Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

,,Tower"- ul.Grodzka w Krakowie. Strona: 2

Wysłany: 2010-04-12 12:08

Ja co weekend jestem w Kraku i tak czy siak prędzej czy później ląduję w Jazz Rock Cafe.
Co do Popka...barmanki tam już nie ma...wiem bo pracuje tam za barem współlokator mojego brachola.
Jeśli chodzi o Tower...byłem tam kiedyś kilka razy...fajny klimat, ale podobno jeszcze do niedawna były tam dyskoteki (całe szczęście już wrócili do dawnej formuły).


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Wysłany: 2010-04-15 18:35

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

No to w takim razie musimy się skrzyknąć któregoś wieczora


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-04-15 20:07

No w sumie można by kiedyś się spotkać większą grupką. Pozazdrościłem troszkę ekipie z Poznania
W sumie z Krakowa jest chyba sporo osób więc może ktoś by się zdecydował na jakiegoś grilla na akademikach AGH-u lub jakieś ognisko a później do knajpy skoczyć.
Można by to przemyśleć. Mnie prawie każdy weekend pasuje


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Wysłany: 2010-04-15 20:15 Zmieniony: 2010-04-15 20:16

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

byłam we wtorek przed świętami na akademikach AGH, bo mieszkam niedaleko miasteczka. A co do pójścia gdzieś z ludźmi z DP - jestem jak najbardziej za. W sumie nie znam stąd nikogo osobiście


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-04-15 20:20

No to można wyskoczyć z takim pomysłem. Może ktoś podłapie Ja na AGH-u jestem często bo tam nocuję ;P Ale tam jest spoko bo można na legalu browarki pić i nikt się nie czepia


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Wysłany: 2010-04-15 21:58

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Jestem za. To ilu mamy chętnych ?


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-04-15 22:14

Hmmm...
No ja mogę troszkę swoich znajomych wziąć...ale dobrze by było żeby z Dark Planet też ktoś zawitał bo ze swoimi znajomymi to się mogę zawsze spotkać
Można by zrobić ognisko (lub grilla) a ja pogadałbym z kumplem z Popka i zarezerwowałbym ta miejscowe w sali kolo baru. Połączyłoby się stoły i mielibyśmy spokój


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Wysłany: 2010-04-15 22:39

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Widzę, że poważnie bierzesz się do rzeczy. Ja w sumie myślałam o czymś bardziej kameralnym, żeby wiedzieć, z kim się pisze na forum.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-04-15 23:06

Mnie to bez różnicy
Zobaczymy tylko czy ktoś w ogóle będzie chciał się załapać


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Wysłany: 2010-04-15 23:10

Hahaha...właśnie teraz zobaczyłem słowa Soldier Of Fortune Deep Purple ;P
Chociaż od jakiegoś czasu rzuca mnie na kolana wykonanie Davida Coverdale'a.


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Wysłany: 2010-04-16 12:46

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

a mnie Opeth Zdecydowanie.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-04-16 17:25

Ja bym polemizował...ale nie będę tego robił.


Żyj szybko, umieraj młodo...pozostaw po sobie atrakcyjne zwłoki


Nie. Wysłany: 2010-12-29 23:32

[quote:4a117f0906="Iszhara"]Ostatnio zrobiło się tam bardzo nieprzyjemnie, zero klimatu, a o właścicielach już nie wspomnę.[/quote:4a117f0906]

To trzeba tam wbić i zrobić klimat. Klimat to przede wszystkim ludzie.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Nie. Wysłany: 2011-02-21 20:21

[quote:c3ecad4958="Freakstranger"][quote:c3ecad4958="Iszhara"]Ostatnio zrobiło się tam bardzo nieprzyjemnie, zero klimatu, a o właścicielach już nie wspomnę.[/quote:c3ecad4958]

To trzeba tam wbić i zrobić klimat. Klimat to przede wszystkim ludzie. [/quote:c3ecad4958]

od zmiany właścicieli byłam tam raz i zwątpiłam, gdy zobaczyłam oczojebny napis na ścianie "la vida loca" >.< nie było już też mojego ulubionego witrażu na suficie, ani fajnych barmanów a muzyka leciała denna :/

ale fajnie byłoby się spotkać :P ale może w Popularnym lepsza muzyka przynajmniej i niedrogo xP



Wysłany: 2011-02-21 21:19

Popularny już od dawna nie istnieje. Towarzystwo przeniosło się częściowo do Kazamatów, częściowo do kuwety, a częściowo do Carpe I.
P.


Audaces Fortuna Iuvat


Wysłany: 2011-02-22 17:31

[quote:426b9131d8="Skorce"]Popularny już od dawna nie istnieje. Towarzystwo przeniosło się częściowo do Kazamatów, częściowo do kuwety, a częściowo do Carpe I.
P.[/quote:426b9131d8]

ja pie*****... -__- szkoda szkoda...



Wysłany: 2011-04-01 00:06 Zmieniony: 2011-04-01 00:07

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Do Carpe Diem generalnie przenoszą się wszyscy, którzy nie mają się gdzie podziać. Tam zwykle znajdzie się odrobina wolnej przestrzeni.
Kazamaty to obecnie chyba najbardziej klimatyczna knajpa w Krakowie.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2011-04-01 12:46

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

W Krakowie są Carpe Diem 1 i Carpe Diem 2. Z tego co pamiętam, to oba są chyba jednopiętrowe, choć zwykle chodzę do tego samego - jednopoziomowego Carpe, więc pewności nie mam :). Jeżeli nie pamiętasz, to myślę, że powinieneś zweryfikować swoją wiedzę i wybrać się tam jeszcze raz


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2011-04-01 14:35

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Jak postawisz piwo, to na pewno ktoś się znajdzie. Średnio się znam na knajpach klimatycznych, zwykle uderzam do jednych i tych samych, albo wybieram coś neutralnego dla niemrocznych znajomych. Na pewno znajdzie się kilka godnych polecenia :).


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2011-04-09 23:49

A z ciekawości: w jakie dni warto iść do jazz rocka? Byłem z 3-4 razy jedynie bo piwo mega drogie.


Who is The Pied Piper?


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło