Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Religia. Strona: last

Religia Wysłany: 2007-04-10 13:33

LadySavage (Anciliae)
LadySavage
Posty: 67
Bytom / Poznan / Saasenheim ( Francja...

Moze troche glupi temat ale zobaczymy :) Na wszystkich stronach gotyckich, w encyklopediach pisza ze goci czyli my wielbimy szatana i marzemy krwia oltarze mysle ze nas troche myla z szatanistami no ale coz moje pytanie brzmi jakich wy religi jestescie bo ja jestem katoliczka ale nie praktykujaca :)


Niebianska Krolowo wszystko mi jedno, Zabierz mnie stad. Jestem umarla dla swiata [ ... ] Tutaj troszcze sie jedynie o martwe ogrody [ ... ] To cena jaka place za dar posiadania marzen [ ... ] Nightwish


Wysłany: 2007-04-10 14:15

Fakt, że ciekawe co z tego tematu wyjdzie. Bo trochę nie wiem jak wg. Ciebie ma wyglądać. Czy mamy się tylko wypowiadać w co wierzymy? Czy też pisać co myślimy o różnych wyznaniach? Ja osobiście nie jestem zbytnio wierzący. Najbliżej mi chyba do Deizmu. Najważniejsze to jednak wierzyć w siebie!!!!!


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-10 14:55

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:c3f282ec55="SzalonyKapelusznik"] Najważniejsze to jednak wierzyć w siebie!!!!![/quote:c3f282ec55]
Tak jest w samego siebie cza wierzyć a do tego jeszcze w matke boską pieniężną:P Co miesiąc ma świeto takla matka boska. Zawsze 10-go hehehehehehe:P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


:) Wysłany: 2007-04-10 15:14

LadySavage (Anciliae)
LadySavage
Posty: 67
Bytom / Poznan / Saasenheim ( Francja...

Szalony kapeluszniku chodzilo mi o to i o to ale glownie to chyba chce pokazac innym i sama sie utwierdzic w przekonaniu ze nie wszyscy goci a nawet nie wiekszosc sa fanami szatana ze nas sobie z szatanistami mysla


Niebianska Krolowo wszystko mi jedno, Zabierz mnie stad. Jestem umarla dla swiata [ ... ] Tutaj troszcze sie jedynie o martwe ogrody [ ... ] To cena jaka place za dar posiadania marzen [ ... ] Nightwish


Wysłany: 2007-04-10 15:24

O ile się nie mylę, dyskusja na takie i pokrewne tematy toczy się już od dłuższego czasu w temacie "Bóg, bogowie, bóstwa, wierzenia..." w dziale Wędrówki myśli



Wysłany: 2007-04-10 15:39

Krax masz oczywiście rację! LadySavage pod względem satanistów to nie musisz się przejmować. To tylko wymysły ludzkich stereotypów.


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-10 15:45

Jak byśmy nie wiedzieli! Ale dla moherowej babci itp. to z różnych względów np: ubioru od razu jesteśmy satanistami hehehe!!!!! :lol:


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-10 15:58

Z racji, że lekki offtopic już idzie to może HANAHHH powiedz coś o Sobie i Twoich wierzeniach!


Keep Talking...


Wysłany: 2007-04-10 16:32

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

Tak jakbym nie miala co robic tylko bawic sie krwia
Goth to nie satanista =-)Ludzie powinni spr korzenie grup a nie od razu z takimi rzeczami sie wychylać
Ja jestem coś pomiedzy katolikiem a Badaczem Pisma Świetego =) hehe orginalna jestem =P


Schuld und Sühne


Wysłany: 2007-04-10 16:49

[quote:708f0d7e2b="Death_Dealer"]Tak jakbym nie miala co robic tylko bawic sie krwia
Goth to nie satanista =-)Ludzie powinni spr korzenie grup a nie od razu z takimi rzeczami sie wychylać
Ja jestem coś pomiedzy katolikiem a Badaczem Pisma Świetego =) hehe orginalna jestem =P[/quote:708f0d7e2b]
Ludzie w większości mają to do siebie, że są leniwi i nie lubią sprawdzać różnych spraw. Wolą je uogólniać bo tak wygodniej. Ja uważam, że zorganizowana (zwłaszcza wokół pewnych "świętych pism") wiara jest ogólnie dobra bo tzw. 'ludzie słabi' mają się na czym oprzeć.
HANAHHH miałem na myśli Ciebie czyli twe wierzenia :wink: .


Keep Talking...


Dziekuje Wysłany: 2007-04-10 19:29

LadySavage (Anciliae)
LadySavage
Posty: 67
Bytom / Poznan / Saasenheim ( Francja...

Jestescie wszyscy wpaniali , ja to wiem co wy piszecie ale no inni nie tu we francji jakosc ludzie nie patrza na to tak , tylko ubierasz sie tak , to sie ubieraj ja to mam gdzies. W polsce to co innego moja mama jak zobaczyla moje "nowe oblicze " pierwsze pytanie ktore padlo z jej ust to : Czy ty jestes jeszcze katoliczka ?? Rozbroilo mnie to pytanie totalnie mialam beke z niego przez okragly miesiac :) Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)


Niebianska Krolowo wszystko mi jedno, Zabierz mnie stad. Jestem umarla dla swiata [ ... ] Tutaj troszcze sie jedynie o martwe ogrody [ ... ] To cena jaka place za dar posiadania marzen [ ... ] Nightwish


mily Wysłany: 2007-04-10 20:04

LadySavage (Anciliae)
LadySavage
Posty: 67
Bytom / Poznan / Saasenheim ( Francja...

jesli ci sie nie podoba to [color=red:9de4a60f8b]proszę[/color:9de4a60f8b] nie odpowiadaj !!!! I nie jestem zagubionym dziewczeciem !!!! Sorka dorosly mezczyzno jesli cie urazilam tym tematem ale tu na forum odpowadasz na to na co chcesz a nie na to na co musisz a cie nie zmusilam do odpowiadania na moje pytanie !!!!

[color=red:9de4a60f8b]...bo hamstwa nie zniesę.

th[/color:9de4a60f8b]


Niebianska Krolowo wszystko mi jedno, Zabierz mnie stad. Jestem umarla dla swiata [ ... ] Tutaj troszcze sie jedynie o martwe ogrody [ ... ] To cena jaka place za dar posiadania marzen [ ... ] Nightwish


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło