieliłem. Ku przestrodze wywaloną część można znaleźć w Archiwum [/color:e6aaa6774a]KLIK

A teraz proszę ładnie o kontynuowanie dyskusji NA TEMAT !!!


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-05-04 10:58

Ostatnio też trochę pogrzebałem i widziałem te demka są zaje**** wpadają w ucho


aVe


Wysłany: 2007-05-08 17:00

A co powiesz Sepulturka na "Horror punk" 8) Właśnie odkryłem taką kapele, która ma w swojej nazwie nazwe mojego miasteczka jeszcze za niemca 8) Ciekawe coż to za muzyczka :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-12-03 14:53

Moim zdaniem Slipknot nie gra tylko dla nastolatków którzy lubią "szoł". Co prawda mogliby troch ograniczyć wpływ muzyki elektronicznej i pozbyć się masek. Ale tak nie oglądając ich (bo oglądać to można US5 w czasie tańca :D ) są fajną kapelą i będę ich bronił :D


PoDp!ShEsH MoJaSsNy BlOgGaSsEk?! = Fuck Poket Monsters !


Wysłany: 2007-12-03 16:19

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

Jak już jest temat to się pochwalę moim dzieckiem 8)
[img:47e6d322f3]http://s3.photoblog.pl/photos/2E/73/9280154.jpg[/img:47e6d322f3]


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2007-12-03 18:47

O prosze, to jest to :wink: ja tam lubie posłuchac Slipa raz na jakis czas, a mim faworytem w bandzie jak Mick Thompson i to on mnie jako pierwszy zainspirował do kupna B.C.Rich'a Warlocka. Potem w fakcie kupna tego instrumentu upewnił mnie dodatkowo Chuck Schildner (Death) oraz Trey Azagthoth :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-12-03 19:20

Niestety nie miałem okazji ale nie watpie, że musial wypaśc kapitalnie (jak zawsze zresztą) :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-12-03 20:42

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

[quote:2d3b2b777c="OskareQ"]a slyszal ktos Taylor'a z Apocalyptica ?[/quote:2d3b2b777c]
Już się osłuchałem. Ostatnio myślałem że to Stone Sour, bo więcej tam Coreya niż wiolonczeli :)


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2007-12-03 20:55

Slipknot to dobry zespół według mnie. Dużo energii i nietypowe podejście do muzyki.
Można się czepiać tych ich masek i w ogóle, że "pozują" ale chyba nie zostaną za to zjechani na mhhhrocznym gothyckim forum?:)
Widziałem ich na żywo i też dawali rade.

A co do Coreya i zespołu Apocalyptica to ten utwór jest świetny. Wpada w ucho i za to go lubie (wiem, ze dla niektórych to wada).

No i podoba mi sie Stone Sour. Pan Corey Taylor naprawde dobrze śpiewa.


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-12-04 18:43

[quote:3e41bb585c="horseman"]
A co do Coreya i zespołu Apocalyptica to ten utwór jest świetny. Wpada w ucho i za to go lubie (wiem, ze dla niektórych to wada).

No i podoba mi sie Stone Sour. Pan Corey Taylor naprawde dobrze śpiewa.[/quote:3e41bb585c]

prawda. z apocalypticą i w stone sour taylor daje radę. szkoda, że w wielu utworach slipknota nie można usłyszeć tej świetnej barwy coreya, bo to taka stylistyka, że więcej darcia się, niż czystego zaśpiewu :wink:


[url=http://www.lastfm.pl/user/bloodflower_87/?chartstyle=purple] [img:c7f7fdac9a]http://imagegen.last.fm/purple/recenttracks/4/bloodflower_87.gif[/img:c7f7fdac9a][/url]


Wysłany: 2007-12-04 22:04

Mało powiedziane Pasku, Corey jak sie rozedrze to kot łysiny dostaje, za wyjatkiem egipskich :twisted: Ale śmiało moge uznać pana Taylora bez mrugniecia okiem za jednego z najlepszych metalowych wokalistów :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-12-04 22:37

Corey Taylor ściął włosy na jeża. :P Wygląda jakby miał góra 20 lat teraz.

http://pl.youtube.com/watch?v=21u51SC8ACQ&feature=related


Forever Begins.


Wysłany: 2007-12-06 13:18

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

Slipknot to rewelacyjny zespol,miedzy innymi dzieki niemu zaczelam powazniej interesowac sie ciezkim graniem.
Corey spiewa swietnie,ale Stone Sour jakos mnie nie zachwyca tak jak Slipknot.
A co do"I'm not Jesus" to powinno sie najpierw wymieniac Coreya a dopiero w drugiej kolejnosci Apocalyptice,bo wiolonczele jakos sie nie rzucaja w ucho tylko swietny wokal :) A kawalek bardzo szybko mi sie znudzil


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-12-07 09:26

właściwie, to nigdy nie zainteresowałam się tym zespołem :? ostatnio u kumpeli usłyszałam kawałek "Vermilion Part II".... i mało nie padłam na kolana :!:
będę się musiała przyjrzeć bardziej twórczości tego zespołu, bo zostałam tym kawałkiem mile zaskoczona :D


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-12-07 15:22

[quote:8c9111641d="Paskievicz"]zastanawia mnie jak udało Ci się do tego stopnia nie zainteresować tak znaną w metalowych kręgach kapelą[/quote:8c9111641d]

a widzisz :twisted: po prostu nie siedzę w tych klimatach, te kawałki co słyszałam wcześniej mi się nie podobały, a więc nie odczułam potrzeby wpuszczania się w ten zespół. proste


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2007-12-07 16:32

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

[quote:55fd1e0689="Decadence"]właściwie, to nigdy nie zainteresowałam się tym zespołem :? ostatnio u kumpeli usłyszałam kawałek "Vermilion Part II".... i mało nie padłam na kolana :!:
będę się musiała przyjrzeć bardziej twórczości tego zespołu, bo zostałam tym kawałkiem mile zaskoczona :D[/quote:55fd1e0689]

To jest nic w porownaniu do starszych kawalkow Slipknota :)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Wysłany: 2007-12-08 09:22

Beta666 (Bicz)
Beta666
Posty: 118
raczej Łódź

zgadza sie,rozni sie.Mi sie bardziej podobaja 2pierwsze bo III to bardziej mi pasuje pod Stone Sour niz Slipknot...Ale w sumie nie jest zla,tez ja lubie czasem posluchac :)


Nie po to umiem mówić,żeby siedzieć cicho :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło