Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

C&C 3. Strona: 1

Wysłany: 2007-04-25 08:01

Veni Vidi Vici
grałem i ukończyłem
Mój config :
AMD 64 X2 4800+
2048Mb Ram
Ati Radeon X1900XTX
nic specjalnego, ale gierka śmigała.
Kampanie fajne tylko że momentami troszke nudnawe - ten sam scenariusz grany obiema stronami konfliktu. Co do jednostek to tez niewiele zmian chociaz pojawia sie kilka nowych.Grafika ładna, jednak mnie na kolana nie powaliła. Przerywniki filmowe to w C&C żadna nowość. Pojawiaja sie tez obcy i po ukończeniu kampanii GDI i NOD można pograc obcymi. Trybu multiplayer nie testowałem. Ukończenie gry zajeło mi w sumie 2 dni. Polecam...fanom C&C.


Nigdy nie kłóć się z debilem...najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później wykończy doświadczeniem...


Wysłany: 2007-04-25 15:43

powinno bez problemu. u braciaka dziala na AMD 64 X2 3200+ 1Gb ramu, radeon x800. dzisiaj sprawdzałem.


Nigdy nie kłóć się z debilem...najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później wykończy doświadczeniem...


Wysłany: 2007-05-08 11:28

Pogrywam w to ostatnio... gra jest godna. Tak szybkiej akcji jeszcze w RTSach nie widziałem xD


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-05-22 16:44

Fajna gierka. Szkoda tylko, że z 2 monitory i 6 rąk przydałoby się do zapanowania nad wszystkim :)


Okręt mój płynie dalej Gdzieś tam... Serce choć popękane, chce bić.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło