Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

FORUM. Strona: last

Re: FORUM Wysłany: 2006-09-13 20:18

[quote:6e16e4d7a3="regis"]przykładowy tekst[/quote:6e16e4d7a3]
Moja propozycja jest taka (nie wiem, czemu do tej pory Szanownej Redakcji to umykało :) - poniewaz spora część użytkowników DP to kobiety, niechaj cytowanie nie wygląda jak to powyżej, tylko "[b:6e16e4d7a3]napisał(a)[/b:6e16e4d7a3]".



Wysłany: 2006-09-13 22:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

a może "kopnij w jaja" ?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-11-08 19:29

Tak mnie ciut zastanawia: Czy ikonki informujące o nowych postach pyrzpadkiem nie powninny się ukazywać aż się je odznaczy/przczyta, a nie jak się gdziekolwiek głębiej w forum wejdzie to znikają odrazu wszystkie?


"Crudelius est quam mori semper timere mortem." ''Primus in orbe deos fecit timor!!!!'' "Si vis pacem, para bellum." "Bellum omnia contra omnes" "Que sera, sera''


Wysłany: 2006-11-19 16:41

Już kiedyś to pisalem. Co temat "markety i tanie gadżety" robi na forum poezji. Zauważam małe zaniedbanie ze strony moderatora tego fora :wink: (bez obrazy)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-23 18:51 Zmieniony: 2006-11-23 19:06

Ponownie witam Szanowne Grono Moderatorów. Prosiłbym o usunięcie, a wyeliminowanie (czyli totalne znikniecie) dwóch tematów ze śmietnika. Otóż są nimi: "Avatary By KostucH" oraz "Ambona". Zaśmiecają one jedynie forum a nikt od dosyć dawnego czasu nie przejawia wobec nich żadnego zainteresowania (tym bardziej, że jeden z nich jest juz zablokowany).

Z poważaniem, KostucH.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-23 18:55

Zgodnie z życzeniem usunąłem oba tematy.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-23 18:58

chciałam skromnie zapytać, co się dzisiaj z Wami dzieje? jedzie agresją, że hej!



Wysłany: 2006-11-23 19:01

Ze mną jest wszystko w najlepszym porządku, postanowiłem tylko troszke poczyścić forum, choć to przypomina czyszczenie Stajni Augiasza :/ :evil: :evil: :evil:


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-23 19:01 Zmieniony: 2006-11-23 19:07

Dzięki wielki Gwyn. Byłem wielce zaskoczony szybkoscią z jaką te tematy wywaliłeś, oby tak dalej :) nie ma to jak dobrze układajaca sie współpraca z moderatorem :)

Pozdrawiam.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-23 19:06

Zamknięte tematy spełniają na forum pewną ważżną funkcję - zapobiegają (lub w założeniu powinny zapobiegać) otwieraniu nowych, zawierających te same treści. Jeśli zamiast temat zamknąć, po prostu go usuniemy to po chwili może pojawić się nowy, taki sam temat, założony przes osobę, która nie wie, że taki temat już na forum był.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-23 19:10

Racja, Gwin, zupełnie tego nie wziąłem pod uwage.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-11-23 19:11

a ja proponuję, jeśli wolno mi wyrazić swe skromne zdanie, napisanie regulaminu ...... może to głupi pomysł, jak wszystkie moje pomysły, ale nie jest dla mnie do końca zrozumiałe, co w końcu wolno tu zamieszczać, a czego nie? szanuję pracę moderatorów i popieram, ale nie rozumiem kasowania tematu o cięciu się, podczas gdy wiele innych, o wiele głupszych, nadal istnieje ....... czy to jest jakaś hierarchia, której mój stary, tępy łeb nie pojmuje?

żeby nie było, że się czepiam - w nazwanych przeze mnie "głupimi" tematami jest też trochę moich ....... tylko szczerze mówiąc, nie rozumiem dzisiejszego nalotu na SaMy ...... wchodzi taka młodziutka dziewczyna na forum, widzi, że tu sobie ludzie miło gawędzą na różne luźne tematy i zwraca się do nas z problemem ..... i nagle wszyscy wskakują na nią, nie przebierając w słowach..... jestem bardzo niemile zaskoczona......... 8O



Wysłany: 2006-11-23 19:15

Regulamin forum JEST NAPISANY, tylko widac nikomu nie chce się go nawet przeczytać.
Nie wiem o co chodzi z nalotem na jakąś Samy, nawet nie wiedziałem, że użytkownik o takim nicku jest zna stronie zarejestrowany.
Temat cięć został zamkniety, bo zostały zgłoszone nieprawidłowości związane z tym tematem, a inne "głupsze" pewnie też zostaną usunięte, ale za Śmietnik wezmę sie na końcu, gdyż ze swojego założenia tematy w nim zawarte wcale "kupy" trzymać się nie muszą.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-23 19:30

no właśnie też mi się wydawało, że śmietnik jest po to, żeby tam zamieszczać różne dziwne tematy, jak zresztą sama nazwa wskazuje :twisted:

Koteczku kochany - poziom poziomem, ale niech mi ktoś proszę wytłumaczy, na czym miałby polegać ten wysoki?????? 8O

Gwyn - regulamin czytałam, z całym szacunkiem, ale tam nie ma NIC na temat, który mnie obecnie frapuje.........



Wysłany: 2006-11-23 19:37

Nie ma hierarchi, nie ma też żadnej dyskryminacji, ani niczego w tym stylu, przynajmniej z mojej strony... w pewnym momencie przelała sie po prostu miara. W każdym temacie, na kilkunastu ostatnich stronach można było przeczytać tylko o tym jak kilku nastolatkom jest żle na tym świecie, czy rano obudziły sie odciśnięte na lewnym czy na prawym policzku, czy miały problem z wypróżnieniem czy inne bzdury.
Śmietnik jest od pisanie o bzdurach fakt, ale jeśli ktoś zamieści tam instruktarz dawania sobie w żyłę, krótki poradnik jak zabić babcię dla spadku, jak celnie trafić dziecko w wózku cegłą z 15 piętra to tez zostanie taki temat usunięty.


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-23 19:40

zgadzam się, ale równie głupie jest dla mnie popisywanie się przed całym światem swoimi doznaniami erotycznymi...... i po prostu nowi użytkownicy, szczególnie młodzi, mogą nie mieć pojęcia, co wolno, a czego nie.......



Wysłany: 2006-11-23 19:45

Chyba nie wiem o co chodzi z popisywaniem się doznaniami erotycznymi... :/

Rozumiem też, że ktoś może nie mieć pojećia, że ktoś może napisać kilka postów niezgodnych z regulaminem, czy po prostu kilka postów głupich. Ale są osoby co mają takich postów prawie tysiąc, pomimo licznych upominień i zwracania uwagi na pewne rzeczy.
Cierpliwość ma to do siebie, że z czasem się wyczerpuje...


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-11-23 20:18

o.k., Gwyn, Ty nie jesteś modem tamtego forum, więc masz prawo nie wiedzieć..... chodziło mi tylko o atak na biedną SaMy, podczas gdy nadal istnieje forum "seks" ....... to były tylko moje luźne myśli, do olania albo ewentualnego wykorzystania w przyszłości.........

buziaki dla modów i wszystkich innych, idę spać.........



Wysłany: 2006-11-23 20:43

Schwei w woli wyjaśnienia to nie był jako taki atak na Samy.. wyraziliśmy swoje zdanie w tej kwestii...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-11-24 02:19

[quote:5314efa6fa="SCHWEIGENDE"]zgadzam się, ale równie głupie jest dla mnie popisywanie się przed całym światem swoimi doznaniami erotycznymi...... i po prostu nowi użytkownicy, szczególnie młodzi, mogą nie mieć pojęcia, co wolno, a czego nie.......[/quote:5314efa6fa]

Min, o to chodzi Alphar. Nie wnikam i nie czepiam sie ale po troche zgodze sie z Shwei.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło