Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

OBWIESZCZENIE !!!. Strona: last

Wysłany: 2007-04-28 17:00

Lol, zajebista ta wasza adoracja. Tak trzymać ziomki :twisted:

W pierwszej chwili, jak przeczytałem ten tytuł "OBWIESZCZENIE!" to pomyslałem, że DP robi zaciąg do wojska a tu pitolenie o shopenie (żeby nie było, że o dupie maryny) :twisted:

Dobra...to wy sie adorujcie a ja se cicho siadne i bede paczeć 8)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-28 19:25

Heh, phi , prych.... Przepraszam , katar mam :P :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-04-29 13:28

zgadzam się z Panią Ev :)

i chyba się trochę cieszę, że mnie nie będzie w Poznaniu, bo tam kurna będą drzazgi ze szklanych pokali zapewne leciały :twisted:

SZACUNEK Panie dr_Faustus! masz u mnie pół litra :) absyntu rzecz jasna :twisted:


"Nie daj się! Siłę masz by wstać!"


Wysłany: 2007-04-30 01:35

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

[quote:df2ecf419c="dr_Faustus"]

Droga panno Ev - oczywiscie ze jestem (nie wypowiadam sie za Noonke) nie do podrobienia bo falsyfikatu nie da sie podrobic
[/quote:df2ecf419c]

To skoro tu na forum jest tylko doktor podrabiany, to ja poproszę o wskazówki -gdzie znajduje się orgynał


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-05-05 10:14

[quote:083ed5be5a="noone81"]
[b:083ed5be5a]Takich troje, jak Nas dwoje, nie ma ani jednego :P[/b:083ed5be5a][/quote:083ed5be5a]Noo...słyszeli? Takiego chuja to nie ma we wsi :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-05 10:50

We wsi ani w miecie :D Tylko w lewej nogawce :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-05-08 13:20

Cisza wazeliniaze kurwa! Teraz ja swoimi kośćmi troche pozgrzytam bo już sie rzygac chce od tego kiśla :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-08 16:31

[quote:e104a93b77="noone81"]I smarujemy dalej :D Aż się porzygamy :twisted:[/quote:e104a93b77]A sie smarujcie ile wam wlezie w dupe i nie tylko :twisted: A ja sie odpowiednio ubiezpieczyłem przed waszym kiślem i wazeliną :twisted:
[img:e104a93b77]http://www.polwex.pl/images/alex.jpg[/img:e104a93b77]


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-05-17 06:00

Pani ,,Oczy wystajace z nocy" ma wściekliznę? 8O

Noone...dżizassss...proszę z dala :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-20 16:50

[quote:b63d69a48d="noone81"][size=18:b63d69a48d][b:b63d69a48d]W Faustusie siła, w Faustusie moc
Faustus nam zarwie kolejną noc.

Będzie się Absynt lał dziś litrami
Doktor popłynie jego rzekami

Kolor zielony przyćmi myślenie
Nie myśli się nawet skromne dzielenie

Jak ćma barowa tuż przy nim spocznie
W zielonej krainie Faustus odpocznie.

Zatraci jaźń i straci kontrolę
Zielonej magi odda swą wolę

Odda sie w pełni picia istocie
A potem powie: To twoja wina Kocie :P[/b:b63d69a48d][/size:b63d69a48d]

[size=9:b63d69a48d]To my second best friend ever [/size:b63d69a48d][/quote:b63d69a48d]

to musi być miłość!!! Mihihihihihi :twisted: to serca są dwa tralalalaa


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-20 18:03

[quote:330855767d="noone81"][quote:330855767d="Semjan"]to musi być miłość!!! Mihihihihihi :twisted: to serca są dwa tralalalaa[/quote:330855767d]

Za takie głupie gadanie to ja Ci nasmaruję wazelinką nie tylko kakałko, ale także paszczaka i uszy :twisted: I zamknę w więzieniu o zaostrzonym rygorze :P :twisted: :P[/quote:330855767d]

Żebym ja Ci nie wysmarował tyłka czekoladą i miodem i nie posadził na mrowisku!!!!! :twisted:

A co mają uszki do wazelinki?? :roll:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-20 18:06

[quote:6631ff6aad="Semjan"]

A co mają uszki do wazelinki?? :roll:[/quote:6631ff6aad]

Stary - wierz mi WOLAŁBYS NIE WIEDZIEĆ (rotfl) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-05-21 05:54

[quote:79373d6aae="Raven"][quote:79373d6aae="Semjan"]

A co mają uszki do wazelinki?? :roll:[/quote:79373d6aae]

Stary - wierz mi WOLAŁBYS NIE WIEDZIEĆ (rotfl) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote:79373d6aae]

Rozumiem, że masz w tej kwesti doświadczenie :twisted: :twisted: :twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-21 17:01

Doświadczenie jak doświadczenie wiesz ja po prostu tak jak większość facetów na tym forum wiem co mogą Ci zrobić w więzieniu ew. w wojsku :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-05-21 17:12

naaaaprawdę ? 8O idę do wojska ! :twisted:



Wysłany: 2007-05-21 18:01

[quote:d7e3a7c59f="Raven"]Doświadczenie jak doświadczenie wiesz ja po prostu tak jak większość facetów na tym forum wiem co mogą Ci zrobić w więzieniu ew. w wojsku :twisted:[/quote:d7e3a7c59f]

w wojsku nie byłem sympatyczny kolego, wykształciucha nie chcieli:) ..a do paki sie nie wybieram, chyba że na kabaret PAKA.

[quote:d7e3a7c59f="noone"]
To wytłumacz delikatnie Kocurku, tę kwestię Semjanowi. Bo on chyba nie wie, że podskakiwanie do kotki z wścieklizną grozi kalectwem :P [/quote:d7e3a7c59f]

a co mi może grozić...tych kilka prychnięć jak westchnięć? ..tych kilka zadrapań w kolorze róży...hmmm...najwyżej od wścieklizny pianę będę miał na brodzie...ale to PLUS przy goleniu buahahahahha :twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-21 18:14

Ja w wojsku nie byłem sympatyczny kolego ale za to byłem na wojnie 2 razy :twisted: "tam nie ma morza ale za to jest fala :twisted: I ta fala tak dopierd...., ignoruje" ,że tak apropos PAKI zacytuję pewien kabaret


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-05-22 05:57

:arrow: raven :) widzę, że kolejny miłośnik PAKI :) :wink:
Ja tam żołnierzem nie byłem...a bawić się bawiłem jak byłem młodziutki hihi...i u mnie fali nie było <uścisk dłoni dla weterana>

:arrow: noone : a ja myślałem, że SMAROWANIE LEŻY PO STRONIE KOBIETY :!: :?: Naturalna wazelina wymiata :twisted:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-05-26 21:06

hehehe

ja dziś wróżę Noone wierszyk na cześć jej samej :) ululało się to kocię chyba trochę, bo przestała już mówić że nie umie śpiewać, i że ja umiem

a że to jest temat o smarowaniu :twisted: chciałbym posmarować pewnemu Panu, który sprawia uśmiech na twarzy pewnej Pani (zainteresowanie wiedzą o co biega, reszta - proszę się nie wpierdalać :evil: ) jak znajdę chwile między sprawą rodzinną w Pile a wyjazdem do GB to wpadnę do Poznania zabrać Cię na bronka

a teraz wybaczcie nam wszyscy, chyba idziemy na plażę wytrzeźwieć, bo ja nigdy wcześniej na trzeźwego nigdzie tyle nie napisałem, no chyba że pracy doktoranckiej, ale to też nie zawsze na trzeźwo :P

i happy easter i marry christmas, bo nie wiem, czy się jeszcze z WAMI wszystkimi kiedykolwiek napiję (belferka nie rycz!)

[size=24:716c9b16a6]kwa kwa kurwa!!![/size:716c9b16a6]


"Nie daj się! Siłę masz by wstać!"


Wysłany: 2007-06-01 14:40

Rudzielec :!: będę ryczeć



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło